Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Zatímco si užívali letního tábora, planetu napadli mimozemšťani. Teď musí skupinka čtyř dětí, které nemají nic společného, podstoupit nebezpečnou misi a zachránit svět. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (68)

Toren 

všechny recenze uživatele

4/10. Tady někdo toužil po kombinaci všeho, co mají lidi rádi a zapomněl u toho trošku brzdit a přemýšlet. Klon všemožných značek má problém především v urputné snaze být cool a předvádět nonstop "pastvu" pro oči, ale už se nemá o co opřít. Hrdinové jsou jak ze škatulky největších filmových klišé a navíc se to tváří děsně drze a dospěle - čímž se zapomíná na hravost a "dětskou atmosféru" jako v případě Jurského parku či modernějších Stranger Things. Štěstí, že to tak odsýpá a že očekávání byla na nule. Více: https://www.youtube.com/watch?v=Gn8aDE0ACBs ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Najlepšie by asi bolo, keby ste nevedeli o čo pôjde. Vtedy vás to prekvapí ako mňa. Pre mňa to bolo celkom aj dobrá komédia, mnoho krát som sa zasmial, hlavne kvôli jednému nášmu opálenejšiemu hrdinovi. Špeciálne efekty "psov" sú príšerné, ale ja si na to nepotrpím, aby bol snímok dobrý, len keď sú scény realistické. Neviem prečo ľudia hodnotia tak negatívne, ale ja som sa v podstate ani na chvíľu nenudil. Nebral som tú snímku ako ašpiranta na Oscara, ale ako snímku, ktorá mi má minúť 98 minút z môjho voľného času. Na záver pochválim nápad, mám rád takéto prekvapujúce postapokalyptické snímky, nabudúce by nemuseli byť s deťmi, ale s dospelými hrdinami, aby to bolo viac uveriteľnejšie. ()

Reklama

D.Moore 

všechny recenze uživatele

Splácanina všeho možného a navíc nezábavná. Když ve scéně v kuchyni cituje Jurský park a zároveň Vetřelce, dá se na to dívat, ale takových scén je žalostně málo. Hlavní dětští hrdinové se navíc bůhvíproč chovají jako o deset let starší, ale vtipné to není... Chtě nechtě jsem je navíc musel porovnat s hrdiny Stranger Things, kterým nesahají ani po(d) kotníky. Co se týče režie, McG je sice můj oblíbený videoklipový blázen (a pro Netflix už natočil fajn The Babysitter), ale tentokrát ho v rozletu citelně brzdí rozpočet - při prvním setkání s mimozemšťany jsou triky vyloženě špatné a později se s nimi pro jistotu šetří a film bohužel nemá co nabídnout. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Neřekl bych, že je McG tak špatný režisér. Technicky a digitálně to bylo v pohodě. Jenom mě fascinuje, že nikoho z filmu nenapadlo, že takhle se děti, podle mě, ve svých letech rozhodně nechovají. Každopádně popkulturní narážky byly super, určitě jsou největší devízou filmu. Chtěl bych ale znát někoho, kdo bude v popkultuře mít takovej přehled, jako ti rozmazlenci (kromě toho zrzouna) tady. Nemohl jsem je vystát. A myslím si, že v porovnání s například filmovým To nebo seriálovým Stranger Things je toto největší kámen úrazu samotného filmu. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Do instantní klasiky tomu něco chybí, ale rozhodně je to fajn dětský film se sympatickými a vtipně popkulturně citujícími děcky. Nejen monstrem to připomene Super 8 a Stranger Things, ale narozdíl od nich to nehrotí osmdesátkovou stylizaci, vlastně jsem v tom viděl víc Den nezávislosti a Transformery. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama