Mejlaprod

Pomalu se začínají vyjasňovat souvislosti a já tleskám. Nutí mě to vracet se k nepochopeným dějů z minulých dílů a pomalu si to puzzle dávám dokupy. Stejným dílem lituji zdější znechucené, kteří se nesnaží pochopit a nebo jen z principu odmítají hledat souvislosti a prostě jen tak spláchnou koncert mistra. Pochopit Lynche, či se alespoň přiblížit na jeho frekvenci, znamená být rovněž ne-málo ujetý. Vypnout hlavu. Tohle není seroš k žehlení prádla. Těším se na další porci. ()

louislumiere

Zrození Boba! K negativním komentářům: kdo nechce vidět, ať nevidí. Kdo nemá oheň, ten ať nejde se mnou ;-) Zatím nejsrozumitelnější surrealno v podání Davida Lynche. V jeho filmech se dá snadno utopit a ztratit, ale tohle je pro každého, kdo bere Boba jako nedílnou a hlavní součást TP, třešnička na dortu v nové sérii. ()

tkald

Nevim proč, ale jsem strašně rad za tento díl. Viděl jsem ho dvakrát a užil si to daleko více než poprvé :-) Tento díl obsahuje prave přesně to “jiné” než běžné filmy. Jsem stále více přesvědčen o tom, ze Lynch to ma v hlavě mnohem více v pořádku než zbytek populace :-) a je dostatečně nad věci. ()

Homer1912

Twin Peaks jsem sledoval, protože se mi líbila hudba, Audrey a atmosféra. Tahle série mě docela zklamala, upřímně řečeno to zachraňuje už jenom ta hudba (obzvlášť se mi líbilo vystoupení Nine Inch Nails). ()

tein

Neskutečně nudné a příšerně dlouhé... Co víc dodat. Snad jen to, že na toto jsme nemuseli čekat tak dlouho. Sestřihat tento díl na 10 minut a dalo by se to sledovat ()

FlyingGentle

Je to fakt těžké tohle vstřebat. Celá třetí série má úplně jinou náladu než původní dvě, přesto je plna zajímavých okamžiků. Vymyká se všemu, co člověk v jiných seriálech vidí. Tady je ale poslední třetina dílu úplně mimo vše rozumové chápání, je to čistá audiovizuální masáž a zkouška trpělivosti. Chtěl jsem to po tomhle díle zabalit, a to jsem dříve Lynche strašně žral, jenže asi stárnu- jako on. Už to není tak magické, brutalita - jak tu někdo psal - je naopak samoúčelná až nechutná (ještěže to se mnou nekouká manželka!), sbírám poslední střípky trpělivost na díly, kterou jsou dále a které snad budou jiné. ()

pallok

Tak, a snáď by už stačilo. Twin Peaks stojí na mieste a šuchtá nohami, exhibicionizmus v tomto dieli je už surovo za čiarou. Dávam tomu ešte jednu šancu a ak sa to nevráti do Twin Peaksu končím! ()