Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Homer v televizi zhlédne náborový šot americké námořní pěchoty a rozhodne se, že vstoupí do armády jako záložník. A jeho přátelé vysedávající s ním denně U Vočka ho v tom přece nemohou nechat samotného. (Česká televize)

Recenze (10)

Ironfood 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Naučíte se dokonalou omluvu pro každý průšvih, poznáte Kennedyho strašlivé tajemství, dozvíte se pravdu o rozpadu SSSR, poslechnete si dávný námořnický popěvek a ohromí vás rychlost expanze kaváren Starbucks.... ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Homer sa rozhodne, že je načase konečne nielen od svojej vlasti stále niečo dostávať, ale jej aj niečo dať. Otázka je, či to vôbec, tá vlasť, potrebuje, respektíve či nebude lepšie nechať všetko pri starom. Odpoveď je jasná, ale cesta k tomuto poznaniu je opäť vtipná. Pri nej sa dozvieme viacero zásadných odhalení, z ktorých zrovna to Kennedyovo nepatrilo medzi tie najvtipnejšie. Ale to Rusko, to bol gól. Len škoda, že sme sa nedočkali súboja Homer a pivo verzus Rus a vodka. Možno niekedy nabudúce. ()

Reklama

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Může být Homer Simpson komunista? K tématu se vyjádří jeho otec. Homer není žádný komunista. Je to lhář, žrout idiot a komunista, ale v žádném případě není pornohvězda." Sakryš, koukám, že už to zveřejnil i kolma. Nevadí. tak jsem se u toho zasmál, že to tady může být klidně dvakrát. Výborná epizoda. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (6)

  • Když Homer řekne jednomu námořníkovi: „Pane Sulu,“ tak tím naráží na postavu ze seriálu Star Trek (od r. 1966). (Duoscop)
  • V epizodě zazní píseň „In the Navy“ od Village People. (Duoscop)
  • V této epizodě se poprvé objevila matka Barneyho Gumblea. (Duoscop)

Reklama

Reklama