Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Joey účinkuje v televizní soutěži Pyramida. Bohužel právě kvůli jeho nedostatečným znalostem jeho partner ve hře přijde o možnost vyhrát velký finanční obnos. Phoebe pozve své nejlepší kamarádky na dámský večírek, během něhož se chce rozloučit se svobodou. Monika a Rachel pro tuto jedinečnou příležitost telefonicky objednají striptéra. Když se však očekávaný muž dostaví, všechny přítomné ženy jsou nemile překvapeny jeho nevábným vzhledem. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Did someone call for the long arm of the law? I should warn you, I have a concealed weapon! I hope you're familiar with the states' PENAL code! Alright, alright, enough teasing'! Now for some PLEASING!" ()

Galerie (23)

Zajímavosti (4)

  • Písnička, která hraje při striptýzu, je „You Make Me Feel“ od Sylvester. (Duoscop)
  • Ve scéně, kde je na koleji diskotéka, zazní cover verze Falcovy písně "Der Kommissar" od kapely After The Fire. (Alfréda)
  • Když Ross (David Schwimmer) Chandlerovi (Matthew Perry) popisuje, kdo je kdo na školním srazu, říká, že Geoffrey Cleric byl spolubydlící s Johnem Rosoffem, který chodil s Andreou Tamburino, která ho však nechala kvůli Michaelu Skloffovi. Michael Skloff je bývalý manžel spolutvůrkyně seriálu Marty Kauffman a rovněž je autorem úvodní písně seriálu „I'll be there for you“. (lift666)

Reklama

Reklama