Playgirls II

Komedie / Erotický

Česko, 1995, 73 min

• JFL

Tohle snad ani netočil Olmer. Záblesky doby a důsledné exploatování všemožných specifik devadesátkové reality, které charakterizovaly jeho opus magnum "Nahota na prodej" i první díl "Playgirls", zde de facto chybí a místo toho nastupuje absurdní vyprávěnka jak z růžové knihovny o tom, že bordelmamá teskní po lásce, což se projevuje tím, že touží po nejodpornějším slizounovi široko daleko. Jenže ten se zakouká do obludné bývalé modelky, která zase touží po biologovi s masochistickými sklony (její vnitřní monology, kde si bičovaného muže připodobňuje ke Kristovi, jsou ještě otřesnější než její ultratoporný herecký projev). PS: Za tu vlezlou titulní píseň by někdo zasloužil ztrestat.(14.2.2010)

• Dzvandzi

Jediný světlý moment je ta poslední scéna,jak borec utíká,to mě rozesmálo.Jinak je to opravdu děs a utrpení po celou dobu filmu.Vít Olmer opět potvrzuje,že rád točí sračky a já jen opět kroutím hlavou a 73 minut umírám nudou,fakt na tomhle se kromě jednoho světlého momentu nenajde nic pozitivního,po prvním dílu přišlo pokračování sračky.Nemám už co bych více dodal.Myslím že jste pochopili co chci tímto komentářem říci.Nekoukejte se na to !! :D(13.9.2016)

• Marsik

TV BARRANDOV - Vtipný, jak má film 6% a je uveden jako 2. nejhorší v celé databázi :)) Přiznám se, že mě to tak špatné nepřišlo...alespoň ne na české poměry. Já to beru jako odvážný pokus o zachycení erotiky, nevěstinců a všeho toho bordelu okolo :)) 73 minut se dalo vydržet. Jenom jsem čekal na Jirku Pomeje a on nikde. Tak snad se ukáže ve třetím díle :)) 40%(27.1.2013)

• amyth

Musím říci po pravdě, že jsem z tohoto filmu vnímal zhruba 3 minuty. Něco takového by mělo být trestné. Olmer je to nejhorší z české kinematografie. Troška aspoň natočil pěkné pohádky a aspoň hláškově bohaté Slunce, Seno ... Olmer, Kuklová, Adamcová, Pomeje, Chytrová apod. to je největší odpad české kultůry(23.6.2008)

• Amalberga

Asi jsem divná, ale jednička mi přijde horší. Nevím, co si mysleli herci a režisér když tohlecosi (ne, To nemůže být film, ani si To označení film nezaslouží) vytvářeli. Často jsem dostávala záchvaty smíchu ze směšnosti a ubohosti celého díla, ale nejvíc mě dostal Slávek Boura, kterého jsem znala jen jako moderátora Rande, porotce v Doremi a v podobných zhovadilostech TV Nova. Ve filmu vystupuje jako Martin Martin (už to jméno! :D), exkluzivní džigoló. A Pomeje byl taky k zasmání. Pro lidi se slabými žaludky nedoporučuji.(9.5.2016)

• - Počítač, který Štěpka (Michaela Kuklová) používá k vedení informací o klientech, je Amiga 500 s harddiskem. Program je CygnusEd 3.5, což je software textový, nikoliv databázový. (Stejšn)

• - Druhý díl se natáčel souběžně s dílem prvním. (Halloween9)

• - Playgirls 2 měl premiéru tři měsíce po prvním dílu a v kinech propadl. (Halloween9)