Krátce po sametové revoluci se z kdekoho stává podnikatel. Obory podnikání se různí. Ať už jsou to legální formy, nebo naopak organizovaný zločin. Mladá studentka Nancy přijíždí do Prahy na stáž. Má české kořeny, a proto si zvolila Prahu. Společně s novinářem Egonem a bývalým policistou, nyní soukromým detektivem Poldou, pátrají po unesené šestnáctileté dívce. Její otec je zoufalý, ani policie mu nedokáže pomoci. Jejich pátrání je zavede k romskému gangu obchodníků s prostitucí a pornografií, kteří se neštítí ničeho. Pokud dívka dobrovolně nespolupracuje, přinutí ji násilím. Naše trojice se vydala do velmi nebezpečného prostředí, kde mnohdy ani policie netrvá na striktním dodržování zákonů. Ať již ze strachu, nebo kvůli tomu, že se nechala uplatit. Egon s Poldou sami mnoho nezmohou, a tak požádají o pomoc neonacisty. Cílem bylo, aby neonacisté odlákali pozornost Romů a oni mohli pátrat po zmizelé dívce. Dochází však doslova k pouličnímu boji mezi Romy a neonacisty, kteří ač původně požádáni pouze o vyvolání zmatku, využijí této příležitosti k tomu, aby vyvolali přímou konfrontaci s Romy. Je jasné, že takto dívku nenajdou. Je tedy potřeba zvolit jiný způsob. Polda díky své minulosti policisty zná některé osoby z podsvětí a pomocí informací, jež získají, se dostanou až k bossům, kteří obchodují s pornografií a jsou v kontaktu s romským gangem. Nemohou se však stále dostat ke zmizelé dívce, a tak vyvolají konflikt mezi Romy a českými obchodníky s pornografií. Když dojde k přestřelce, využijí příležitosti k tomu, aby dívku zachránili. Ona však nemá zájem. Hodlá odcestovat do Německa s jedním ze svých zákazníků. Boj mezi gangy má mnoho obětí. Polda zachrání alespoň malou romskou dívenku... Nancy odlétá zpět do Ameriky, ale slibuje, že se brzy vrátí. (TV Prima)

MrCreosote

Pokud bylo cokoli v tomto filmu myšleno vážně, měli by se tvůrci Nahoty na prodej uchýlit k natáčení německého sadomaso porna. Na úrovni výplachového béčka to nicméně funguje znamenitě, obzvlášť investigativní pobuda v šusťákovce Lukáš Vaculík nemá chybu a Jiří Krampol si tak moc snaží hrát na detektiva z drsné školy, až mu tu jeho křečovitou kreaci ze soucitu začnete věřit. Jako studijní materiál o době raného českého kapitalismu k nezaplacení, jako seriózní příspěvek české kinematografii na úrovni hereckého umu Jiřího Pomejeho. ()

Pink.Panther

Je to už šestý semestr co se dvořím Aněz, půvabné medičce z lékařské fakulty Masarykovi univerzity. Během této doby náš vztah nikdy nedospěl k žhavému erotismu. Aněz je křehká blondýna s oduševnělou horní polovinou obličeje a ručně šitou pestrobarevnou květinovou rouškou. Vždy měla jen samá áčka, já céčka a co by chudý student nevlastním sportovní vůz, ale mám jen elektrickou koloběžku značky Xiaomi. Aněz, já tˇa mám rád aj bez peněz!......Abych se v nuceném celibátu ještě trochu více potýral, zkouknu Nahotu na prodej slovutého to rejži Olmera. Slovo Soukup jakoby bizarní zážitky přitahovalo samo od sebe - tak hudba byla děsivá a byl jsem vtažen do divokých devadesátek, rasistické nekorektnosti, americké skoroakčnosti, krampolova polobelmonda a filmové amatérštiny. Sakra to bylo zas jednou eklhaft. Ó Aněéééz. ()

Wacoslav1

New Yorku a Libni zdaleka se vyhni. No ty krávo fakt nevím jak tohle ohodnotit. Tohle je bezesporu jeden z nejlepších nejhorších filmů jaký jsem kdy měl šanci vidět. Vlastně když to vezmu objektivně, tak je to naprosto ukrutná sračka, ale to by to nesmělo bejt tak nebezpečně zábavný. Od začátku jsem to sledoval z němým úžasem a úplně nejvíc WTF je ta hudba. Každopádně Krampol jako likvidátor nepřizpůsobivých spoluobčanů je fakt best. Co se hodnocení týče pochopím jak 5* tak i odpad! Já volím zlatý střed. Co je gádžo? Nic gádžo!50% ()

Radyo

Měl to být hit roku, ale skutečnost nakonec měla blíže ke "shitu" roku. Jiří Krampol jako akční hrdina mohl zaujmout snad v roce 1983, ale o 10 let později už je spíše k smíchu. Navíc jej většina diváků zná spíše z komediálních rolí (anebo z dabingu), takže tady jeho výkon působí poněkud nepřesvědčivě. Lukáš Vaculík už měl v době natáčení svůj zenit za sebou a Kája Třísková ukázala, že v jejím případě spadlo jablko od stromu pěkně daleko. Děj je rádoby šokující, ale myslím, že na většinu diváků to mělo spíše opačný efekt. Nejvíce mě ovšem "pobavil" ten výfukový úchyl, hlavně jeho zálibný pohled na zadní část startujícího letadla. Co je moc, to je moc, ale tohle už je příliš. ()

LION-MR.T

VAROVÁNÍ: NÁSLEDUJÍCÍ KOMENTÁŘ BY NĚMEL BÝT BRÁN JAKO RASISTICKÝ,ALE JAKO NÁZOR JEDNOTLIVCE. NEJSEM RASISTA. Nahota na prodej je kapitola sama o sobě. Jeden cikán v baru."Co je gáčo?" Krampol na to odpoví. "Nic gáčo." Dávám vysoké hodnocení,protože film se zas tam nesnaží přiblížit americe. Ubrusy na stole jako má moje babička,škodovky. Film nemá špičkové kaskaderské kousky a to je pro něj plus,protože tak působí více realisticky. Tvůrci si brali inspiraci zřejmě z jiných filmů zvláště coby záporných postav. V amerických filmech to bylo docela jednoduchý,asiati,černoši,rusové. Tady to byli romové ti špatní,film mi nepřipadá nijak k smíchu,spíše ti,kteří srovnávají americké akční film s filmem,jenž byl natočen v zemi,která byla zdržena totalitním režimem,snaha se více povedla a dialogy taky. Krampol. "Hele nech toho s těma píčama." Nevím,kdo slyšel píseň Červi v kině,její instrumentální verze je ta,která hraje při bitce skinhedů a cikánů a nebo v závěrečné přestřelce,v textu je hodně rasistických poznámek. Lou Fanánek Hagen zpíval dobře,stejně jako Machálková. "Žerem psi a nemáme vsi,zničený domy do Indie s rómy.""Fazolí hlavy,potoky lámy,hrdosti mladosti,čechosti jakosti,opičí na kosti,jsou tady jen hosti." Ale zpátky k filmu,takhle to nějak u nás chodilo a tak to bylo u nás natočeno. ()

• Ve filmu lze zaslechnout píseň "Hold me baby", která se objevila už v roce 1987 v Olmerově filmu Bony a klid (1987). (Lajty)
  • Inšpiráciou pre natočenie filmu sa stala dobová reportáž Josefa Klímu v týždenníku Reflex, v ktorom vyšiel článok o prostitútkach a ich pasákoch. (Jello Biafra)
  • po uvedení snímku se uvažovalo se o pokračování s pracovním názvem Smrt na prodej. K jeho realizaci ale nedošlo. (Cherish)