Vesmírná past

Velocity Trap

Akční / Sci-Fi

USA, 1997, 86 min

• honajz

Tyhle papundeklový scifárny musejí mít aspoň nějaký pořádný děj, aby zaujaly. Tahle mezi ně ale nepatří. Ukecaná nuda, herci bez charismatu, celé bez atmosféry..(12.6.2011)

Tenhle film mám nahraný na kazetě ještě když ho vysílala Tv Nova a můžu řict že sem čekal něco horšího ale bylo to docela dobrý.(12.11.2009)

• Wacoslav1

Nic moc vesmirna akce Gruner moc nekope a to je skoda protoze herec z nej nebude zaporak je taky nevyraznej a celkove je to takovy neslany nemastny ani dost hrozny ani dost kvalitni aby mne to zaujalo(13.11.2011)

• SeBig

Tak dávám dvě a Gruner může bejt rád, že je rád. Lokalita moje oblíbená: Vesmír, příbeh: nic moc, rozjede se to "pořádně" až po 50 minutě, no aspon jsou tam pěkný cats. Ten Grunerův tanec mě taky dostal.(21.9.2016)

Kdysi tenhle film vysílala Nova a podle mě to vůbec nebylo špatné. Příjemné Sci-Fi béčko s poměrně zajímavým dějem i zpracováním.(4.4.2008)

• - Pôvodná predstaviteľka hlavnej ženskej úlohy sa zranila počas natáčania, a tak ju nahradila Alicia Coppola. (beso74)