Komunita zemědělců použije domácky vyrobené mechy, aby bránili svoje blízké před invazí mimozemšťanů. (Netflix)

iXtr3m3

Fantastický kraťas. Okrajovo mi pripomenul prostredie z Bird Box alebo Tiché miesto. Vedel by som si predstaviť celovečerné spracovanie, aj keď len v tejto animovanej podobe. Perfektná akcia, solídna výprava a dokonca aj nejaká tá dramatická vložka. A perfektný otvorený záver. Tak toto hej. ()

Sayko

Komiksová animace, se kterou jsem si připadal jako v The Walking Dead byla na jednu stranu fajn, ale na druhou nebyla vůbec obohacena o nějaký příběh na té úrovni.. ()

Esgalnor

Kvalitou ústup stranou, střídání horších a lepších dílů se tak nějak dá čekat. Příběh má sice pár fajn okamžiků, ale celkově moc nenadchne. Animace slabší, zápletka ne moc zajímavá, stejně jako postavy. Přitom "svět" měl potenciál, u závěrečného záběru mě až zamrzelo, že se s nápadem samotným nepracovalo lépe. ()

Renfield

...a nejlepší zůstává až ten poslední záběr. Sakra, z toho se přece dalo dostat víc, nápad je dobrý. V této podobě je to snad první epizoda, která mi přišla zbytečně dlouhá. Má sice pár hlášek, ale jinak nic moc nového, takový mix Hvězdné pěchoty, Vetřelce a kdoví čeho. Animace ale opět fajn, připomene některé starší seriály. 60% ()

Marius_ss

Škoda že to nemalo tú TOP grafiku ako niektoré diely. Lebo inak je to skvelý kraťas, ktorý mi, čoby fanúšikovi Votrelcov, Čiernočiernej tmy a všetkých tých podobných kvalitne spracovaných vesmírnych hororov s krvilačnými potvorami, vyčaril na tvári veľký úsmev. Jedna z epizód, pri ktorých dúfam v pokračovanie. ()

Naushika.

Rednecký mechové vs. zerg rush. Nijak zvlášť originální, a to ani esteticky (když říkám zerg rush, tak myslím doslova a do písmene zerg rush), ale na druhou stranu si to ani na nic nehraje a zpracování je solidní. Iritoval mě vizuální styl, který mi nepříjemně připomínal Fortnite a trailery na mobilní hry (a z ostatních komentářů vidím, že v tom nejsem sama), ale to je asi subjektivní výtka. ()

FeriusParfax

Animace mě tady úplně neoslovila. I přesto ale musela dát spoustu práce. Celou dobu jsem se spíš nudila. Doufala jsem ve skon hlavní postavy. Od dvou hvězdiček ale tento díl zachránil hlavně boží konec. ()

Rayen1

Jedno klišé za druhým, ale někdy je to potřeba. Čistá akce, vzpomněl jsem si při tom na Titanfall 2, alespoň podle robotů, a Sunset Overdrive, snad styl grafiky? Trochu mlátila do očí animace, která proti předchozímu dílu byla jak trhanec. Ale i tak si to zaslouží čtyři hvězdy (akce a klišé jsou vždycky ruku v ruce), víc než epizodu v seriálu bych si to dokázal představit jako videohru, takhle to bylo jako koukat na někoho, když hraje - je to fajn, ale rád bych se taky zapojil do akce :) ()