Playgirls II

Komedie / Erotický

Česko, 1995, 73 min

• MarekT

Nakonec jsem se dokázal donutit k sledování i druhého dílu. I když, o sledování až tak nešlo. Nahlédl jsem jen občasně, film jsem měl jako zvukový podkres, viděl jsem asi třetinu filmu, ale to vůbec nevadí, něco lze sepsat i tak. Myslím, že je úplně jedno, který díl si vyberete, oba jsou stejná hrůza. Ale tento mohu doporučit jen v případě, pokud chcete vidět (ne)hrajícího Slávka Bouru či jednu nejmenovanou hvězdu dalšího Olmerova opusu z policejní stanice. Škoda, že ani po tomto fušování do erotiky nebylo Olmerově mysli zapovězené a pustil se po sedmi letech zase do díla.(10.2.2009)

• Marsik

TV BARRANDOV - Vtipný, jak má film 6% a je uveden jako 2. nejhorší v celé databázi :)) Přiznám se, že mě to tak špatné nepřišlo...alespoň ne na české poměry. Já to beru jako odvážný pokus o zachycení erotiky, nevěstinců a všeho toho bordelu okolo :)) 73 minut se dalo vydržet. Jenom jsem čekal na Jirku Pomeje a on nikde. Tak snad se ukáže ve třetím díle :)) 40%(27.1.2013)

• Rakosnicek77

Snaha a pokus natočit divácky atraktivní formát v době, kdy po něm byl v Čechách hlad, navíc nekvaliním VHSkám docházel dech a v Čechách se nic podobného v tu dobu netočilo. Hrůza a trapnost, obcující Moravec do té doby známý spíše z rolí pohádkových králů, případně snídaňový moderátor Boura v roli gigola, to jsem nedokázal rozdýchat a tuhle dvoudílnou hrůzu okamžitě odstřelil do odpadních stok!(2.12.2014)

• Wade

Když jsem dokoukal první díl,říkal jsem si že jsem nemohl být při rozumu když jsem jsi ho dobrovolně zapnul a teď týden po prvním dílu jsem jsi pustil druhý díl brrrr.Pokračování má jedno velké ALE a to že se mi líbil víc jak první díl.Je jasný že film je skutečně neskutečný s**t,ale přesto mu dam jednu hvězdu.Za co?Tak třeba za vrátného a zároveň asi vyhazovač u kterého vždy když tasil zbraň s tím výrazem tak jsem se opravdu smál (Jan Skopeček).Dále za cizince který taktéž pobavil ty jeho kecy super (Josef Nedorost). A další za tanec,který předvedli "herečky" Sylva Tománková a Dagmar Ďásková.(27.1.2013)

• stration

Prdem velikonoční vajíčko nevymaluješ. Opravdu hrozný film. Hrozně rád bych viděl scénář a vůbec bych chtěl být u natáčení. Na co ti lidé mysleli? Mysleli to vážně? Opravdu se jim nezdálo, že z toho nemůže vzniknout alespoň přijatelný film? V tom filmu není jediné světlé místo. Herci neumí hrát a nemají co hrát. Divák celou dobu sleduje hlavně bitvu všech zúčastněných hlavně s filmovým řemeslem. A všichni prohrávají na celé čáře. To už opravdu není ani sranda (jako třeba u filmů Uwe Bolla). Zajímalo by mě, co by se z filmu stalo, kdyby se režije ujal třeba Oldřich Lipský nebo Alexandre Aja.(6.6.2008)

• - Režisér Vít Olmer se v dokumentu ČT Rozmarná léta českého filmu zmínil, že druhý díl Playgirls vůbec neměl vzniknout, ale přišel příkaz od Novy, která film spolufinancovala, že chce mít dva díly, tak jako jsou dvě knižní předlohy. Autor předlohy Vladimír Páral se od těchto dvou filmů distancuje, což Olmera dodnes mrzí. (Halloween9)

• - Playgirls 2 měl premiéru tři měsíce po prvním dílu a v kinech propadl. (Halloween9)

• - Exteriéry byly filmovány v Praze. Ve filmu se objevila Restaurace U sedmi andělů, nyní Restaurant 7 Angels, na Praze 1 nedaleko Staroměstského náměstí. (Cucina_Rc)