Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (316)

Matty odpad!

všechny recenze uživatele

Musím se hodně ovládat, abych nevychrlil všechny existují vulgarismy hned zkraje a neodradil vás tím od čtení zbytku komentáře. Takže začnu velice mírně: je to film nevydařený ve všech myslitelných ohledech. Zcela chybí nějaký dramatický oblouk, jedná se o sled nesouvisejících scének, jimž navíc chybí pointa, natožpak vtipná pointa. Svou strukturou připomínají Playgirls 2 spíše mizerný seriál. Jednotlivé epizody jsou zpravidla pospojovány záběrem na Vltavu, z níž je „švenknuto“ na onen dům neřesti. Postavy neprocházejí žádným vývojem, akorát na konci je budete nenávidět více než na začátku. O něčem jako hereckých výkonech nemůže být ani řeč, všichni ze zúčastněných se v mých očích propadli na samé mravní dno. Hrát v něčem takovém a navíc za to dostat peníze! Ale jedeme dál; ozvučení je hrozné, hercům často ani nejde rozumět, co říkají (kdyby byli schopni alespoň srozumitelné a r t i k u l a c e!), kamera a střih naprosto amatérský, nejubožeji vyznívají pokusy o scény s nějakou atmosférou, ať erotickou či hororovou, nemluvě o akční pasáži s Vašutem. Tento film je neskutečně odporný, v nejvyšší možné míře oslizlý a místy mi jeho sledování bylo přímo fyzicky nepříjemné, což se většinou jen tak říká, ale tentokrát to myslím naprosto vážně. Podobné filmy si přímo koledují o neinformativní shazující komentář, na němž se krásně brousí ostrovtip, to nikomu nevyčítám, sám bych to jindy udělal, ale tentokrát jsem znechucen do té míry, že mě přešel veškerý humor a nezmůžu se na víc než na: NEJVĚTŠÍ SRAČKA POD SLUNCEM!!! SPÁLIT, ZAKOPAT DO ZEMĚ, ZALÍT BETONEM!!! Jedině tak před tím můžeme ochránit příští generace. 0% Zajímavé komentáře: Cival, Tosim ()

viperblade 

všechny recenze uživatele

Prakticky bych zde mohl zkopírovat komentář k jedničce, protože z tohoto "filmu" mám stejné pocity. Ano, je to horší, než první díl (což je docela nářez), ale za Dagmar Ďáskovou a její striptýz na konci filmu musím chtě nechtě o něco zlepšit hodnocení, protože to je žena s velkýma… očima… :-) Zkrátka - připravoval jsem se, že uvidím opravdu jeden z nejhorších filmů, co kdy vznikl, ale naštěstí se to nestalo. Jak říkám, tohle je sice špatný film, ale já osobně jsem viděl ještě horší filmy, ať už české, nebo zahraniční. 30 %. ()

Reklama

Natascha odpad!

všechny recenze uživatele

Ano, mozek mi říká, že to byl odpad na n-tou, ale já jsem se u toho královsky pobavila (a ne sama, velmi náhodně jsem na to narazila se svými spolubydlícími a 3 jsme na to vydrželi koukat celou dobu a bylo to very funny...:-). Nad vyzývavými pohledy gigola Slávka Boury, nad zubatou šlapkou, která chce léčit masochistu něžností, nad video mučením Miší Kuklové, nad těmi dokonalými dialogy a přirozenými hereckými výkony.... Skoro bych řekla, že je to takové malé guilty pleasure (ale už to v životě nechci vidět!!!) ()

JFL odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle snad ani netočil Olmer. Záblesky doby a důsledné exploatování všemožných specifik devadesátkové reality, které charakterizovaly jeho opus magnum "Nahota na prodej" i první díl "Playgirls", zde de facto chybí a místo toho nastupuje absurdní vyprávěnka jak z růžové knihovny o tom, že bordelmamá teskní po lásce, což se projevuje tím, že touží po nejodpornějším slizounovi široko daleko. Jenže ten se zakouká do obludné bývalé modelky, která zase touží po biologovi s masochistickými sklony (její vnitřní monology, kde si bičovaného muže připodobňuje ke Kristovi, jsou ještě otřesnější než její ultratoporný herecký projev). PS: Za tu vlezlou titulní píseň by někdo zasloužil ztrestat. ()

dobytek 

všechny recenze uživatele

První díl jsem viděl a jelikož tohle má ještě horší hodnocení, tak jsem si to nemoh nechat ujít. V prvnim dílu se mi celkem líbila atmosféra tý doby. Tady jsou jen takový náznaky. V tomhle ohledu mi první díl přišel teda o něco lepší. Tady se většina děje odehrává v interiérech bordelu a měl jsem chvílema pocit, že sleduju nějaký podivný soft-porno. Jestli něco stojí za zmínku tak snad akorát striptýz na úplnym konci filmu, kterej předvede Dagmar Ďásková. Jo a Kuklová je fakt hezká, akorát mi na ní vadilo, jak měla pořád cigáro v rypáku. To fakt nesnášim. Přijít ke kurvě, která smrdí cigárama, tak budu chtít slevu. Jinak pokud se mam vyjádřit k tomu, že podle čsfd je to nejhorší film všech dob, tak za sebe řikám, že určitě ne. Jsou filmy, u kterejch zažívám asi podobný pocity, jako připoutaná Kuklová nucená sledovat do zblbnutí "Ty hajzle! - AAAAAAAA" :-) Takže aspoň tak symbolicky dávám jednu hvězdu. P.S. Dost se divim, že Olmer tentokrát neprotlačil do žádný role svou manželku a taky se divim, že nenatočil ještě Playgirls III :-) ()

Galerie (3)

Zajímavosti (5)

  • Playgirls 2 měl premiéru tři měsíce po prvním dílu a v kinech propadl. (Halloween9)
  • Režisér Vít Olmer se v dokumentu ČT Rozmarná léta českého filmu zmínil, že druhý díl Playgirls vůbec neměl vzniknout, ale přišel příkaz od Novy, která film spolufinancovala, že chce mít dva díly, tak jako jsou dvě knižní předlohy. Autor předlohy Vladimír Páral se od těchto dvou filmů distancuje, což Olmera dodnes mrzí. (Halloween9)

Reklama

Reklama