Vesmírná jednotka

Daniel Duncan

Kostýmy:

Dorothy Amos
  • eraserhead666

Naprostý úpadek již tak sotva průměrné série do smrdutých céčkových vod. Příběh tak slabý, směšný a nefunkční, že se občas zdá, jako by vám něco uniklo. Což se ale od zavlečení série do vesmíru dá jen a jen čekat. To nikdy nevěstí nic moc dobrého. Leprechaun je pořád tím nejlepším, co může film nabídnout, jenže se před kamerou zrovna moc neohřeje a když začne mávat světelným mečem (ano, světelným), chce se vám hrozně smát. Ale ne proto, že by to bylo zábavné. Za postavy vám bude trapně, o jejich hereckých zadnostech již nemluvě. Docela velký omyl.(4.11.2015)

• peter12

Hneď ten začiatok keď sa to chcelo tváriť ako votrelec,len to vôbec nevyšlo lebo votrelec je oveľa lepši vo všetkých bodoch.Rozum mi hovoril ze tuto sériu pozri do tretej časti ale ako to u mňa býva zvykom dal som prednosti ctižiadosti dokončiť sériu ako rozumu a teraz už viem ze to bola chyba.Veľmi mizerný herci,ešte mizernejší príbeh a triky tiež neboli Bohvie aké.Film aj tu chcel byt zábavný ale vôbec mu to nevyšlo.Tie hlášky zlých hercov mi pripadali trápne,režisér je primitív a scenáristovi to tiež dobre drbe.Ako stvoriť takúto sračku,radšej netvoriť nič.(19.9.2014)

Takový čistý průměr. Viděl sem čtyři díly zatím. Moje pořadí je L3, L1, L4, L2 .Malí rozpočet šel vidět dost. triky sou chabé. Ale podle mě změna prostředí Leprechaunovi prospěla a navíc není jenom on kdo bude škodit ve vesmíru. Je tu taky mutant který vznikl spojením pavouka a škorpiona. Ikdyž je špatně udělanej, nepříjemný pocit vzbuzuje.(9.12.2009)

• kaylin

Původně jsem si říkal, že budu hodnotit čtvrtý film s názvem „Vesmírná jednotka“ také průměrně, ale nakonec jsem si řekl, že musím jít trochu níž. Ta písnička už se zdá moc ohraná a jen přesunout dění do vesmíru, není prostě nápad, který sérii někam povznese. Stalo se jen to, že se série natáhla a pobavila několika docela dobrými trikovými momenty, ale to je všechno.(31.10.2016)

• Vishnar

Tak tohle byl teda úpadek. Od předchozího zábavného Vegaského dílu se známý Leprechaun přesunul do vesmíru a vznikl nudný paskvil. Chybějí hlášky, aspoň trocha toho scénáře by bodla... a zábavnost. To, že se celý film odehrává asi ve třech papundeklových místnostech, které spojuje jedna chodba, přes kterou hrdinové běhají sem a tam, aby navodili zdání, že probíhají spoustou dalších tunelů, to by mi ani tak nevadilo. Přece jenom se jedná o takové céčko, ale chybí mu právě ta zábavnost, která se alespoň vyskytovala v minulých dílech. Nezachránilo to ani že hlavní hrdinka postupem času odhazovala jednu část oděvu za druhou. A ten pavouk v závěru a obří Leprechaun, to už bylo opravdu moc.(23.1.2009)