Česko, 2001, 78 min

Jana Doležalová

Jan Bartoň

David Rotter

• gouryella

Ani se nedivím, že režisér Beránek už nic víc nenatočil - hodně špatný pokus o film.....(12.1.2008)

• Deimos

VHS/// Obsazení 2/10 Děj 1/10 Hudba 5/10 Efekty 1/10/// +ten hlas v tom telefonu byl opravdu dramatickej -takové nehorázné neherectví a přehrávání jedné oblíbené herečky a jednoho neherce, dialogy, nelogičnosti, závěr/// Film s Barborou Seidlovou. Taky důvod proč si film koupit, zhlédnout a zaplakat. Naštěstí z tohodle vyrostla a dnes hraje dobře. Jinak samotný film je prázdné nic./// Celkem 20%///(25.2.2008)

• Fingon

Krásná kamera. Otřesný soundtrack, scénář. Dialogy typu "Co potom? Potom film skončí a lidi půjdou domů" nebo přání Báry Seidlové "Kdy už bude konec", což si divák říká taky.(31.5.2010)

• DJ Obelix

Naprosto zbytečný film bez myšlenky a bohužel i Bára Seidlová je zde naprosto otřesně hrající figurka. Tento snímek skončil zaslouženě v propadlišti dějin.(1.12.2008)

• Sinecod

Hrozný film. Barbora Seidlová je neuvěřitelně špatná herečka! Viděla jsem s ní asi pět filmů a ani v jednom nehrála jen tam prostě tak jako že byla! Na konci se mi z celé téhle příšernosti chtělo brečet!(10.9.2008)

• honajz

Jako průvodce po pár hezkých místech Moravy je to pěkné. inspirace Jízdou patrná. Chápu, že to klucí stříhali na koleně a dávali dohromady skoro podloudně. Ale přece jen to chtělo zajímavější scénář, který by víc držel napětí nebo nějakou zajímavější linku, a kde by pointa byla pointou a něco divákovi dala. Ale jako rarita s Martinem Trnavským a Seidlovou v jejich filmových začátcích (i když u Báry po Lotrandovi a Zubejdě poněkud propadového charakteru) je jistě zajímavé na to kouknout.(28.12.2014)

• YURAyura

0/10 No ty koki!!!(10.10.2007)

• frings

Tak tu hrůzu jsem ani nemohl dokoukat a Seidlové bych nafackoval :-)))(7.8.2009)

• zette

Na celem filmu je spolu se Seidlovou pekne jenom to auto a par zaberu na krajinu. Herci jsou ale katastrofalni, jeste ze jich tam je jen par... Dialogy uplne mimo, stejne jako cely pribeh. Nemit pochopeni pro amaterismus, dal bych odpad.(14.1.2018)

• Akumulátor

Absolutně bez děje, bez nápadu, herci/neherci jsou příšerní a scénář asi vznikal přímo při natáčení. Nenajdu zde jedinou pozitivní věc. Nejsem si ani zcela jist, zda se tohle dá považovat za film...(8.8.2009)

• sator

Krásná polonahá Bára film neutáhne...(16.5.2015)

• Pavlík

12. 01. 2011 (22.); promluvili pouze tři osoby(13.1.2011)

• wosho

Silně vyumělkované, blbě natočené, nudné a blbé. Co ještě tak dodat??(8.2.2007)

• Skarface

Jedno pozitivum to má a to hudbu .(9.2.2012)

• Prubner

Strašné dialogy, neexistující příběh, spousta nelogičností, nepřesvědčivý Martin Trnavský. Na druhé straně dobrá kamera, několik hezkých záběrů, slušná hudba. Popravdě řečeno, dá se na to koukat jen kvůli krásné Báře Seidlové, která tu vypadá vskutku úchvatně.(30.3.2006)

• Wrr

Připadalo mi, že ten film trval opravdu 24 hodin. Hrůza po všech stránkách - od hereckých "výkonů" až po hudební doprovod. David Beránek zřejmě zhlédl film Jízda a rozhodl se jej napodobit, zostudit, znevážit či parodovat (to je patrné od první chvíle a hlavně z některých velmi podobných záběrů). Velmi (ne)úspěšně.(28.2.2010)

• ACE 2007

něco tak prostoduchého v prázdnu by se nemělo vůbec točit...... Dialogy na stejné úrovni jako děj....:-)(7.3.2011)

• doublefish

Dvě hvězdičky za kameru a hudbu. Film je zřejmě pokus trumfnout "nejlevnější české roadmovie" (Jízda), což dopadlo zoufale. Nicméně spousta záběrů krajiny je opravdu výtečných. Takových - amerických :-)(31.5.2015)

• vhorky

Stručně lze označit jako sexuální tření. Bára je hezká holka, ale to film nezachrání.(18.8.2015)