Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Svědectví (S01E03)

(epizoda)
  • USA The Witness

Žena, která se stala svědkyní brutální vraždy, prchá před vrahem ulicemi surrealistického města. (Netflix)

BroDan270

Nádherný vizuál, niektoré pohyby vyzerali veľmi realisticky, až premýšľam, či to miestami nebolo robene rotoskopiou. Koniec bol veľmi predvídateľný a myslel som, že strhnem hviezdičku, ale výmena rolí ma prekvapila. ()

MikSpeedy

Z vizuální stránky jsem úplně odvařenej. Na tenhle díl jsem koukal s otevřenou pusou. V tomhle stylu chci celovečerák. ()

lajkus

MINI SPOILER : Pokud vám pointa celého 12ti minutového příběhu dojde po první minutě, je něco špatně. Tvůrci sic udělali zajímavé prohození rolí, ale i tak jsem si spíš na konci zívnul, než abych byl překvapen. A taky celej prostředek je jen hezky zanimovaná? honička, bez dialogu nebo čehokoli zajímavého (teda krom toho bobra)...3* ()

Elizabethx

Když něco tak komplikujete, až se to stane jednoduché, zbytečné a předvídatelné. Zbytečná explicita tohoto dílu mě nebavila. Za to animace je u tohoto kraťasu pro mě osobně jedna z nejzajímavějších. Animace zvuků pomocí slov je skvělý nápad a ocenila bych klidně celovečerní film v tomto animovaném stylu, jen ať scénář prosím píše někdo jiný. ()

jabbo123

Oživlá manga, velmi zajímavé zpracování - je to rozhodně něco jiného. Myšlenkou se snaží být něco trochu víc načež se uzavírá zpátky do toho čím doopravdy je - výtvarným klipem. ()