Nad ránem

• USA Daybreak
Drama / Fantasy / Mysteriózní / Horor
USA, 2019, 7 h 47 min (Minutáž: 39–50 min)

Předloha:

Brian Ralph (komiks)

Epizody(10)

Flákač si užívá v postapokalyptickém Los Angeles. Snaží se najít dívku svých snů, přelstít tupé ghúly a nepřátelské gangy. (Netflix)

husokachna

Tak nic, v půlce třetího dílu to vzdávám. Ten seriál to je přesnej odraz týhle v mnoha ohledech zkurvený doby...a já jsem asi starej vůl, ale tomuhle prostě nerozumím. Ultra cool hlášky, všechno meta na třetí, komentář ke všemu a k ničemu, shazování věcí, který shazovat snad ani nejde, protože je může brát vážně jenom vyprázdněnej jednoduchej člověk. A stejně jak podhoubí a doba, ze které ten seriál vylezl, je taky totálně výprazdněnej a na efekt. Ale všechno by šlo překousnout, kdyby dialogy a hlášky tak neuvěřitelně nešustily papírem. Jestli takhle fungují a mluví dnešní mladí, tak jsem rád, že už to řešit nemusím. Seriál, kterej klame tělem, tváří se všelijak, ale je bohapustá sračka. PS: Dabing tomu taky moc nepřidal. Je fajn, že Netflix lokalizuje svoje věci, ale tohle je prostě špatný. ()

Untentrauer

První díl mne zaujal, druhý už tolik ne, třetí jsem proklikal a od čtvrtého se na tu sračku nemůžu koukat. Dobrý nápad pohřbený scénáristickýma blbostma a genderovýma hovnama. ()

Mallyyy

Taková s prominutím ******, kterých je v dnešní době dost. Poslední 4 díly jsem jen přeskakoval, když už jsem to začal sledovat. Zombíci tu nehrajou vůbec roli. Jen stupidní teenageri, kteří si hrají na samuraje apod. Seriál bych určil max. do 20 let. ()

fr0sty

Prvni dil se mi libil, bavil jsem se u nej, bylo to vtipne. 2.-4. dil uz byly slabsi, ale porad koukatelne. Ovsem potom kvalita raketove klesa. Prestal jsem sledovat u osmeho dilu. ()

Olík

Postapokalyptický svět – z dospělých přihlouplý ghulýci – přeživší rozdělení do středoškolských skupinek…..nevážně se tvářící fantasy lomeno horor téma......tohle mám rád. První díl, druhý díl, třetí díl…….je to svěží, jeto vtipné, je to neokoukané, má to nadhled……a najednou koukáte a seriál si neví rady sám se sebou. Příběh jde do kopru, objevují se zmatečné linie (osmou epizodu jsem vůbec nepobral), začne se hrát na gender…..prostě se to nepodařilo udržet. Možná méně epizod, možná jako celovečerák, možná nevím co. ()

Urukhaj98

S01: Ze začátku výborná kombinace Zombielandu a Deadpoola. Ke konci začal seriál trochu ztrácet dech a chování některých postav začalo být asi stejně logické jako teenagerů ve slasher horrorech. Ale koneckonců, je to seriál o teenagerech. Na jedno shlédnutí fajn, na druhé už nic moc. 6/10 ()

DarthFailord

Tak tohle můžu!! Epesní věcička která má víc propracovanějších charakterů než kdejaký velkofilm. Svižný, originální, nápaditý, vtipný, zábavný. Pecka!!! ()

viky13

Příběhy s náctiletými hrdiny mám z pravidla ráda, tohle mi ale nesedlo. Je to točeno stylem i humorem 8+ a někteří herci strašně přehrávají. ()

Hatred

První dva díly jsou opravdu výborné, teenageři ovlivnění popkulturou a jejich gangy které z ní vycházejí, ghúlí čarodějka, která si povídá s hlavama panenek a jiné zajímavé postavy a dobré vtípky, které jsem dokonce vyprávěl dál. Každý další díl je potom skok o úroveň dolů, takže do pátého dílu to ještě celkem jde a potom začíná čiré utrpení, které nekončí až do konce a závěr, který by měl být asi jakože překvapující je tak nelogický, že už mě nic nepřiměje, abych si pustil další sérii. I tak ztracený čas, nedoporučuju a to ani teenagerům, pro které je to zřejmě celé směřováno. Dost velká agitka dnešního korektního způsobu uvažování, takže se to tam hemží teplým sexem, narážkama na to jak dospělí zničili planetu a brekem nad tím, jak je těžké být odlišný. ()

Hovadin

Seriál v žádném případě nenaplnil očekávání, která jsem měl po zhlédnutí traileru. Některé vtipy se povedly, většina ale vyzněla spíše trapně. ()

kubas369

5/10. Typické problémy amerického dospívajícího v dost netypickém prostředí. Překvapující hlavně v tom, jak to dokáže být silné, pravdivé, upřímné, hravé, nápadité a za několik sekund líné, blbé a trapně křečovité. Hlavní hrdina se během epizod prokouše z mírného sympaťáka k otravnému blbečkovi. Opět se neubráním dojmu; potenciál ohromný, výsledek trapný. ()

shaacul

Horory často fungují jako komentář ke stavu společnosti a tohle komentuje mládež pro mládež, woke pro woke. Vzpomněl na komediální seriály jako Community nebo Due South, tady je taky hodně humoru až ve druhé nebo třetí vrstvě a musí se nad tím krapet přemýšlet. Náramně jsem se bavil. Hodně mě nezapadala osmá epizoda, ale po závěrečném finále se stejně ukázala jako vztyčený prostředníček dnešnímu modernímu "feminizmu". ()

palmovylist

Netradiční postapokalyptický seriál plný množství zajímavých nápadů a narážek. Jen ta stopáž by v některých dílech mohla být kratší a druhé polovině celkově trochu docházel dech. Naštěstí se to zlepšilo v posledních dílech a samý závěr byl super...72% ()

Veskoslav

Humorně pojatá apokalypsa z pohledu průměrného a ničím nezajímavého studenta střední školy. Bohužel ale promarněný potencionál. ()

Forum. odpad!

Woke sračka pro “mladé”, která ale ani ty mladé nebaví. Propagandistické dno, které už není schopné být aspoň cool, aby to někoho chytlo. N ()

JenomDominik

Super oddychovka, svižná, vtipná teen postapo komedie. Netroufnu si říct, jestli sedne každému, spíše bych tipoval, že ne. Ale já jsem prozatím spokojený. Snad si tempo udrží i v dalších dílech. ()

argo.smile

Celkom slušne prvé dve časti ale potom sa to začne uberať iným smerom, začne sa "chlapsky otepľovať"a všetko ide do p..e vlastne do riti. Čakal som fajnú postapo ale dostal som teenage shit. ()

gpx odpad!

Někde jsem četl, že když vás film nezaujme během prvních 10 minut, je to ztráta času. Tohle je seriál, tak jsem tomu dal 15. Ani tak to nepomohlo. ()

Diaconix

Zajimavy tynedžersky serijal, kery mě bavil přesně do dila, kde se to cele posralo z tim vyjebanym LGBT a kuřtbuřzkym směrem. Co asyk pak ma z těch našich pajtašku vyrozt. Furt do nich musime valit, že to je normalni? Sorač, ale svjet se v dupu obraci a tak tu nechybi homo, azija, kakao ze svym asyk pohodovym rasizmem vuči bělobam… a přytom to ma ftip, napad i gulyky… njn… bez tohoto dnešniho liberalneho bordela bych dal i pjet, ale tak. Tak snad přyště. Zdař buch! ()