Dům u měděných buků (S02E01) (epizoda)

The Adventures of Sherlock Holmes: The Copper Beeches

Krvavá bučina

Krimi / Mysteriózní / Drama

Velká Británie, 1985, 52 min

Paul Annett

Předloha:

Arthur Conan Doyle (povídka)

Ray Goode

Chris Gill

Tuhle povídku jsem neznal a velmi příjemně mě překvapila. Atmosféra přímo hororová a výborný začátek druhé série.(15.2.2017)

Případ se zápletkou trochu přitaženou za vlasy, ale atmosféru to má, napínavé je to místy také a pro mě je to jeden z lepších dílů.(10.12.2011)

• zimzum

Celkovo mam rad tuto serialovu verziu Sherlocka Holmesa, no tento diel sa mi zdal byt velmi priemerny az podpriemerny. Hlavnym nosnikom serialu je vynikajuci Jeremy Brett, coby Sherlock Holmes, ktory by podla mna mal sam posuvat dej svojimi dedukciami a samotnym postupom vo vysetrovani. V tejto epizode je vsak Sherlock len akymsi posluchacom pribehu mladej sluzky. Zaver bol takisto neuspokojivy, Sherlock vlastne len prisiel na miesto cinu a skonstatoval co sa stalo..... O tomto seriale plati - cim viac Sherlocka tym lepsie. Hned dalsia epizoda na DVD '' Grecky tlmocnik'' bola omnoho lepsia. U mna az na 5 hviezd. Inak som vlastne povedal skoro to iste co Steef.(17.1.2009)

Je pravda, že Holmes tu zase až tolik práce nemá, ale vůbec to nevadí :-) V závěru bylo skvělý, jak všichni za běhu odhazovali ty kabáty na zem :-D(19.9.2010)

Nezapomenutelná dvojice Holmes - Watson ( Brett - Burke)!!! A jejich zběsilé a zajímavé příběhy! 1. a 2.série - 100%(12.1.2015)