Reklama

Reklama

Recenze (18)

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejeden divák by nejraději chytil Rue za ramena a zatřásl s ním ve snaze přimět ji, aby viděla, že ničí to, co je mezi ní a Jules. Jenže žádný jednoduchý vypínač neexistuje. Její taneček směrem do kuchyně je každopádně skvostný. Nejprve ale prolétneme vysokoškolský život Cala (otec Natea), který s nerozlučným kámošem sdílel vše včetně sexuálního života. Intenzivní návštěvu baru následujícího rána změní jeden osudový telefonát. Proměnlivou sexualitu má i Elliot, nový kamarád Rue a Jules. Milostný trojúhelník Maddy, Natea a stále labilnější Cassie začíná nabírat na síle. Sydney Sweeney poslední zmiňovanou hraje skvěle. To přepínání mezi scénami, liniemi a náladami je působivé. Stejně jako důraz na detaily. Snad Levinsonovi neujede kompaktnost celé série. ()

Botič 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Never tear us apart. Druhou sezónu Euphorie zatím silně charakterizuje slovo "vystřízlivění". Třpytky tu nahrazuje pot a krev. Sam Levinson ale dobře dráždí úvodní romancí. Ta dává Calovi úplně jiný rozměr. Tohle by si zasloužilo klidně celou jednu epizodu a nebo rovnou celovečerák. Snad se Sam ke Calovi a Derekovi ještě vrátí. Toxic masculinity at its best. ()

Reklama

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Yoooo, you telin' me you had a sex with Jewel?" "Who's Jewel?" ________ Skvělá oddechová epizoda na téma 'teenagers doing teenage stuff'. Backstory Cala navíc nabídlo lidský vhled do jeho sociopatickýho charakteru, Lexi si zaslouží víc screen-timu, bully Ash je prostě priceless, a Fezův mámvpičismus je absolutní comedy gold. Víc takových feel-good epizod. ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zatiaľ najlepšia epizóda druhej série. Nie je iba najzrozumiteľnejšie a bez omáčky prerozprávaná, ale je aj najlepšie zostrihaná, najlepšie zahraná a proste najviac k veci. Milovníci osemdesiatok by mali spozornieť, predovšetkým fanúšikovia INXS, ale zaznie aj DM, Erasure a ďalšie klasiky. Prológ je nezvyčajne dlhý, ale aj zábavný a opodstatnený. Podobne je to aj so zvyškom stopáže. ()

David.Darco 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Neviem či sa zo mňa stáva zaslepený fanúšik, ale zatiaľ som ani z jedinej epizódy doteraz necítil ani najmenšie zaváhanie. Milujem osemdesiatky, aj keď ani zďaleka nie som ich znalec, dlhodobo ma vábia. Asi je na čase sa dovzdelať. Labrinth klasicky kraľuje epizóde, z ktorej mi bolo pri jej závere snáď až fyzicky zle. Je zvrátené a zároveň fascinujúce, že vo mne niečo podobné (čo sa mi v konečnom dôsledku páčilo) vyvolalo dokopy nie viac audiovizuálnych diel, ako som schopný zrátať na prstoch dvoch rúk. Myslím že to už o čomsi vypovedá. ()

Galerie (53)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama