Reklama

Reklama

Tajemné křížovky: Hra se smrtí

(TV film)
  • USA The Crossword Mysteries: A Puzzle to Die For (více)

Obsahy(1)

Život geniální redaktorky křížovek (Lacey Chabertová) se rázem obrátí vzhůru nohama. Poté, co je odhalena spojitost mezi nápovědami z jejích posledních křížovek a několika nevyřešenými zločiny, je zatažena do policejního vyšetřování. Ve snaze dokázat svou nevinu se musí vzdát pohodlného a bezstarostného života a začít spolupracovat s drsným policejním detektivem (Brennan Elliott). Společnými silami se snaží rozklíčovat jednotlivé stopy a případ co nejdříve vyřešit, neboť se oba dva ve svých odlišných světech cítí jako ryby na suchu. (HBO Europe)

(více)

Recenze (13)

Marze 

všechny recenze uživatele

Tyhle Hallmarkovy laciné sešitky záhad mají vždy stejný vzorec A jsou také zábavné. Poprvé v sérii zde hraje půvabná Lacey Chabert jako Tess. A její chemie s Brennanem Elliotem je báječná. Někdo z nějakého důvodu zemře a tajenka křížovky pomůže případ vyřešit. OK, je to hloupé, ale funguje to. Nebyl jsem si zcela jistý kdo je vrah což bylo osvěžující. Ale asi byla zavražděna moc brzo. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Chtěli jsme být světoví, ale jsem jenom televizní. Tajenkou této křížovky mělo být něco ve stylu Vražd podle Jidáše nebo nedej bože Dana Browna…takže jestli, tak možná Robert Langdon pro chudé. Indicie zločinů zašifrované do luštitelských úloh, to určitě není špatná idea….ale. Prostě, když točíte televizní film, tak výsledkem bývá většinou televizní film. ()

Reklama

Peabody odpad!

všechny recenze uživatele

co bych se s tím patlal, oni se taky nesrali. Tak za prvé jako detektivka hrozné, vezměte si geniálního autora křížovek, který do nich umně vkládá pokyny pro dokonalé krádeže. Prosím, to nezní špatně, ale přitom se nechá chytit na to, že jednak nesebere po vraždě všechny tři nábojnice, ale jednu tam, nechá a navíc ty dvě nosí několik dní sebou v tašce všudy kudy chodí. No nezabili byste ho? Za druhé rychlopřeklad a rychklodabing pravděpodobně Dabing studia Dejvického divadla na vedlejšák. Jednak překladatel se tím tedy opravdu nepatla, jede na první takže - hořkosladké - a jiné anglicismy (místy vůbec nevíte, co chtěl kdo říci) jsou všuidypřítomné. No a operátoři dabingu (herci neříkám úmyslně) to prostě jedou rovněž na první dobrou ze sluchátek, druhého neslyší, na druhého vůbec nereagují, někteří se nestarají ani o českou intonaci věty, ani o nejaký vztah k partnerovi, jen to rychle odemlít na čas. Hrozný ()

p.a.douch 

všechny recenze uživatele

Tak vida kam se poděla otravná ségra z filmu Ztraceni ve vesmíru. Lehce nadprůměrná detektivka z pro mě neobvyklého prostředí. Celé je to taková Hallmarkovská klasika. Příjemní herci, dobrá výprava, hudba taky ujde, režisér ví co dělá. I scénář je plně Hallmarkovský - nic závažného neřešit a přinést příběh, který má sloužit k hodinu a půl dlouhé zábavě. No a to se povedlo. ()

EDEN13 

všechny recenze uživatele

Vyloženě nenadchne, ale taky neurazí. Občas se film neskutečně vleče, ale jindy v něm zase vidíte záblesky něčeho, co by mohlo být vážně dobré... vždy to pak ale po pár minutách vyšumí kamsi do ztracena. Každopádně nápad s křížovkami je alespon dostatečně neotřelý a zajímavý a zápletka prvního dílu je asi nejzajímavější ze všech vůbec. Když pominu otřesný dabing většiny herců z prvního dílu, tak jinak jsem s postavami problém neměla, i když jsou samozřejmě neskutečně klišoidní...svým způsobem jsou, ale stejně dostatečně roztomilé a sympatické, takže jim to stejně odpustíte. Jedna z těch lepších krimi tohoto druhu... ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama