Reklama

Reklama

Přátelé - Série 6 (1999) (série)


Jak Ross objal Rachel (S06E02)

(epizoda)
  • USA The One Where Ross Hugs Rachel

VOD (1)

Obsahy(1)

Ross se marně pokouší vysvětlit Rachel, proč nezařídil rozvod: děsí ho představa, že bude žít s "nálepkou tří rozvodů" a žádná žena si ho již nikdy nevezme za manžela. Chandler řekl Joeymu, že bude bydlet u Moniky. Joey se s tímto vysvětlením nechce za žádnou cenu smířit. Monika se obává, že Rachel také nepochopí, proč si má hledat nový byt. Ross konečně navštívil právníka. Ale není to vůbec jednoduché. Kromě řady dokumentů, které má příště přinést s sebou, však u rozvodu musí být přítomna také manželka. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Well, first Chandler and Monica will get married and be filthy rich, by the way. But it won't work out. Then I'll marry Chandler for the money. And you'll marry Rachel and have the beautiful kids. But then we ditch them and we get married. We'll have Chandler's money and Rachel's kids. Getting custody will be easy because of Rachel's drinking problem." ()

Galerie (1)

Zajímavosti (5)

  • V některých záběrech má Monika (Courteney Cox) pramen vlasů přes obličej a v dalších zase ne. (Duoscop)
  • Když se Ross (David Schwimmer) baví s Phoebe (Lisa Kudrow) na začátku epizody, tak si vezme žvýkačku a papírek zmuchlá. Později si ale žvýkačku bere znova. (Duoscop)

Reklama

Reklama