Reklama

Reklama

Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (série)


V klenutých sálech pohřbený (S03E08)

(epizoda)
  • USA In Vaulted Halls Entombed
Animovaný / Komedie / Fantasy / Horor / Sci-Fi
USA, 2022, 15 min

Obsahy(1)

Moderní způsob války a bohové ze starých časů. Speciální jednotka na záchranné misi uvízne ve věznici, která ve svých zdech ukrývá pradávné zlo. (Netflix)

Recenze (33)

Ronkar 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Animačně je to asi nejrealističtější z třetí sezóny. Takže hvězda za to. Další za fakt, že to má vetřelovskou atmosféru a akci. Třetí, že je tam i přes jednoduchost a přímočarost nějaká myšlenka. Celkově za tři... ale dám čtyři protože Cthulhu! Ano, jsem velice rád, že si tvůrci vzpomněli na Lovecrafta. V tvorbě tohoto hororového spisovatele je tolik potenciálu, že je až trestuhodné, jak málo se nám z jeho universa na obrazovku dostává. ()

Nevka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tato epizoda sice výrazně čerpá z klasik svého žánru, ale přesto je dostatečně intenzivní na to, aby dokázala uhranout a vyděsit svými apokalyptickými výjevy. Runové zápisy a mýtická monstra jsou totiž skoro vždy dobrým základem pro solidní podívanou. Aspoň tedy pro mě. Zároveň se však ukazuje, že i přes své nesporné kvality má animace v oblasti lidské mimiky ještě spoustu rezerv. ()

Reklama

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Joe Manganiello a Jai Courtney překvapili. Grafika fenomenální, ale scénář… to je lobotomie. a) proč se nevrátili stejnou cestou? b) proč střílí na tlupu “pingpongových míčku” místo rychlého ústupu? c) to s tím nožem opravdu ve finálem nemohla udělat něco efektivnějšího? Vážně mě to naštvalo. ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Uvězněný na konci byl super, ale dostat jsme se k němu museli přes scénáristické podivnosti (ať už jde o rádoby cool interakci mezi členy té jednotky, nelogické jednání, nebo naprosto se nehodící mechanické potvory na schodech) .. Kldně bych oželel i tu hyperrealistickou animaci, kdyby to místo toho bylo důslednější a citlivější ve vykreslení atmosféry.. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Docela dobré. Líbila se mi tajemná atmosféra a hlavně zcela nepředvídatelný vývoj děje, kde se z rutinní záchrany uvězněné osoby stalo až samotné setkání s pánem pekel. Velmi se mi to líbilo a závěr byl vyloženě děsivý. Vytknul bych snad pouze divně fungující chemii mezi členy jednotky a docela nevýrazné postavy. [80 %] ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama