Love, Death & Robots - 1. svazek (2019) (série)

Pomocná ruka (S01E11)

(epizoda)
  • USA Helping Hand

Astronautka ztracená na oběžné dráze si musí zvolit mezi životem a vlastní rukou. (Netflix)

diccon

Ano, je naprosto beznym postupem, ze pri EVA pracuji astronauti naprosto nezajisteni napr. lanem apod. Wait... Cela zakladni premisa je blbina. Nepripoutat se pri EVA je asi jako jet autem 200 km/h a misto sedadla s bezpecnostnim pasem si sednout na drevenou stolicku nepripevnenou k podlaze. Chjo. ()

ioope

Trochu hloupé, že se nezajistila, jako to dělají kosmonauti normálně. Tím by byl případ vyřešen a žádné drama by se nedělo. Ale jinak nice, pěkný boj o přežití a silný zážitek. ()

BroDan270

Úžasná animácia, pri ktorej som prvú minútu zízal na hlavnú protagonistku a premýšľal, či ide naozaj o animáciu alebo skutočnú herečku. Taká krátkometrážna Gravitácia s troškou nechutnosti. A to som si najprv myslel, že si dáva dole rukavicu, pretože sa chce zahrať na Iron-mana ako Mark Watney v Marťanovi. ()

lajkus

To máte tak, když se Gravitace smíchá s Happy Tree Friends. Nemam páru, zda to vědecky dává smysl a zda naše nebohá skvěle animovaná postavička neměla umrznout/vykrvácet/být vycůcnuta do vesmíru. Jako jednohubka za 4*... ()

Elizabethx

Vizuálně i emocionálně velmi zajímavé dílo. Ovšem vyvolává to až příliš mnoho otázek, které mě nutí posunout hodnocení dolů. Proč se sakra nepřivázala? Proč ji stroje neupozornili? ()

CheeseFigure

Tak toto bolo super. Ako písal dakto predo mnou, tiež som si spomenul na Gravitáciu. Ale tento kraťas mal lepšiu atmosféru a bol drsnejší. Možno by som si dokázal predstaviť temnejší koniec, ale čo už. Aj tak ide o jeden z tých najlepších dielov v tomto projekte. ()

pichta

Tak toto bol síce krátky diel ale za to fakt veľmi silný. Odhodlanie prežiť, odvaha, už a rozum, triezve rozmýšľanie v takej situácii, krásky príklad Newtonovych zákonov. Silný diel nielen po grafickej stránke. Z tohoto by sa dal natočiť celovečerný film. ()