Další epizoda (S01E06) (epizoda)

The Next Episode

USA, 2019, 50 min

Jedna z najlepších častí. Po minulom diely sa opäť dostáva Euforia na vrchol a kludne by som ju začal prirovnávať k Americkej kráse.(22.7.2019)

Táta Chrise McKaye vyžadoval dokonalost. Jenže kluk to ve fotbale zřejmě nedotáhne tam, kam by si oba přáli. Sam Levinson a spol. nám představují další z vedlejších postav, která se nakonec přeci jenom také objeví na halloweenské party. Právě na té se zase odehraje několik zajímavých situací, které vyvrcholí příchodem „osvobozeného” Natea. Zoufalou Jules má tenhle šmejd pěkně v hrsti. A nejen ji. Rozehrané je to skvostně.(7.8.2019)

Rue zaradila spiatočku :D(24.7.2019)

Strašně těžce se mi na to kouká. Je to perfektní. Tím pocitem co to zanechá. Prázdnota. 🖤 Prázdnota lidí, vztahů, činů... Co to je proboha za teenagery? Jestli se tohle někde fakt děje, tak jen ať je to co nejdál. Doporučuji kouknout na insta profily herců. Real?(10.8.2019)

"Jen se stále pěkně dívej blbečku. Jsem zkurvenej Morgan Freeman a tohle je začátek třetího aktu." ... Cover verze songu I'm not in love potěšila, stejně tak detektivní alter ego mistryně Rue.(8.8.2019)