Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Vztahy s matkami jsou vystaveny zkoušce a Rue se snaží zotavit. Lexi přemýšlí o důsledcích svých činů a Nate oslavuje nově nabytou svobodu. (HBO Max)

Recenze (18)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Minulá epizoda byla skvěle natočená, a přesto mě nebrala, šestý díl mě ale bavil mnohem víc. Tvůrci se tentokrát nezaměřili jen na profláklou smažku a její abstinenční stavy, ale začali se věnovat i ostatním dějovým liniím, a už to na mě fungovalo o mnoho lépe. Už jen kvůli problematice, na níž se seriál zaměřil, se Euphoria nestane mým oblíbeným seriálem, přesto uznávám, že je to velmi kvalitně natočená záležitost. Jen holt nejsem cílovkou. / Poučení: Jedním ze zásadních rozdílů mezi rýmou a spermatem je ten, že rýmu je možno vtáhnout zpátky. ()

jirikzaboj 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Od Rue se opět příběh posouvá k postavám Cassie, Maddie a Nateovi, což byla fakt nuda a čekal jsem lepší práci se scénářem po jistém zjištění. Samotný Nate byl ale docela fajn a například dialog s matkou po odchodu otce byly fakt skvělý a věřil jsem jim to. Epizoda je o dost přímočařejší, než všechny dosavadní epizody ve druhé sérii a i tak se tady hodí random postava a její vykreslení, viz. Kat a Ethan, kteří tady jsou prostě jen tak zatím for nonsense. Zato Lexi a Fezco mají další společnou scénu. Je to sice krátká, ale za to kouzelná scéna a zpěv Stand by me mě moc potěšil. Už teď se těším na to, jak bude vypadat hra od Lexi. Na závěr Rue nějak prozře a chystá se na další odvykačku. Noo uvidíme. Ty její scény mě pomalu začínají unavovat a docela dost mi vadí, že si tvůrci nedali více práci se Zendayou, coby beznadějnou smažkou. Tady i v tom největším detoxu vypadá atraktivně a neautenticky. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rue nechce dál utíkat před vlastním strachem, Zendaya si na startu odvykačky zase krade veškerou pozornost pro sebe. Nate má od Cassie 38 zmeškaných hovorů, slípka nakluše hned, jakmile si on usmyslí. Ale nejprve musí dořešit otcovu tajnou nahrávku. Doma to zatím Cassie skrze sex s přítelem své nejlepší kamarádky a skrze otázky principu a (ne)viny kouzelně slízává od nejbližších („Nemyslím si, že tahle obhajoba projde.“). Scéna mezi Maddy a Natem intenzivní. Osvěžující závany filmařské invence pokračují, Sam Levinson dál klade silný důraz na detaily a noří se hluboko do hlav svých zkažených kusů, teda teenagerů. Cynismus šlape na maximum. Stand By Me. ()

oasismanik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na začiatku som sa bál, že to bude hneď ďaľšia epizoda prevažne s Rue. Aj keď tá minulá bola absolútny masterpiece, dve také hneď po sebe by som už asi nezvládol. Našťastie sa ukázalo, že nie a Rue túto epizodu iba otvárala a zatvárala, hlavným hýbateľom deja bol tentokrát Nate a opäť špičková práca, za mňa ide skrátka o aktuálne najlepší seriál. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama