Playgirls II

Komedie

Česko, 1995, 73 min

• wosho

Jednička byl podprůměrná, ale toto je ještě níž. Režie, scénář, herci, nic se tu není ani po profesionální stránce odvedené alespoň profesionálně. Odpad nedám je proto, že jsem Playgirls2 viděl několikrát a ani jednou jsem se doopravdy nenudil, ani necítil odpor. Bavil jsem jsem se jako ten masochista.(6.6.2007)

• sinp

To byl nápad vskutku geniální. Pánové Páral i Olmer by se měli vážně zamyslet. Oběma nějak neprospěla změna politického ovzduší, jejich ďábelské já se zřejmě krotilo, ale po sametové revoluci vyplulo na povrch. Ještě horší bylo jejich spojení. A nejhorší bylo natočení pokračování skutečného propadáku ve stejné sestavě. Druhý díl jen leží na dně kalného jezera. Jelikož se Playgirls 2 natočili ve stejný rok jako jednička, tak předpokládám, že měl Olmer v úmyslu natočit pokračování bez ohledu na to, jak dopadne první díl - a to neměl dělat.(25.8.2005)

• Enterprise

Jsou filmy, u kterých druhé pokračování celkem logicky nemůže dosáhnout kvality prvního dílu. A jsou filmy, jejichž první díl nasadil laťku tak hluboko, že nikdo neočekává, že by po té blamáži vůbec přišlo druhé pokračování. Ale Vít Olmer to dokázal - ještě štěstí, že máme tu demokracii, protože za tohle by zasloužil veřejnou popravu jako vystrahu pro ostatní rádobyumělce.(13.3.2011)

• anli

Nevím,co je na tomhle filmu komediálního-scénář není o ničem,o režii ani nemluvím a herci?-to snad ani nemá cenu komentovat-Pomeje hrát neumí,to víme a Kuklová s Adamcovou jakbysmet.Je opravdu smutné vidět tolik promrhaných prostředků a energie na takovýhle výsledek.Ale zase nám to ukázalo jinou věc-ano,přesně takhle NEMÁ vypadat film.Děkujeme,odejděte.(27.6.2011)

• Belerofon

Lze natočit druhý díl něčeho tak sračkozního jako byla jednička??Vít Omler opět ukazuje že mu nahota a vulgarismus nečiní problém, problém je jen v tom, že to neumí absolutně postavit do nějaké dramatické nebo vtipné podoby (vlastně to neumí postavit nikam). Nejneerotičtější film všech dob....(to není pocta ale čiré zoufalství.(30.12.2007)

• - Počítač, který Štěpka (Michaela Kuklová) používá k vedení informací o klientech, je Amiga 500 s harddiskem. Program je CygnusEd 3.5, což je software textový, nikoliv databázový. (Stejšn)

• - Druhý díl se natáčel souběžně s dílem prvním. (Halloween9)

• - Režisér Vít Olmer se v dokumentu ČT Rozmarná léta českého filmu zmínil, že druhý díl Playgirls vůbec neměl vzniknout, ale přišel příkaz od Novy, která film spolufinancovala, že chce mít dva díly, tak jako jsou dvě knižní předlohy. (Halloween9)