Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Svědectví (S01E03)

(epizoda)
  • USA The Witness

Žena, která se stala svědkyní brutální vraždy, prchá před vrahem ulicemi surrealistického města. (Netflix)

MikSpeedy

Z vizuální stránky jsem úplně odvařenej. Na tenhle díl jsem koukal s otevřenou pusou. V tomhle stylu chci celovečerák. ()

lajkus

MINI SPOILER : Pokud vám pointa celého 12ti minutového příběhu dojde po první minutě, je něco špatně. Tvůrci sic udělali zajímavé prohození rolí, ale i tak jsem si spíš na konci zívnul, než abych byl překvapen. A taky celej prostředek je jen hezky zanimovaná? honička, bez dialogu nebo čehokoli zajímavého (teda krom toho bobra)...3* ()

Elizabethx

Když něco tak komplikujete, až se to stane jednoduché, zbytečné a předvídatelné. Zbytečná explicita tohoto dílu mě nebavila. Za to animace je u tohoto kraťasu pro mě osobně jedna z nejzajímavějších. Animace zvuků pomocí slov je skvělý nápad a ocenila bych klidně celovečerní film v tomto animovaném stylu, jen ať scénář prosím píše někdo jiný. ()

jabbo123

Oživlá manga, velmi zajímavé zpracování - je to rozhodně něco jiného. Myšlenkou se snaží být něco trochu víc načež se uzavírá zpátky do toho čím doopravdy je - výtvarným klipem. ()