Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

ostravak30

Je to docela poznat, že se dvojka natáčela souběžně s jedničkou. Oba filmy jsou totiž kvalitativně na stejné úrovni. Rozumějme - stejně špatné. Už samotný fakt, že Páral se od filmů distancuje něco znamená. Také proto v obou dílech hrála celá řada neherců, herci se do filmu z pochopitelných důvodů příliš nehrnuli. Dost poznamená hereckou kariéru, když hrajete v polovičním pornu. Navíc Vít Olmer natočil pár povedených kousků, ale Playgirl je jednou z celé řady kaněk na jeho tvorbě. Konec dvojky je navíc jakoby ustřihnutý. Vlastně to ani žádný konec nemá. Najednou prostě titulky. ()

ric odpad!

Asi na nově zbyly ještě nějaké nevyprané peníze. Hádám, že se ještě víc zašpinili, než vyprali. ()

Cannabis odpad!

nevím jestli teda zrovna komedie,ale vlastně svým způsobem ano... jako parodie na film, protože za tenhle výtvor by měl pan Vít Olmer spáchat sebevraždu, než ho někdo jiný stačí zastřelit... ()

smrtubohem odpad!

Oplzlá vymaštěná vyčpělá a uchcaná trapnost. V obsahu stojí, že se v Čechách erotickým filmům nikdy nedařilo. Hm, ono by se samozřejmě dařit mohlo, ale nesměl by se do režie pustit tenhle připosraženej trouba Olmr. Není to dobrý ani k tomu, abyste si u toho nahonili ... ()

infernet odpad!

Z tohodle filmu si pamatuju jen: "Ty hajzle! ÁÁÁ". Když k nám před dům přijedou popeláři, zažiju víc erotiky... ()

honzic

Je to hrůza a děs, jak je u Olmera zvykem, ale za hezkou a sexy Kuklovou musím jednu hvězdičku přidat. Hodnocení: 10 % ()

Perchta6

Jelikož je Páral mým oblíbeným českým autorem, je můj komentář velmi shovívavý... Přečti si předlohu (i ten první díl), pak přehodnotíš... Ale jinak: Štěpánka je dylina!!! ()

MP17 odpad!

PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" PRÁSK!! "Ty hajzle!" ()

martins

Musím říci, že lepší než jednička, ikdyž je to stále total kravina. Hlavně postava přitepleného Martina v podání Slávka Boury, pozdější velké moderátorské hvězdy TV Nova. Za vidění stojí vlastně jen scéna s opravdovou pornherečkou Dagmar Ďaskovou. ()