Mladá talentovaná Elizabeth rezignuje na úspěšnou kariéru baletky kvůli osudové lásce. Muž jejího srdce má však dvojí tvář, a tak Elizabeth v jediném okamžiku ztratí úplně vše, na čem jí v životě záleželo. Co se však zdálo být koncem, může se stát novým začátkem. Elizabeth se odjíždí na Moravu, aby se pokusila poprat s nepřízní osudu i vlastními démony. S pomocí tety Marie, která jí byla celý život oporou, a čtyř neuvěřitelných přítelkyň začíná hledat cestu k novému životu, ale především víru v sebe sama. Z drsného pádu a procitnutí se zrodí prozření a Elizabeth dostává druhou šanci na opravdové štěstí i skutečnou a bezpodmínečnou lásku. Elizabethin příběh vypráví o neuvěřitelné snaze dostat se ze dna, o ozdravné síle humoru, o ceně přátelství a také vůli otevřít srdce a nezanevřít na lásku, protože ta je hnacím motorem našich životů. (Falcon)

theblackswan

Jsi pořád moje malá holčička, co touží po lásce. Možná jsi až moc hodná pro tento svět. A možná se máš jenom naučit, že lásku si nemusíš zasloužit. Lásku musíš najít sama v sobě. Aby ti už nikdo nemohl ublížit. ... Nedokázala jsem pochopit, jak je možné, že někdo, kdo vám říká, jak moc vás miluje, vám dokáže takhle ublížit. Protože milé holky na špičkách, i pevně nohama na zemi - láska je, když to nebolí. ()

OŠmíd

Dialogy šustící papírem, herecké výkony na úrovni nekonečných seriálů, strašidelný zvuk, milion dalších věcí a ještě vždy toporný Pavel Kříž v jedné z hlavních rolí... ()

Hanka_M odpad!

Příběhově velmi slabý film s dobrými úmysly, snahou o cit, lásku i úsměv. Plusem filmu je silné herecké obsazení a přesto, že se jedná o komerční a tak trochu pokleslý příběh, splňuje to jisté umělecké atributy, včetně herectví hlavní představitelky, po kameru, svícení apod. - rozhodně to není odfláklé, jako např. Chlap na střídačku. Na první pohled to působí jako kýč, ale když se do filmu alespoň trochu zaberete a vžijete se s postavami, k odpočinku u dobrého vína to vlastně není tak hloupé. ()

czprava

Skvělý film, se kterým jsem se rozhodně nenudil a se kterým mi čas uplynul strašně rychle. Příběh, ano tolikrát již propraný, tolikrát zfilmovaný, ale stále velice krutý, nemilosrdný a tedy poutavý. Děj se odvíjel zprvu v maličko temné atmosféře a když se na plátně objevila první krev, neubrání se divák otázce skutečné viny. Ta se totiž do té chvíle stále halí do nepropustného závoje nevědomosti a domněnek. Film je natočen tak, aby vtahoval díváka do děje, aby se divák podílel na chápání pocitů hlavní aktérky a hlavně aby s ní její pocity sdílel. Pominu různá fakta a pár scén, které já osobně bych střihl, ale celkově to mělo pro mě duchovní hodnotu a rozhodně nelituju, že jsem tohle s Elizabeth zažil. Dokonce i slzičky byly a to je už co říct. :-))))) ()

Cacorka_eliz

Hezká kamera i sympatičtí herci v čele s hlavní představitelkou. Problém vidím hlavně v trochu naivním scénáři a prvoplánovém vedení herců. Vizuálně je však film chytlavý a lokality moravských beskyd jsou velmi půvabné. Škoda, že skladatel nepoužil výraznější melodie a harmonie a hudba se nese v duchu wellness, výtahu apod. ()

5tipes

Scenáristicky a režijně velmi diletantsky zpracované. Práce s hercem i dialogem až na studentské úrovni. Nicméně hezké lokace a celkem příjemná kamera. Bohužel však i Petr Malásek jako skladatel velmi zklamal a celkový dojem z filmu je spíš lítostivý. ()

1308boddah

Film trochu nudný, utahaný, ale na druhou stranu fajnové, sympatické herečky (krom té hlavní, tu neznám) + Vilma Cibulková měla své dramatické chvíle, ve kterých je úžasná. Příběh mohl být podán mnohem poutavěji, ale za to herci nemůžou. Nicméně oproti hrůznému očekávání po přečtení recenzí na čsfd - přečteno před shlédnutím filmu - to nebylo vůbec tak špatné. Dalo se to shlédnout a klidně to uvidím znovu. Existují tisíce mnohem horších českých počinů. Akorát se to opravdu dalo natočit mnohem poutavěji. Jde o téma, které je pro diváka vděčné a udělat z toho prakticky telenovelu je dle mého škoda. I výběr hlavní herečky mohl být lepší. SPOILER! Nepochopila jsem proč je na přebalu vůbec pan Rašilov, když ve filmu dostane dohromady asi 2-minutový prostor a ještě ve flashbacku. Ona tedy celá ta propagace filmu byla taková zaostalá. Špatný marketing? ()

Cael

Přes dobré herecké obsazení stále tápu... Jedná se o parodii na filmový kýč, nebo filmový kýč prvního stupně? Vydržet do konce lze jen s velkým utrpením ()

vajgl7

1 * za odvahu tohle natočit. Tohle musel natočit silně narušený člověk. Tohle je na krabičku cigaret. Amen ()

Korpy22

Krásný námět, který ale naprosto zdevastovalo zpracování. Film který má rozkreslovat nové začátky a to, že nic není taková tragédie aby nešel zažít nový začátek. Tenhle film ale ve mě rezignuje opakováním stereotypů a nevhodných poznámek většiny postav a o dějí filmu. Svátkové celý příběh nevěřím. Mám pocit, že nepochopila koho ztvárňuje. ()