• Vančura

Obludné filmové dítě devadesátek, z nichž nasálo to nejhorší - ten film je po letech tak debilní, že je v podstatě nekoukatelný. Naprosto dementní scénář, příšerné herecké výkony, nepokryté napodobování amerických filmů, a celkově děsivé technické zpracování - na ten film se nedá dívat, nic v něm nedává smysl, celé je to nechtěně směšné, a celkově to působí jako mnohem starší film, než to je. Nahota na prodej není nic než stupidní diletantská sračka, která nikdy neměla vzniknout - neexistuje důvod, proč to dnes chtít vidět (sám jsem se k tomu dostal naprostou náhodou) - téměř jistě je to jeden z nejhorších filmů, co jsem v životě viděl, a hluboce jím opovrhuji.(23.10.2016)

• Rakosnicek77

Tohle bylo tak děsivě blbé, až to bylo na tu dobu zajímavé. Ivan Jonák ještě jako boss, přitroublej Vaculík a drsňák Krampol, drsnej tak maximálně jak 3 šmirgl :-) Tupý děj, nelogické zvraty, ale atraktivní to bylo, lačný porevoluční divák bažil po akci, mafii, prostituci a tomu všemu co on sám nikdy mít nemohl...(28.12.2014)

• SOLOM.

U tohoto filmu mi ještě chybí v závorce uvedená komedie. Páč celý film tak vypadal, přestože mělo jít o vážnou věc. Klíma a hlavně Olmer to však moc nezvládli, přestože samotné téma nebylo vůbec špatné. V dnešní době by byli označení za hnusné rasisty a chudáci cikáni by se s nimi soudili. Jak si mohli dovolit ukázat o nich pravdu a ještě tam vykřikovat, že jsou zloději a černé svině…Za tohle dávám tvůrcům palec nahoru, ale co se týká akční stránky filmu, tak do byla jedna velká špatná parodie (otřesná „bojová“ choreografie a to jak při pěstních soubojích, tak hlavně ta přestřelka na konci), no a herecké výkony taky žádná sláva. Hlavně mladá Třísková a ten její přízvuk – to byl hnus. Ivana Velichová naopak potěšila, no a šoustal výfuků pobavil. Jinak ale žádná sláva.(24.5.2018)

• MrCreosote

Pokud bylo cokoli v tomto filmu myšleno vážně, měli by se tvůrci Nahoty na prodej uchýlit k natáčení německého sadomaso porna. Na úrovni výplachového béčka to nicméně funguje znamenitě, obzvlášť investigativní pobuda v šusťákovce Lukáš Vaculík nemá chybu a Jiří Krampol si tak moc snaží hrát na detektiva z drsné školy, až mu tu jeho křečovitou kreaci ze soucitu začnete věřit. Jako studijní materiál o době raného českého kapitalismu k nezaplacení, jako seriózní příspěvek české kinematografii na úrovni hereckého umu Jiřího Pomejeho.(13.2.2013)

Nepřipojuji se k laciné hate-mánii proti čemukoliv, co natočil Olmer po revoluci. Nahota na prodej je sice béčko a nad něčím se lze pousmát, ale i po letech je přítomna výpovědní hodnota o tehdejší společnosti (tedy předpokládám to, co měl asi scénárista Klíma v úmyslu). Divoká raná 90. léta s pochybnými privatizacemi komunismem zdevastovaných zámku, mafie, prostituce, cikáni, skinheadi, příšerná česká strava v bufetech, příchod porna, korupce tisku, kontrast udivené Američanky s klasickými českými poměry - na tohle všechno v tomhle exploitation skvostu narazíte a ta pobavující pointa s pohřešovanou holkou je k nezaplacení. Co se týče ústřední trojky, vychází z ní nejlíp přirozený Krampol, Vaculík je tak nějak obyč a Třísková je se svým žvatláním a nudným hereckým projevem na zabití. Pobaví cameo Romana Skamene. Za zmínku stojí absurdní soundtrack, kde interpreti v čele s Lucií Bílou žvatlají pseudoanglické nesmysly, předpokládám, že to byl záměr. :) Tahle možná lehce přehnaná pohlednice z temného období postkomunismu si tři až čtyři hvězdy zaslouží.(10.4.2011)

• - Jiří Krampol v tomto snímku ztvárnil roli bývalého policisty. Úlohu policisty, resp. příslušníka VB ztvárnil v seriálu Malý pitaval z velkého města (od r. 1982), kde ztělesnil postavu poručíka Libora Krejcárka. (majky19)

• - Jedná se o jeden z mála porevolučních filmů Víta Olmera, ve kterém si nezahrála jeho manželka Simona Chytrová. (majky19)

• - po uvedení snímku se uvažovalo se o pokračování s pracovním názvem Smrt na prodej. K jeho realizaci ale nedošlo. (Cherish)