Krátce po sametové revoluci se z kdekoho stává podnikatel. Obory podnikání se různí. Ať už jsou to legální formy, nebo naopak organizovaný zločin. Mladá studentka Nancy přijíždí do Prahy na stáž. Má české kořeny, a proto si zvolila Prahu. Společně s novinářem Egonem a bývalým policistou, nyní soukromým detektivem Poldou, pátrají po unesené šestnáctileté dívce. Její otec je zoufalý, ani policie mu nedokáže pomoci. Jejich pátrání je zavede k romskému gangu obchodníků s prostitucí a pornografií, kteří se neštítí ničeho. Pokud dívka dobrovolně nespolupracuje, přinutí ji násilím. Naše trojice se vydala do velmi nebezpečného prostředí, kde mnohdy ani policie netrvá na striktním dodržování zákonů. Ať již ze strachu, nebo kvůli tomu, že se nechala uplatit. Egon s Poldou sami mnoho nezmohou, a tak požádají o pomoc neonacisty. Cílem bylo, aby neonacisté odlákali pozornost Romů a oni mohli pátrat po zmizelé dívce. Dochází však doslova k pouličnímu boji mezi Romy a neonacisty, kteří ač původně požádáni pouze o vyvolání zmatku, využijí této příležitosti k tomu, aby vyvolali přímou konfrontaci s Romy. Je jasné, že takto dívku nenajdou. Je tedy potřeba zvolit jiný způsob. Polda díky své minulosti policisty zná některé osoby z podsvětí a pomocí informací, jež získají, se dostanou až k bossům, kteří obchodují s pornografií a jsou v kontaktu s romským gangem. Nemohou se však stále dostat ke zmizelé dívce, a tak vyvolají konflikt mezi Romy a českými obchodníky s pornografií. Když dojde k přestřelce, využijí příležitosti k tomu, aby dívku zachránili. Ona však nemá zájem. Hodlá odcestovat do Německa s jedním ze svých zákazníků. Boj mezi gangy má mnoho obětí. Polda zachrání alespoň malou romskou dívenku... Nancy odlétá zpět do Ameriky, ale slibuje, že se brzy vrátí. (TV Prima)

honajz

Velmi, ale skutečně velmi nepovedený pokus o český akční film v americkém hávu, kdy všechny ty kašírované souboje a především všechny bitky s Krampolem vyznívají směšně a jako parodie. Kája Třísková je s prominutím ho.vno, a ne herečka,navíc koukat na její prasečí obličejík s malýma očkama není nijak povzbudivé. Jako jo, chápu, oč asi tvůrcům šlo - dnes bychom řekli, že byli ultra nekorektní a z naivní Američanky a jejích naivních idealistických keců si dělali prdel, protože realita s cikány byla a je vážně hodně jiná (teď mně napadá, že Nahota na prodej je takový antiMost!), ale kurnik: mizerná hudba, naprosto amatérský střih, zvuk na úrovni amatérského filmu, veškeré postavy mají přehnaná jednání, až absurdně, počet ženských koz zbytečně veliký, a hlavně scénář sám je naivnější než Adamová z Topky, Kateřina Biomasa nebo Emma Smetana. Měl jsem problém to vůbec dokoukat přes to množství kiksů, rádoby chlapáctví, blbých dialogů a scén (hlavně ta závěrečná, uf), a těch pár nekorektních hlášek to fakt nezachrání. A co tam kur.va dělá Ivan Jonák, tehdejší mafián a majitel proslulého diskolandu Sylvie, kde taky o nahotu na prodej nebyla nouze (a který zhebl překvapivě krátce poté, co vylezl nedávno z basy)? Vlastně kromě nekorektnosti je jediným dalším pozitivem filmu vidět Václavák roku 1993, kdy tam ještě byl automat Koruna, bezďáci a první pokusy o fast food. ()

SOLOM.

U tohoto filmu mi ještě chybí v závorce uvedená komedie. Páč celý film tak vypadal, přestože mělo jít o vážnou věc. Klíma a hlavně Olmer to však moc nezvládli, přestože samotné téma nebylo vůbec špatné. V dnešní době by byli označení za hnusné rasisty a chudáci cikáni by se s nimi soudili. Jak si mohli dovolit ukázat o nich pravdu a ještě tam vykřikovat, že jsou zloději a černé svině…Za tohle dávám tvůrcům palec nahoru, ale co se týká akční stránky filmu, tak do byla jedna velká špatná parodie (otřesná „bojová“ choreografie a to jak při pěstních soubojích, tak hlavně ta přestřelka na konci), no a herecké výkony taky žádná sláva. Hlavně mladá Třísková a ten její přízvuk – to byl hnus. Ivana Velichová naopak potěšila, no a šoustal výfuků pobavil. Jinak ale žádná sláva. ()

kaylin

Co do kvalit filmových je to strašné, ale nějaké ty myšlenky zde jsou. Když se člověk podívá na současnou společnost, on tu nebude až takový rozdíl. Obchod s bílým masem tu funguje stejně dobře jako rasismus, a teď nemyslím jen rasismus bílých vůči Romům, ale i naopak. Obraz je strašně tmavý, opravdu to není hezké na pokoukání, ale třeba taková hudební stránka docela zaujme. Navíc je to celkem odvážné, což už se taky tolik nevidí. ()

dr.horrible

"Víš co se mi v noci zdálo? Že mě unesli, ale bylo to wonderful..." Páčil sa mi ten prevažne rapový soundtrack, päťkorunová porevolučná atmosféra a duo Nancy & Jolanka. Ale je to totálny shit, navyše rasistický a Jiří Krampol je totálny drsňák. Síce úbohý herec, ale tie päste! Tie hlášky! "Upozorňuji tě, že Bronx je oproti tomuhle jahodový pudink!" Čistý výsmech. ()

curunir

,,...NEW YORKU A LIBNI ZDALEKA SE VYHNI." __ Zhliadnuť Nahotu na prodej som sa rozhodol po tom, ako som si na internete vypočul niekoľko rozhovorov s Klímou, v ktorých spomínal na Ivana Jonáka a mafiu 90. rokov.  Film je rovnaká divočina, ako boli divoké roky, v ktorých sa odohrával - čiže v mne srdcu blízkom období, preto som sa snažil byť k počinu Víta Olmera čo najviac zhovievavý. Hoci mi príde angažovanie sa ústrednej trojice skôr podivné (najmä u americkej študentky), zápletka vcelku ujde, avšak na posilnenie deja sa na ňu nabalujú vedľajšie dejové línie (Vaculíkove milenky...), ktoré postupne idú do stratena. Z filmu je preto exhibícia viac či menej trefných momentov, poniektorých pornografických záberoch, s Fukom a Krampolom, ktorý akoby sa chcel hrať na Belmonda a preto sa aj záverečná prestrelka  kvôli málo zručnému Olmerovi a chabému technickému prevedeniu stáva skôr paródiou. Ako neskreslené svedectvo a zrkadlo doby však filmu funguje, preto bude mať v budúcnosti skôr dokumentárnu, než umeleckú hodnotu. (4896. hodnotenie, 315. komentár k filmu) ()

• po uvedení snímku se uvažovalo se o pokračování s pracovním názvem Smrt na prodej. K jeho realizaci ale nedošlo. (Cherish)
  • V dobe uvedenia vyšla aj knižná predloha filmu. (Jello Biafra)