Krátce po sametové revoluci se z kdekoho stává podnikatel. Obory podnikání se různí. Ať už jsou to legální formy, nebo naopak organizovaný zločin. Mladá studentka Nancy přijíždí do Prahy na stáž. Má české kořeny, a proto si zvolila Prahu. Společně s novinářem Egonem a bývalým policistou, nyní soukromým detektivem Poldou, pátrají po unesené šestnáctileté dívce. Její otec je zoufalý, ani policie mu nedokáže pomoci. Jejich pátrání je zavede k romskému gangu obchodníků s prostitucí a pornografií, kteří se neštítí ničeho. Pokud dívka dobrovolně nespolupracuje, přinutí ji násilím. Naše trojice se vydala do velmi nebezpečného prostředí, kde mnohdy ani policie netrvá na striktním dodržování zákonů. Ať již ze strachu, nebo kvůli tomu, že se nechala uplatit. Egon s Poldou sami mnoho nezmohou, a tak požádají o pomoc neonacisty. Cílem bylo, aby neonacisté odlákali pozornost Romů a oni mohli pátrat po zmizelé dívce. Dochází však doslova k pouličnímu boji mezi Romy a neonacisty, kteří ač původně požádáni pouze o vyvolání zmatku, využijí této příležitosti k tomu, aby vyvolali přímou konfrontaci s Romy. Je jasné, že takto dívku nenajdou. Je tedy potřeba zvolit jiný způsob. Polda díky své minulosti policisty zná některé osoby z podsvětí a pomocí informací, jež získají, se dostanou až k bossům, kteří obchodují s pornografií a jsou v kontaktu s romským gangem. Nemohou se však stále dostat ke zmizelé dívce, a tak vyvolají konflikt mezi Romy a českými obchodníky s pornografií. Když dojde k přestřelce, využijí příležitosti k tomu, aby dívku zachránili. Ona však nemá zájem. Hodlá odcestovat do Německa s jedním ze svých zákazníků. Boj mezi gangy má mnoho obětí. Polda zachrání alespoň malou romskou dívenku... Nancy odlétá zpět do Ameriky, ale slibuje, že se brzy vrátí. (TV Prima)

dainio

Asi před týdnem jsem si tento snímek koupil v jednom malém obchodě s DVD. Stál mě 49 Kč a byl jsem zvědav co to bude, protože Vít Olmer v poslední době natočil jednu sračku za druhou...avšak musím uznat, že se mi to kupodivu velice líbilo. Dávám dvě hvězdy...a to za Lukáše Vaculíka, kterého mám fakt rád, pak za hlášky Jirky Krampola a pak taky za pokus o český akčňák, který nedopadl až tak špatně ale strhnul se v mnoha okamžicích na nezáměrnou komedii ! První půlka filmu je hezky svižná. Pak se to už trošku táhne. ()

ihonzik

Chudák Klíma, nečetl jsem sice námět, ale určitě to nemohla být taková příšernost jako tohle Olmerovo dílo. I když je vlastně pravda, že Klíma se podílel i na scénáři, takže na tom má také svůj díl viny. Obsazení tomu nepřidalo, rádobydrsnou američanku Nancy jsem začal po půl hodině z duše nenávidět ()

Pasifae

Jiří Krampol párkrát nadaboval Belmonda a začal si myslet, že díky tomu může hrát drsné chlapy, Vít Olmer, jak už poznamenal Lima, po revoluci prodělal úraz mozku a začal si myslet, že může konkurovat americkým akčňákům. Pokud jde o mě, tak může, protože z toho mizivého procenta akčních filmů jakékoli produkce, které jsem viděla, jich bylo ještě mizivější procento slušných, ale myslím, že akční fandové tohle odstřelí svorně s námi neakčními sraby. A proč hvězdička... odpady dávám tak nerada, že je přisoudím jen snímkům, které mě z nějakého důvodu osobně urážejí. A tady jsem se spíš bavila než co jiného. ()

mardun odpad!

Vubec jeden z nejhorsich snimku, ktery kdy byl v CR (Ceskoslovensku) natocen. Olmer mel bejt porno reziser, tam by se ztratila ta jeho debilita. Film je divokej jako byli i samotne zacatky svobodneho Ceskoslovenska a Ceska. Herci kteri hrat neumi, nasilnou formou Olmer nacpe vsude sex a perverzity. Nacpat Krampola do akcniho filmu a Vaculika, Naprosto neuveritelny jako vetsina shit filmu Vita PORNOLMERA. Uchylnej starej dedek Olmer. ()

Wencek

Možná na jednu stranu hloupost, ale na druhou stranu se jedná o film z porevoluční éry, kdy vznikalo spoustu podobných filmů. A pro mě zůstává nezapomenutelná bitka mezi náckama a cikánama a ještě cikán FUKO kterej ojíždí výfuky no prostě srnda jak má být. A navíc to filmové obsazení - J.Pomeje, R.Skamene, J.Krampol a podobní to je prostě elita českého filmu. :-) a navíc I.Jonák kderý dnes sedí za to že si objednal vraždu. To je obsazení. Čisté 3*. ()

Louie odpad!

Musím říct, že když jsme si to nedávno pustili, málem jsme se umlátili smíchy, ale to asi nebyl záměr.... ()

m4xp4yn3

Typický zástupce filmů "tak špatné až zábavné". Film rozhodně nenudí, avšak není jej možno brát vážně, na to se až příliš křečovitě snaží napodobovat styl západních akčních filmů, v důsledku čehož působí směšně, místy vyloženě trapně a amatérsky. Přehnaně horlivě napodobovaný anglický přízvuk hlavní herečky, nevěrohodné herecké výkony, Jiří Krampol, srandovní vizuální efekty a mnoho dalších věcí dělají z tohoto českého pokusu o thriller frašku. ()

ChickenPate

Legendární bitka, které se jako komparz (snad i zadarmo) účastnili tehdejší rasističtí skinheads, jejich výkony velmi procítěné :-). Jako první jsem četl knižní podobu "nahoty" a při následném filmu jsem byl celkem zklamán. ()

Menno odpad!

Kdybych o filmu nic bližšího nevěděl, a někdo mi řekl, že ho natočil Lloyd A. Simandl, neměl bych nejmenší důvod mu to nevěřit. ()

bakeero

Předem upozorňuji, že 5* dávám proto, protože tenhle film zařazuji do svých “Guilty Pleasure”. Bylo to myšleno vážně, ale dnes je to skvělá parodie – i když nechtěná. Pravda; děj i zápletka vás budou nejspíš nudit, ale takovou koncentraci hlášek jsem v CZ filmu asi ještě nezažil (a to mám za sebou i CrashRoad). A postava Jirky Krampola, coby bývalého fízla, je naprosto ultimátní :-D Citáty z tohohle filmu by se zkrátka daly trousit neustále :-D ()

mirra66

Živit se něčím co neumím a dávat to ještě ostatním k obdivu, to chce silnou osobnost. Vít Olmer se asi do "české kinematografie" zlatým písmem nezapíše (kromě několika výjimek je jeho tvorba bídná). 19% ()

Monggol

Ano, je to tak trochu kravina, ale odpad a podobne? Kto nezažil obdobie po ´89-om to asi nepoberie. Toto je dokument doby, aj keď asi nechcený, ale je. No a že tam hral Ivan Jonák - príznačné. Dnes by sa nikto podobný scenár neodvážil ani napísať, nie to ešte zrealizovať. A za tu politickú nekorektnosť si zaslúži *****. Dnešné filmy a seriály sú z tohto hľadiska zo všetkého predposrané a vykalkulované už v štádiu scenára. ()

-henry-

NAHOTA se mi libila už kolem mého hezkého věku dvanáct let a po letech musím s odstupem ocenit její drzost a nekompromisní rýpání do "ožehavých" témat, protože to je po tý slavný revoluci první a snad poslední český film (psáno s nadsázkou v září roku 2007), který to takto ostře činí. Je to smutné, ale zároveň pozbuzující, páč člověk vidí, že když se chce, tak to jde. Prozatím se čeští filmaři styďte. Jinak po akční stránce Vít Olmer dotahuje videoprodukce od Simandla a celkově dokazuje, že má poněkud zvláštní smysl pro návaznost ve scénách a mezi scénami a vůbec to tak nějak seká jak mu to vyjde. ()

PaRi

Víta Olmera považuji, až asi na tři filmy, a to hluboko v 60tých letech, spíše za dobrého herce, než režiséra. Z tohoto důvodu nebudu jeho režijní tvorbu po roce 1989 více komentovat, pouze hodnotit. Vesměs se jedná o naprostý brak. Je mi jen divné, že režiséři tohoto typu vždy dokáží na svoje pokleslé filmy sehnad peníze. ()

biergof odpad!

Mohl to být klenot porevolučního Česka. Skvělej soundtrack, Krampol dal i pár hlášek, cigánská problematika...ale proboha Olmete, proč si všem musel dokazovat, že na co šáhneš, to pose*eš?!? Ten film smrdí neznalostní, zmatenostní a amatérismem. A tímto končí akční filmy made in CZ. ()