Vidím tě

Životem rodiny Harperových otřese nevěra. Greg (Jon Tenney), hlavní vyšetřovatel únosu dítěte, který vynesl na světlo podobný případ z předchozích let, se snaží najít způsob, jak odpustit své zazobané ženě Jackie (Helen Huntová). Když pocit viny začne narušovat Jackieino duševní zdraví, v jejich domě se objeví nevysvětlitelné zlé síly a jejich synek Connor (Judah Lewis) se ocitne ve smrtelném nebezpečí. Neočekávaná změna úhlu pohledu odhalí ducha z minulosti a děsivá, krutá pravda o přítomnosti zla v domě Harperových konečně vyjde najevo. (HBO Europe)

argo.smile

4,5*. Hneď vypustite z hlavy, že sa bude jednať o horror. Ostatné atribúty sedia. Aj ksicht Helen, ten stretnúť v noci nad posteľou ako sa na mňa díva, tak ma chráň sám pán Boh. Jedná sa o napínavý film, ktorý v strede presedlal a začal odkrývať postupne karty. A ešte k tomu fajn hudba na pozadí. ()

brasek

V prvej polovici filmu ma zaujala Helen Hunt a to iba, že ako zostarla. Druhá polovica snímku má dynamiku, vysvetľuje nejasnosti z predchádzajúcich minút a z príbehu sa stáva slušný thriller. Pripúšťam, že finále snímku je trocha naivné. ()

st4nford

Nechápu tak průměrné hodnocení (když pominu, že tady všichni řeší vzhled Helen Hunt). SPOILER Skvělý thriller, který v první polovině pracuje se zdánlivě iracionálními dějovými motivy hororu a druhé polovině se díváme optikou někoho jiného, což přinese nejeden zajímavý zvrat. Jediné, čeho je škoda, je nekominikativnost narace. Bylo by fajn dílo dotáhnout co se týče dramatických oblouků, skoků v čase a větší míry náhledů do psychologie postav, aby divákovi motivace postav na první dobrou víc sedli. Zvlášť v závěru. Každopádně určitě nadprůměr. ()

bonovox

Na začiatku trochu zmätočné ale postupne začne všetko do seba zapadať. Helen Hunt ale vyzerá v tomto filme hrozne. ()

Kinison

Nic moc, ale druhá půlka to trochu vytáhla, takže jsem setrval v kině do konc. Na mnoha místech mi prišla až moc zbytečná snaha o úžasný záběr/kamerový nájezd/střih, na který to prostě nemělo. Jen jsem byl teda upřímně zděšen z výzoru Helen Hunt. Jsem nějak nemohl uvěřit, že je to ona. Možná to byl záměr režiséra ji udělat tak hrůzostrašnou, aby to diváka svedlo z cesty. ()

Salvator

Chvíli trvá, než se v příběhu zorientujete. Výsledek přesto není vůbec špatný. Jinak z pohledu filmové hrůzy je nejděsivější podoba Helen Hunt. To, co někdo provedl s jejím obličejem, je na trestní oznámení. ()

jakosan

Nejděsivější na tomhle filmu plném nelogických zvratů a rádoby wow dějových veletočů je obličej Helen Hunt. ()

Labacan

Pre mňa film príjemné prekvapenie, nečakal som veľa, dostal som dosť.. Fajne zamotané, zvraty šokantné..:) Len Helenka by to už mala asi zabaliť... ()

LadyCroft

Tak strašidelný hudební doprovod aby člověk pohledal...Škoda, že byl promrhán sloučením s touto jinak po všech stránkách nudou. ()

hephaestus

tak musim povedat, ze dobry thriller, tvari sa prachobycajne, ale verte ze od bodu zlomu, ktorych je niekolko, to cele bude davat zmysel a zaver je pekna mela. davam 7/10. ()

Dechman

Výborné, všetko dobre fungovalo a musím pochváliť scenár - naozaj po dlhšej dobe dobrá krimi. Neviem prečo tomu dávajú nálepku hororu, ale možno to bol zámer. Oddychovka je to vynikajúca a nemám čo vytknúť. Hudba veľmi dobre zapadla a páčila sa mi. ()

naytsirk

Začátek působí dost nezáživně, první, čeho se člověk lekne je Helen...bohužel...Ale pak to nabere celke solidní grády a napjetí tam je, takže vydržet a dokoukat až do konce... ()

Tr0nic

Do polovice som čakal o čo tam vlastne pôjde. V polovici, keď sa dozvieme čo sa deje to už stráca na obrátkach, ale následne sa to opäť rozbehne. Zaujímavé zvraty a určite jeden z lepších thrillerov čo som za poslednú dobu videl. ()

medveed

Thriller s tísnivou atmosférou, postupnou gradací napětí a několika "lekačkami". Zajímavé jsou dvě různé filmařské perspektivy vyprávění, které dohromady dávají (i přes pár divných zásahů stříhače) příběhu ucelený obraz. Mému kladném hodnocení přispěl i fakt, že se tvůrci nesnažili v závěru vše do puntíku dovysvetlit a nechali tak divákovi prostor pro trochu fantazie. 75% ()

Accuphose

První půlku si říkáte, to je pěkná blbost, pak si říkáte, no to si dělaj srandu, budeme koukat znova na to samé? A pak se dozvíte, že ne vše co vidíte, je tak jak si myslíte :-))) ()