Playgirls II

Komedie / Erotický

Česko, 1995, 73 min

• Rakosnicek77

Snaha a pokus natočit divácky atraktivní formát v době, kdy po něm byl v Čechách hlad, navíc nekvaliním VHSkám docházel dech a v Čechách se nic podobného v tu dobu netočilo. Hrůza a trapnost, obcující Moravec do té doby známý spíše z rolí pohádkových králů, případně snídaňový moderátor Boura v roli gigola, to jsem nedokázal rozdýchat a tuhle dvoudílnou hrůzu okamžitě odstřelil do odpadních stok!(2.12.2014)

• Askyr

-Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA! -Ty hajzle! *SMACK* -AAAAAA!(27.1.2013)

• Colonist

Nejhorší film na CSFD? A zrovna v televizi? To jsem prostě musel vidět, jinak bych o tuto slátaninu vážně nikdy nezavadil. No nakonec mi stačilo pouhých 30 minut, kdy jsem si uvědomil, že to není ani komedie, ani erotika, a po instruktáži "jak postavit šulína" jsem to vypnul a zachránil si tak duševní zdraví, protože takový "skvost" se opravdu nevidí...(29.12.2007)

• anli

Nevím,co je na tomhle filmu komediálního-scénář není o ničem,o režii ani nemluvím a herci?-to snad ani nemá cenu komentovat-Pomeje hrát neumí,to víme a Kuklová s Adamcovou jakbysmet.Je opravdu smutné vidět tolik promrhaných prostředků a energie na takovýhle výsledek.Ale zase nám to ukázalo jinou věc-ano,přesně takhle NEMÁ vypadat film.Děkujeme,odejděte.(27.6.2011)

• MarekT

Nakonec jsem se dokázal donutit k sledování i druhého dílu. I když, o sledování až tak nešlo. Nahlédl jsem jen občasně, film jsem měl jako zvukový podkres, viděl jsem asi třetinu filmu, ale to vůbec nevadí, něco lze sepsat i tak. Myslím, že je úplně jedno, který díl si vyberete, oba jsou stejná hrůza. Ale tento mohu doporučit jen v případě, pokud chcete vidět (ne)hrajícího Slávka Bouru či jednu nejmenovanou hvězdu dalšího Olmerova opusu z policejní stanice. Škoda, že ani po tomto fušování do erotiky nebylo Olmerově mysli zapovězené a pustil se po sedmi letech zase do díla.(10.2.2009)

• - Playgirls 2 měl premiéru tři měsíce po prvním dílu a v kinech propadl. (Halloween9)

• - Režisér Vít Olmer se v dokumentu ČT Rozmarná léta českého filmu zmínil, že druhý díl Playgirls vůbec neměl vzniknout, ale přišel příkaz od Novy, která film spolufinancovala, že chce mít dva díly, tak jako jsou dvě knižní předlohy. Autor předlohy Vladimír Páral se od těchto dvou filmů distancuje, což Olmera dodnes mrzí. (Halloween9)

• - Exteriéry byly filmovány v Praze. Ve filmu se objevila Restaurace U sedmi andělů, nyní Restaurant 7 Angels, na Praze 1 nedaleko Staroměstského náměstí. (Cucina_Rc)