Nová majitelka salónu Playgirls Štěpánka Vranská, která v první části převezla své soupeřky, chce zvýšit úroveň služeb svého podniku, s nimiž není příliš spokojena, gigolo Tom Rodr nestačí na nymfomanku Deckertovou, prostitutky Ája a Irena nemají dost fantazie. Současně si sebevědomá majitelka skrytými kamerami tajně pořizuje kompromitující videonahrávky svých klientů a klientek. Podaří se jí získat několik nových dívek a také schopného a výkonného gigola Martina, kterého chce získat pro sebe. Ten však zcela chladně odmítá návrhy své šéfky a místo toho se začíná scházet s jednou bývalou modelkou Lenkou, kterou Štěpánka přetáhla do svého podniku. Ani pokus vydírat bohatého podnikatele videonahrávkou jeho ženy, Štěpánce nevyjde. Muž je předem informován Lenkou. Jeho komando vtrhne do podniku, kde hledá kopie nahrávky. Když je nenajde, rozhodne se je mučením získat přímo od Štěpánky. (oficiální text distributora)

Trailer

manonfire odpad!

Tak minule za Oldu Víznera jsem dal jednu hvězdičku, ale tentokrát jsem jen překvapen že se dá nastavit i vařená voda na nádobí. Neherečka Simona Chytrová byla nahrazena neherečkou Hubálkovou, která by vzhledem k věku, natož pohlaví teoreticky neměla mutovat, ale jinak si její hlasový projev neumím vysvětlit. Slávek Boura ovládá mimické umění svodu asi jako já kojení a představitel Pana doktora se submisivním problémečkem mi hereckým spektrem svých mimických variací ve tváři připoměl jednu z fotografi v pořadu Na Stopě, dle které bylo divácké osazenstvo vyzváno k identifikaci mrtvoly neznámého muže. Více chvály nemám. 0% ()

noriaki odpad!

Kdybych posuzoval Playgirls II jako komedii, tak dám bez milosti odpad, a Vít Olmer se může se svými ovečkami chytit za ruce a snožmo skočit ze skály. Už zase se vzájemně trumfovali v mizérii a neschopnosti. A ne, nemyslím si že za to může jen pan režisér / scenarista, ve své mysli Francis Ford Coppola, v myslích jiných předchůdce Uwe Bolla, protože Josef Nedorost čněl nad všemi jako titán herectví. Takže to jde, a ne že ne. Na druhou stranu, kdybych bral Playgirls II jako pokus o porno, tak bych pochválil výtečné herecké výkony (na žánr), hezké slečny (Míša Kuklová, Kateřina Hubálková), že to má světe div se i děj a humorné momenty (Achmed). Něco bych odečetl za Slávka Bouru. Ale nejsou tam žádné pikantní scény co by stály za řeč, takže taky odpad. ()

amyth odpad!

Musím říci po pravdě, že jsem z tohoto filmu vnímal zhruba 3 minuty. Něco takového by mělo být trestné. Olmer je to nejhorší z české kinematografie. Troška aspoň natočil pěkné pohádky a aspoň hláškově bohaté Slunce, Seno ... Olmer, Kuklová, Adamcová, Pomeje, Chytrová apod. to je největší odpad české kultůry ()

Enterprise odpad!

Jsou filmy, u kterých druhé pokračování celkem logicky nemůže dosáhnout kvality prvního dílu. A jsou filmy, jejichž první díl nasadil laťku tak hluboko, že nikdo neočekává, že by po té blamáži vůbec přišlo druhé pokračování. Ale Vít Olmer to dokázal - ještě štěstí, že máme tu demokracii, protože za tohle by zasloužil veřejnou popravu jako vystrahu pro ostatní rádobyumělce. ()

dobytek

První díl jsem viděl a jelikož tohle má ještě horší hodnocení, tak jsem si to nemoh nechat ujít. V prvnim dílu se mi celkem líbila atmosféra tý doby. Tady jsou jen takový náznaky. V tomhle ohledu mi první díl přišel teda o něco lepší. Tady se většina děje odehrává v interiérech bordelu a měl jsem chvílema pocit, že sleduju nějaký podivný soft-porno. Jestli něco stojí za zmínku tak snad akorát striptýz na úplnym konci filmu, kterej předvede Dagmar Ďásková. Jo a Kuklová je fakt hezká, akorát mi na ní vadilo, jak měla pořád cigáro v rypáku. To fakt nesnášim. Přijít ke kurvě, která smrdí cigárama, tak budu chtít slevu. Jinak pokud se mam vyjádřit k tomu, že podle čsfd je to nejhorší film všech dob, tak za sebe řikám, že určitě ne. Jsou filmy, u kterejch zažívám asi podobný pocity, jako připoutaná Kuklová nucená sledovat do zblbnutí "Ty hajzle! - AAAAAAAA" :-) Takže aspoň tak symbolicky dávám jednu hvězdu. P.S. Dost se divim, že Olmer tentokrát neprotlačil do žádný role svou manželku a taky se divim, že nenatočil ještě Playgirls III :-) ()

• Exteriéry byly filmovány v Praze. Ve filmu se objevila Restaurace U sedmi andělů, nyní Restaurant 7 Angels, na Praze 1 nedaleko Staroměstského náměstí. (Cucina_Rc)
  • Playgirls 2 měl premiéru tři měsíce po prvním dílu a v kinech propadl. (Halloween9)
  • Počítač, který Štěpka (Michaela Kuklová) používá k vedení informací o klientech, je Amiga 500 s harddiskem. Program je CygnusEd 3.5, což je software textový, nikoliv databázový. (Stejšn)