Ó, jak jsme se na to hrozně těšili do kina, protože to mělo cool plakát a my bažili po nějaké české akci a kozičkách. A dneska... dneska z toho zůstala už jen humorná komedie s hláškujícím Krampolem, zábavnými cikány a děsivým Fukem. Ale prdel je to skvělá, o tom žádná. Hrozně mě baví, jak Vaculíkovu přítelkyni hraje ta samá jako nedostupnou Lizetku v Tankovém praporu. přesně takhle si totiž představuji, že by jejich vztah pokračoval.(14.2.2015)

• Radyo

Měl to být hit roku, ale skutečnost nakonec měla blíže ke "shitu" roku. Jiří Krampol jako akční hrdina mohl zaujmout snad v roce 1983, ale o 10 let později už je spíše k smíchu. Navíc jej většina diváků zná spíše z komediálních rolí (anebo z dabingu), takže tady jeho výkon působí poněkud nepřesvědčivě. Lukáš Vaculík už měl v době natáčení svůj zenit za sebou a Kája Třísková ukázala, že v jejím případě spadlo jablko od stromu pěkně daleko. Děj je rádoby šokující, ale myslím, že na většinu diváků to mělo spíše opačný efekt. Nejvíce mě ovšem "pobavil" ten výfukový úchyl, hlavně jeho zálibný pohled na zadní část startujícího letadla. Co je moc, to je moc, ale tohle už je příliš.(8.10.2002)

Tak tenhle asi první a taky jediný dosavadní pokus o český akční film. Ted jsem to zkouknul a musím říct ,že to je docela dobrý. Ano taková byla doba a tvůrci se toho nebáli a šli do toho. Ano veksl skončil a začalo se obchodovat ze sexem. Je tu velice dobře zachycen problém romské komunity a lidská lhostejnost. Zajímavá je postava Ivana Jonáka ,který v podstatě hraje sám sebe. Neodsuzujme tenhle snímek je stejný jako ty americký jen po česku natočený. Neprávem to zůstává zapomenutý. Jsou tam dnes už legendární scény bitka skínu a romů, či závěrečná řežba cikánů na večírku kam je nepozvali.(30.10.2007)

• Hellboy

Kinofilm s kvalitou domácího videa:) Je to nádherně devadesátkový se všim všudy, včetně strašného herectví, tragické hudby, Krampola atd.. Je zvláštní, jak málo se toho v některejch ohledech změnilo - černý svině, čechy čechům...atd Při pomyšlení, že na tomhle díle byl někdo v kině a že těch lidí bylo několik set tisíc se musim stydět.(18.4.2009)

Divoký začátek devadesátých let, kdy jsme chtěli mermomocí dohnat během chvilky uplynulých čtyřicet let, se projevil i na filmovém plátně. Dovoleno bylo snad všechno, takže cikáni jsou ti největší prasata obchodující s lidmi, točí se tu BDSM porno a střílí se samopalů. Ano, filmařská stránka je esence zoufalství, ale patnáct let od natočení je to už spíše raritní kousek, který svým způsobem naprosto dokonale charakterizuje dobu.(8.8.2008)

• - Film navštívilo v kinech 866 657 diváků a vydělal 17 501 841 Kč. Statistika vydáná 1.11.2008. (Pumiiix)

• - Rozpočet filmu činil na tú dobu závratných 15 miliónov českých korún a ďalších 5 bolo použitých na monumentálny marketing. (Jello Biafra)

• - Ve filmu lze zaslechnout píseň "Hold me baby", která se objevila už v roce 1987 v Olmerově filmu Bony a klid (1987). (Lajty)