Komunita zemědělců použije domácky vyrobené mechy, aby bránili svoje blízké před invazí mimozemšťanů. (Netflix)

Hawkey15

Vybrat nejlepší episodu ze všech (zatím 3 serií) je těžké, ale když už bych musel vybrat byly by to obleky. Nádech StarCraftu, příběh který chytne a nepustí, parádní animace a i za těch 16 minut jsem si dokázal vybudovat vztah k jednotlivým postavám. ()

KukulienkaHO

Tento mini-filmík sa podaril. Príbehom a prostredím to pripomínalo nejakú hru. Aj z tohto by sa dal spraviť celovečerák, len by asi musel byť animovaný, ale to by pri takomto parádnom prevedení nevadilo. ()

Sashmen13

Co můžů říct, mám rád tenhle "starcraft" like feeling. Smysl tam dávalo málo, ale akce byla good, muzika též a řekl bych, že inspěrace zcela jistě šla ze starcraft 1 a Wings of Liberty. ()

CheeseFigure

Predchádzajúce tri epizódy boli fajn, ale dejovo boli, ako keby odniekiaľ vyňaté, nepôsobili kompletne, celistvo...no proste viete, ako to myslím. To neplatí o Suits. Áno, dej je jednoduchý, ide len o súboj redneckov v mechoch s mimozemšťanmi, ale je to akčné, zábavné a z doterajších štyroch epizód to malo asi najsympatickejšie charaktery. A ako aj v minulých dieloch, aj tu som s animáciou spokojný. ()

lajkus

Vcelku jednoduchý ,,příběh´´ o bandě super technologických vidláků versus hnusácký monstra. Animace chvílemi ok, chvílemi mi to připomnělo filmy Madagascar. Celkově taky dost trhaná animace. Co tenhle kraťas zachraňuje je fakt, že se nesnaží o žádné šokující pointy či zvrat(k)y. Jen jednoduchá animačka se střílení nějakejch mimozemskejch šmějdů. Někde mezi 3*-4*... Ale spíš 3*... ()

Elizabethx

Jeden ze slabších dílů. Na začátku se na to nešlo ani koukat, jak se to sekalo. Když si na to člověk zvykne, tak zjistí, že je to celkem fajn příběh. Nejlepších pro mě je ale posledních pár sekund, které odhalí pointu celého příběhu. ()

jabbo123

Nepříliš nápaditá lowframe animace na téma farmáři vs brouci. Bohužel ani ty mechové to tentokrát moc nezachrání. Animace se sníženým fps mi obecně vůbec nesedí, zvlášť když je umělá a místy jakoby ji autoři zapomněli zapnout a film pár vteřin jede plynule. Rozhodně zatím nejslabší. ()