Divoký začátek devadesátých let, kdy jsme chtěli mermomocí dohnat během chvilky uplynulých čtyřicet let, se projevil i na filmovém plátně. Dovoleno bylo snad všechno, takže cikáni jsou ti největší prasata obchodující s lidmi, točí se tu BDSM porno a střílí se samopalů. Ano, filmařská stránka je esence zoufalství, ale patnáct let od natočení je to už spíše raritní kousek, který svým způsobem naprosto dokonale charakterizuje dobu.(8.8.2008)

Klidně si ty vaše odpady vemte do postele a mazlete se s nima, ale já to tady vidím jinak. Ten filmskvěle vystih divokej počátek devadesátých let včetně politický nekorektnosti. Tady co cikán to šmejd, a co druhej bílej, to ještě větší šmejd. Určitě to není festival dokonalýho filmařskýho umění a o hereckých výkonech se nedá mluvit už vůbec, ale film má skvělej odsyp, nenudu, do Kajínka nejlíp natočenou akční scénu (bitka skinů a cikánů ), velmi kvalitní hudbu Ondry Soukupa (JAR a Lucka Bílá ? ) a především dokonale zakořeněnou tehdejší dobu.(14.3.2015)

• Vančura

Obludné filmové dítě devadesátek, z nichž nasálo to nejhorší - ten film je po letech tak debilní, že je v podstatě nekoukatelný. Naprosto dementní scénář, příšerné herecké výkony, nepokryté napodobování amerických filmů, a celkově děsivé technické zpracování - na ten film se nedá dívat, nic v něm nedává smysl, celé je to nechtěně směšné, a celkově to působí jako mnohem starší film, než to je. Nahota na prodej není nic než stupidní diletantská sračka, která nikdy neměla vzniknout - neexistuje důvod, proč to dnes chtít vidět (sám jsem se k tomu dostal naprostou náhodou) - téměř jistě je to jeden z nejhorších filmů, co jsem v životě viděl, a hluboce jím opovrhuji.(23.10.2016)

• honajz

Velmi, ale skutečně velmi nepovedený pokus o český akční film v americkém hávu, kdy všechny ty kašírované souboje a především všechny bitky s Krampolem vyznívají směšně a jako parodie. Kája Třísková je s prominutím ho.vno, a ne herečka,navíc koukat na její prasečí obličejík s malýma očkama není nijak povzbudivé. Jako jo, chápu, oč asi tvůrcům šlo - dnes bychom řekli, že byli ultra nekorektní a z naivní Američanky a jejích naivních idealistických keců si dělali prdel, protože realita s cikány byla a je vážně hodně jiná (teď mně napadá, že Nahota na prodej je takový antiMost!), ale kurnik: mizerná hudba, naprosto amatérský střih, zvuk na úrovni amatérského filmu, veškeré postavy mají přehnaná jednání, až absurdně, počet ženských koz zbytečně veliký, a hlavně scénář sám je naivnější než Adamová z Topky, Kateřina Biomasa nebo Emma Smetana. Měl jsem problém to vůbec dokoukat přes to množství kiksů, rádoby chlapáctví, blbých dialogů a scén (hlavně ta závěrečná, uf), a těch pár nekorektních hlášek to fakt nezachrání. A co tam kur.va dělá Ivan Jonák, tehdejší mafián a majitel proslulého diskolandu Sylvie, kde taky o nahotu na prodej nebyla nouze (a který zhebl překvapivě krátce poté, co vylezl nedávno z basy)? Vlastně kromě nekorektnosti je jediným dalším pozitivem filmu vidět Václavák roku 1993, kdy tam ještě byl automat Koruna, bezďáci a první pokusy o fast food.(18.4.2019)

• Dr. Hawkeye

Tak tady jsem opravdu dost dlouho váhal, zda dát pět hvězdiček nebo odpad. Záleží na tom, jak to bereme. Jako geniální obraz divokého kapitalismu počátku 90. let a sociální sondu do problematiky rasové nenávisti a vzmáhající ho se pornoprůmyslu (být to točeno o pár let později, jistě by si tam zahrál Robert Rosenberg), nebo jako bizarní pokus o akční film, kde Jiří X. Doležal s Josefem Klímou pokuřují na chodbě redakce marihuanu, bývalý policajt Jirka Krampol má podivnou náklonnost k ježkům (jako zvířatům, nikoliv účesům), cikán milující výfuky (doslova), Ivan Jonák jako mafiánský bos a do toho všeho roztomile vyjukaná a zcela mimózní Karla Triska... opravdu, bizarnější filmový zážitek, aby člověk pohledal...(11.3.2011)

• - Ve filmu lze zaslechnout píseň "Hold me baby", která se objevila už v roce 1987 v Olmerově filmu Bony a klid (1987). (Lajty)

• - Jedná se o jeden z mála porevolučních filmů Víta Olmera, ve kterém si nezahrála jeho manželka Simona Chytrová. (majky19)

• - Zábery pornofilmu, ktoré sa objavujú vo filme boli z videokaziet, ktoré pre natáčanie zapožičali niektorí členovia štábu. (Jello Biafra)