Díky svým produktům z ovesných vloček se stal dr. Kellog na začátku 20. století multimilionářem a jeho jméno se stalo všeobecně známým pojmem. Doktorovi ale všechny tyto okolnosti byly prakticky lhostejné. Přestože se kolem jeho osoby po tisících rojili podvodníci, šarlatáni a dobrodruzi, jeho zajímal výhradně zdravý způsob životosprávy. Boháči si za každou cenu chtěli zajistit hospitalizaci v doktorově neslýchaně drahém sanatoriu, které vyvinulo na péči o tělo i duši vpravdě originální metody. Žádný sex, zato nesmírně mnoho klystýrů. Denně studená sprcha. A nečisté touhy se dají v určitých případech jednou provždy odstranit jedině operací. (AMC Czech)

Skawin

Tento snímek mě příliš neoslovil a styl humoru příliš nebavil. Velkým plus filmu je herecký koncert Antony Hopkinse. Kvůli němu dávám tři hvězdičky. ()

route60

Ohromě vtipná šílenost od pána temných filmů Alana Parkera kterou bych právě od něj nečekal ale o to větší překvapení mě čekalo při sledováni Vítejte ve Wellville. ()

vinducha

Úžasně bláznivé sanatorium dr. Kelloga , vstupte a nechte se "léčit" ,  velká spokojenost , pan Hopkins v docela nezvyklé komediální rovině. ()

je_nick

90% --- Výborný film a jedna z vůbec nejlepší komedií, co znám, s nezapomenutelným Hopkinsnem (Masturbation is the sin of Onan :-D), krásnou Bridget Fondou, skvělým Broderickem, Cusackem i dalšími, výbornou vtipnou hudbou, trochou fekálního humoru (ale budiž to tomuto filmu odpuštěno) a s okolnostmi poplašenými (a řádně nadrženými) postavami. Takhle jsem se u filmu už dlouho nepobavil. Černý humor přítomen též v množství nikoliv malém ;-) ()