Playgirls II

Komedie / Erotický

Česko, 1995, 73 min

• stration

Prdem velikonoční vajíčko nevymaluješ. Opravdu hrozný film. Hrozně rád bych viděl scénář a vůbec bych chtěl být u natáčení. Na co ti lidé mysleli? Mysleli to vážně? Opravdu se jim nezdálo, že z toho nemůže vzniknout alespoň přijatelný film? V tom filmu není jediné světlé místo. Herci neumí hrát a nemají co hrát. Divák celou dobu sleduje hlavně bitvu všech zúčastněných hlavně s filmovým řemeslem. A všichni prohrávají na celé čáře. To už opravdu není ani sranda (jako třeba u filmů Uwe Bolla). Zajímalo by mě, co by se z filmu stalo, kdyby se režije ujal třeba Oldřich Lipský nebo Alexandre Aja.(6.6.2008)

• MáŠa

Obdoba prvního dílu. Opět se mi těžko hledá něco jako nějaké poselství. Spíš je to takový dějový popis s pokusy provokovat a hlásit. Určitě bych to nevyhlašoval nejhorším filmem všech dob, od toho tu jsou jiné sračky, ale na druhou stranu když by to nevzniklo, tak by se taky nikdo nezlobil. Dobrý film to není, vtipný taky ne, ale nejhorší film všech dob už vůbec ne.(19.1.2014)

• Jello Biafra

Vít Olmer je v českej kinematografii jeden z režisérov, ktorý dokázal že filmové dno sa dá prepadať nižšie a nižšie. Po otrasnom béčkovom prvom diely totiž vychrstol na plátna kín ďalšie pokračovanie, ktoré nezostalo prvému dielu nič dlžné. Pseudoherecké výkony, nulová zápletka, primitívne dialógy, pokusy o erotickosť zlepené do jednej beztvarej hmoty. Vrcholom tohto hnusu je Slávek "Seduuuuum" Boura a jeho účes a la Mullet. Podľa môjho názoru mali byť oba dva tieto celuloidové hybridy spálené aby už nikdy nikto nemal možnosť sa na tento fimový odpad pozrieť. Ja som to pretrpel, ale musel som sa statočne držať aby som to dopozeral do konca. Aspoň že tá Míša Kuklová je dračica a snad len kvoli jej sexi vizáži som to dopozeral.(29.5.2014)

• anli

Nevím,co je na tomhle filmu komediálního-scénář není o ničem,o režii ani nemluvím a herci?-to snad ani nemá cenu komentovat-Pomeje hrát neumí,to víme a Kuklová s Adamcovou jakbysmet.Je opravdu smutné vidět tolik promrhaných prostředků a energie na takovýhle výsledek.Ale zase nám to ukázalo jinou věc-ano,přesně takhle NEMÁ vypadat film.Děkujeme,odejděte.(27.6.2011)

• Colonist

Nejhorší film na CSFD? A zrovna v televizi? To jsem prostě musel vidět, jinak bych o tuto slátaninu vážně nikdy nezavadil. No nakonec mi stačilo pouhých 30 minut, kdy jsem si uvědomil, že to není ani komedie, ani erotika, a po instruktáži "jak postavit šulína" jsem to vypnul a zachránil si tak duševní zdraví, protože takový "skvost" se opravdu nevidí...(29.12.2007)

• - Playgirls 2 měl premiéru tři měsíce po prvním dílu a v kinech propadl. (Halloween9)

• - Exteriéry byly filmovány v Praze. Ve filmu se objevila Restaurace U sedmi andělů, nyní Restaurant 7 Angels, na Praze 1 nedaleko Staroměstského náměstí. (Cucina_Rc)

• - Režisér Vít Olmer se v dokumentu ČT Rozmarná léta českého filmu zmínil, že druhý díl Playgirls vůbec neměl vzniknout, ale přišel příkaz od Novy, která film spolufinancovala, že chce mít dva díly, tak jako jsou dvě knižní předlohy. Autor předlohy Vladimír Páral se od těchto dvou filmů distancuje, což Olmera dodnes mrzí. (Halloween9)