poster

Můj příběh

 • Slovensko

  Môj príbeh

Romantický / Drama

Česko, 2019, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tusariq
  ****

  Myslím, že v tomto filmu nejde ani tolik o kvalitu zpracování, ale o to, co příběh mám sdělit.Přiznávám, že místy v některých pasážích vypadá film jako romantická komedie, hlavně ty sedánky ženských na golfu...... Hlavní ale je to, že předlohou je skutečná událost, film je varováním a podporou pro ty, kterým se něco podobného dělo nebo děje.....ženy mějte rády samy sebe a mluvte o tom, když vám někdo ubližuje !(28.1.2020)

 • Slepejsek
  **

  Taková módní báchorečka z červené knihovny aneb co poudali bába Futeř o popelové děučici. Osa příběhu není zcela hloupá, jenom špatně zpracovaná. Místy rozvleklé (sezení kámošek), místy naopak netrpělivě přeskakující (vývoj operací), místy psychologizující a místy povrchní, tu a tam časově zmatené (těhotenství, svatba, rozvod), tu a tam naivní (zamilovaný podnikatel). A hlavně bohužel s nemastnými neslanými hereckými výkony (roztěkaná Cibulková, křečovitá Kostková, jaksi "studená" Svátková - nejlíp mi z té bídy nakonec vychází Rašilov).(11.1.2020)

 • fugazi
  *

  Žádná režie, žádný napětí, žádný emoce. Místo toho dostaneme exhibici nejotravnějších postprodukčně dodělaných lens flarů v horních rozích obrazovky všech dob. Tam to svítí i když tam prostě žádný světlo neni. S časovou posloupností vyprávění si taky nikdo hlavu nelámal. Jeden den ženská oznámí, že je těhotná. V další scéně je už v osmym měsíci, ale ostatním postavám uteklo sotva pár hodin ... 3/10(13.1.2020)

 • mombasamomo
  ***

  Já dost dobře nechápu, proč scénáristé museli do filmu přidat tu romantickou linku a nevěrohodně napsané postavy kamarádek, které hodně šustí papírem. Začátek filmu byl skvělý a kdyby film zůstal na této vlně bylo by hodnocení vyšší. Hodně mě překvapil Rašilov, protože jsem mu jeho roli vážně věřila. Bohužel se film překlopil do upoceného tlachání u kafééé latééé a seznamování s novým chlapem. Vše úplně umrtvil takový divný konec nekonec, i když po tom všem to vlastně bylo vysvobození. Snímek měl prostě navíc a nedokázal své šance využít. Nemůžu dát vyšší hodnocení jen proto, že pojednává o domácím násilí, které se týká řady žen (a někdy i mužů)...(5.2.2020)

 • mchnk
  **

  Pro mě těžce nezvládnuto. Drsný příběh, který přímo vyžaduje citlivé a hlavně precizní pojetí, žel tohle bylo takové to klasické české klišé, přeplácaný dort od pejska a kočičky, ve kterém bylo všechno možné, ale celkově k ničemu, film velmi rychle ztrácí atmosféru i potřebné dramatické tempo. Začátek slušný, stejně tak doplňující scény (flashbacky), jež odhalují detaily brutálního chování manžela Elizabethy, nicméně po několika úvodních minutách se film přetransformuje do sérií scén nudného kvokání u latte a hraní golfu, přitom všem si naše oběť také najde nového chlapa, který tedy nejdřív musí opustit svou manželku, aby naší baletce pomohl při novém startu do života a ona mohla pokračovat v životě plném odporného luxusu, který je v každém druhém záběru. Jediné pozitivum vidím v herectví Vilmy Cibulkové a ve zmíněném počátečním startu, vše ostatní opravdu nestojí za nic. [Kino Citadela - Litvínov](9.1.2020)

 • - „Prostor pro duši“ je knížka, kterou napsala představitelka hlavní postavy Eli Vlastina Svátková a popisuje podobný příběh. (collak)

 • - Ve scéně, kdy polije Jan (Saša Rašilov) svou ženu Elizabeth (Vlastina Svátková) vařícím olejem, použili tvůrci obyčejnou kolu s práškem. (Bioscop)

 • - Film se natáčel v létě 2019 ve Zlíně a jeho okolí. (doktorka)