obcas vas, lidi, moc nechapu. Na to, ze to byl pokus o prvni ceskej akcni film, to vazne nebylo tak hrozny. Prvoplanovost? Ano. Technicka neumelost? A co se asi tak dalo jinyho cekat? Naivni pribeh? Stejne jako v 90% jinejch akcnaren, holt to jen nema tak nablejskanej a drahej kabatek. Uvedomte si, co srovnavate. Pro me docela velkej kult!!! A velkej souhlas s Ivoshek, kupodivu ma tenhle film i jistou bypovidaci hodnotu o dobe. Obcas to tu byl vazne Divokej vychod. To uz jste zapomneli?(25.3.2008)

• salalala

Ukrutný film, který se postupem doby stal kultem. V roce 1993 nikdo nevěděl, jak se mají točit akční filmy, takže se Olmer a spol. nechali inspirovat béčkovými (a nižšími) kategoriemi amerických filmů a stvořili tohle. Jediný Krampol pochopil, jak tu roli hrát a nebral ji vůbec vážně a má tu tedy nehorázné hlášky ("Ty vole, máš Sorbonu, ne? Z Valdic" - "Hovno, vysoká škola SNB"; bitka v hospodě, cikán: "Co je, gážo?" Krampol: "Nic, gážo."), ani ten Vaculík tu nevypadá nejhůř. Akorát ta Kája Třísková je úplně tragická, neumí hrát ani mluvit. Bravurní bitky, kde všichni čekají, až na ně někdo vyskočí nebo jim dá po hubě. V neposlední řadě je tenhle film úžasně politicky nekorektní a divím se, že se dostal do kin. Dneska by to neprošlo. No a Jonák jako šéf mafie? To je třešnička na dortu. Česká pornodetektivka s trapným scénářem je kultovní a určitě stojí za to ji vidět. Bohužel to tvůrci mysleli zcela vážně. Divoký východ v Praze. 10%(31.3.2010)

• kinej

Ještě tak 20 minut před koncem jsem byl odhodlán dát 3*. Překousnul jsem neskutečně ubohou choreografii pěstních soubojů Krampola a to jak si každý na tu svou ťafku nemotorně počká. Ale finální přestřelku už jsem přejít nedokázal. Jedná se asi o nejhorší přestřelku v dějinách akčního filmu. Ale lhal bych, kdybych tvrdil, že mě film nebavil. Námět je dobrý, bydlím blízko Dubí, takže vím, že prostituce v tomto státě stále kvete. V tomto smyslu je i úvod filmu docela reálný odraz skutečnosti. Docela mě bavily i ty štěky Vaculíka a spol. a celkem se mi zalíbila dobrá muzika. Překvapila mě i účast JX Doležala (Nechceš travku? Zrovna sklidil.) Ale i přes zábavnost filmu musím uznat, že je špatný zejména díky nekavlitní režii. Olmer prostě neumí.(31.5.2005)

• Hellboy

Kinofilm s kvalitou domácího videa:) Je to nádherně devadesátkový se všim všudy, včetně strašného herectví, tragické hudby, Krampola atd.. Je zvláštní, jak málo se toho v některejch ohledech změnilo - černý svině, čechy čechům...atd Při pomyšlení, že na tomhle díle byl někdo v kině a že těch lidí bylo několik set tisíc se musim stydět.(18.4.2009)

Ó, jak jsme se na to hrozně těšili do kina, protože to mělo cool plakát a my bažili po nějaké české akci a kozičkách. A dneska... dneska z toho zůstala už jen humorná komedie s hláškujícím Krampolem, zábavnými cikány a děsivým Fukem. Ale prdel je to skvělá, o tom žádná. Hrozně mě baví, jak Vaculíkovu přítelkyni hraje ta samá jako nedostupnou Lizetku v Tankovém praporu. přesně takhle si totiž představuji, že by jejich vztah pokračoval.(14.2.2015)

• - po uvedení snímku se uvažovalo se o pokračování s pracovním názvem Smrt na prodej. K jeho realizaci ale nedošlo. (Cherish)

• - Zábery pornofilmu, ktoré sa objavujú vo filme boli z videokaziet, ktoré pre natáčanie zapožičali niektorí členovia štábu. (Jello Biafra)

• - Martina Adamcová využila pro "live show" dublerku, resp. záznam skutečného live show z tehdejšího nočního podniku. (hippyman)