Yanka čeká dítě a má podivné chutě - na krev. Před devíti měsíci byla krotitelkou šelem. Z Afriky zrovna přivezli nového leoparda, kterého ale ostatní zvířata mezi sebe nepřijala. Yanka seděla osaměle ve svém cirkusovém přívěsu, o všem přemýšlela. Bylo hrozné počasí, strašná tma. Najednou se někdo vkradl do přívěsu... (Lucernafilm Video)

topi

"Krváček" je určitě zajímavým snímkem v oblasti horor/sci-fi s takovou podivně zvláštní atmosférou. Film od začátku v pohodě plyne až do závěru, kdy se "krváčka" dočkáme v plné jeho obludnosti, za 3 biliony let prý ovládnou svět, no naše generace se toho naštěstí nedočká. Občas je to dost krvavý, hlavně v druhé polovině, ale na to jsou vlastně Francouzi machři! Kromě gore scén mě asi nejvíc dostala scéna s telefoní šňůrou, to bylo fakt drsný a nečekaný! ()

Gorehound

Jednu hviezdičku za exkluzívnu maminku a jej krivky a zopár krvavejsich scén, ale za to utrpenie medzitým to nestálo. Skôr mi to príde ako nejaká existencionálna somarinka, namontovaná na absurdnú depresívnu tragikomédiu. Všetky postavy sú extrémne nesympatické a akoby utiekli z psychiatrie, všade špina, chudoba, trvá hodiny, dokiaľ dôjde k niečomu krvavejšiemu a ani potom to nie je žiadna sláva. A tie "precitlivené" monológy bábätka občas...  So sebazaprením a kvôli vizuálu Emanuelle som to dopozeral, ale inak pre mňa osobne utrpenie. ()

Chatterer

Mladá kráska Yanka žije se svým surovým přítelem v maringotce. Jednoho dne zjistí, že je těhotná. Otcem však není její přítel, ale krvelačná bestie, která ji oplodní ve spánku. S vyvíjejícím se embryem roste i jeho chuť po krvi, což mění Yanku v krvelačné monstrum, a první je po ruce její neomalený druh. ()

gumli

V niektorých momentoch hodne krvavý horror.Dosť veľa nahoty.Žena menom Yanka je v spánku oplodnená nejakým slizkým prehistorickým plazom.Medzi matkou a ešte nenarodeným tvorom prebiehajú telepatické dialógy.Ten tvor nalieha stále na matku,aby vraždila nič netušiacích ľudí.Pár krát sa už aj žena pokúsila o samovraždu,ale ešte nenarodený tvor jej to nedovolil.Žena vraždí čím príde,nožom,nožnicami,telefónnou šnúrou,dokonca aj kyslíkovou maskou a kyslíkovou bombou.Povedal by som ,že je to hodne krutý film.Tohoto roku by mal vyjsť aj druhý diel s názvom Lady Blood. ()

cariada

Začátek kolem zvířat v cirkusu a lidí hodně nezáživný, pak už je to road movie s jednou dívkou a jejím imaginárním přítelem uvnitř těla. Spousta tupých lidí kolem a hodně krve. No a poslední část, už je čistá komedie, kdy jsem se válel smíchy, tak že za tři. Určitě se to nechá, ale tak po ránu, když se nudíte a nevíte co by, je to taky naštěstí celkem krátké, což je dobře, samozřejmě doba vzniku si na tom vzala svou daň. ()

MightyHal

Skvělá francouzská komedie o věčně mlácené přítelkyni vlastníka Cirkusu, do které vleze chapadlo, které v ní začne růst jako mimino a vede s ní černo humorné konverzace. Má to skvělou kameru, atmosféru a hlavní hrdinku co při vraždění ráda ukazuje svoje vnady ! Ne, teď vážně, super kameru tu má, i atmosféru. Jen je to dost syrový thriller který občas je protkán lehkým francouzským humorem. Líbilo se mi to moc !!! ()

Tomes83

Závěr mi přišel trochu zkrácený, chtěl jsem vidět jak se bude nový organizmus dále vyvíjet až do té doby než nahradí člověka! Na to, že se jednalo o béčko, jsem se nenudil ani na chvíli... nový plod potřeboval totiž ke svému růstu spousty krve ()

Jello Biafra

Béčkový horor o parazitovi, ktorý sa uhniezdi v tele mladej krotiteľky šeliem. K rastu však potrebuje čerstvú tekutinu s príchuťou hemoglobínu. Slečna preto začne zabíjať nič netušiacich nadržaných chlapov aby sa dostala k čerstvej krvi, a tým sa roztáča  séria nechutných scén, z ktorých vám je na zvracanie. Najviac ma dostala scéna v sanitke, tam som mal fakt na mále. A to som skúsený hororový veterán. Navyše je tu už len pár scén kde sa hrdinka ukáže nahatá. ()

folklorman

Velice zajímavá a průměrně krvavá záležitost. Emmanuelle Escourrou určitě není žádna stydlivka, protože nám za celý film ukáže nejen své tělo. Děj filmu je velice jednoduchý a občasné zmatkování hlavní postavy je (ke konci) značně otravné. Dialogy mezi matkou a nenarozeným monstrem docela pobaví. Gore efekty splňují mírný nadprůměr, ale musíme si počkat na konec filmu, kde vražd vrchovatě přibývá. Velké zklamání přišlo nakonec, protože vzhled monstra zabil veškerou moji fantazii. Chapadýlka a velké oči prostě nehodlám akceptovat za nějaký projev tvůrčího přístupu ve speciálních efektech. O konci mohu jen spekulovat, protože po tolika vraždách (pro záchranu monstra) to hlavní hrdinka vyřeší dosti zvláštním způsobem. Tento (mírně) nadprůměrný film doporučuju jen díky kvalitním gore chuťovkám. ()

TERRORDROME

No, tiež ma mohlo napadnúť že francúzsky horor z predAjovskej doby môže byť len zasraná poloartová chujovina. Do zubatej cirkusantky vlezie nejaký parazit a potom v nej rastie a núti ju aby vraždila ľudí. Óóóó... a ešte s ňou vedie neskutočne pridrbané rozhovory, fakticky, dokonca jej radí ako sa má chovať pri balení chlapa v bare. Takže ona chodí, debatuje, občas niekoho zapichne nožom a odborníci na špeciálne efekty napatlajú okolo plno kečupu aby to vyzeralo drasticky. Fakt som sa nudil a nič na tom nezmenil ani vybuchujúci chlap predávkovaný kyslíkom. pri niektorých scénach som nevedel či sa mám smiať alebo plakať ( napr. keď zubatka vypije krv zo sáčku na transfúziu a parazit povie - "ďakujem, na čo myslíš?" ) a keď potom dôjde k samotnému pôrodu a to príšerácke embryo hlesne "Yanka, ja sa bojím", začal som naozaj škaredo nadávať. Fúzatá chobotnica prisatá na hlave šoféra autobusu to celé nádherne uzatvára. Éééé, Škoda času. ()

Rathalos

Hmm,z komentarov,ktore som tu na CSFD cital som ocakaval vacsiu brutalitu i masaker,no nebolo to tak,vacsia cast filmu je nuda a pozerat na nejaku nahu kravu,to fakt nie je zabava,jedine,co ma fakt zaujalo bola zaverecna necela pol hodina,kde sa krvou nesetrilo,cize tri slabe hviezdicky...:-) ()

helraiser

Francouzská ne moc známá řezničina, ale výborná. Pro gore fanoušky povinost. Já se dost slušně bavil bez ohledu na to, že příběh nestojí opravdu za moc, ale to je v tomto filmu naprosto jedno. Je to brutální, krvavé a zábavné. ()

Cryptkeeper

Tak trochu francouzský "Brain Damage" s paratizem v těle. Nebylo to špatné,nějaké gore scény byly povedené,hlavni herečka bizarní sama o sobě. No i tak tomu ale něco chybělo,takže jenom 3. ()

Knor

Byla to víceméně kravina s hroznými herci. Ale za ty brutální scény a plno krve to stojí, pokus si to v tom někdo libuje. Příšerky je dokonce i dchvilku na konci vidět a je pěkně nechutná. No a Yanka není tak úplně kráska jak píšou v popisu filmu, kdyby trochu vylepšila obličej tak by to šlo..... tpostavu měla dobrou :-D ()

GameboyNES

Ale jo bylo to fajne. sice ta ceckatá cigoška byla hnusná, že bych si o ni neopřel ani starou rezavou ukrajinku. Nicméně cecky ukazovala poctivě, vodního hlodavce též. Některý vraždy byli extra vtipný a porce krve nádherně cákavý. Sumo somárom lepí poctivéch 5. hvězd 92% ()

Pitryx

Pokud budu akceptovat český ekvivalent názvu filmu, musím se usmát. Spíše se to mělo jmenovat blbáček, nebo nudíček. Mezi několika gore záběry se asi odvíjí něco jako děj. Gore je uděláno dobře, ale to je vše a za to jaksi nemohu jít v hodnocení nahoru. Když připočtu děsně nesympatickou hlavní představitelku a sečtu, vyjde s bídou 15%. 261120118200/8354 ()