Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet? (Vertical Entertainment)

Lilith03

Úplná hororová klasika od Netflixu, která pobaví, přinese zajímavý námět, nové a dobré herce a taky trochu napětí. Film je jednoznačně nadprůměrný, bavila jsem se každou vteřinu. Určitě by šlo vychytat nějaké skulinky, ale fanoušci netflixových hororů budou jistě spokojeni jako já. ()

BaT_M

Když pomineme to, že je to další béčkový horor, tak se na to dá koukat. Některý lekačky jsou povedený, že jsem se i sem tam lekl. Taky některé hlášky jsou celkem vtipný, ale co se týče příběhu, tak ten už trochu strádá. Ani se nestihnete pořádně seznámit s postavou a najednou je už mrtvá. Ale ono to u těchto rádoby puberťáckých hororů hold už tak je. Za mě je to ale jeden z těch povedenějších béčkových snímků. 55%. ()

dragonfire

Trailer mě parádně navnadil, ale samotný film? Asi úplně nemá smysl se tu vypisovat. Elizabeth Lail mě na tom filmu bavila snad jako jediná. Talitha Bateman mě upřímně zklamala. V Annabelle podala přesvědčivější výkon, ale kdo jsem, abych mohl soudit, že? Celé se to neslo v napjatém duchu, nicméně se našly scény, které bych nejraději přeskočil. Sem tam se objevila nějaká lekačka, což úplně nebylo od věci, ale jako celek to doopravdy působilo jak Nezvratný osud v době sociálních sítí a smartphonů. Bohužel, dávám pouze dvě hvězdy - za Elizabeth a těch pár lekaček, kdy jsem málem prohodil židli oknem. ()

Baldfee

Filmy tohoto typu jsem míval kdysi hodně rád, ale postupem času můj zájem dost upadá. Proč? Nevidím v tom nějak extra zásadní originalitu. Vzpomeňte si jen na filmy Nerve, Všechno nejhorší 1,2 , Truth or Dare, Polaroid a další. Námět je pořád to samé dokola - teenager, kterého (ve většině případů) jeho parta do něčeho zviklá, něco se posere, ten daný člověk si to uvědomí, začne pátrat jak se z toho dostat a při tom najde dalšího jedince se stejným problémem, zas se něco posere, pak si myslí že našli řešení a jsou z toho venku, pak se to ale zas posere a na konci se jim podaří vymyslet jednu ojebávku, která by napadla každého správného Čecha za pár minut.. Co z toho plyne? Všechno se liší jen v detailech, ale ve finále je to to samé. Jo a že Češi jsou prostě nejchytřejší lidi na světě a ostatní jen debilové, že. ()

v0jt1s3k

Lekačky každých pár minut, oslí můstky v chování lore, aby film mohl pokračovat, neustálé vřeštění postav. Asi jsem na podobné "horrory" starej. Tady jsem viděl velký špatný. ()

Mistr119

Ta apka fakt existuje...ale asi nemám ty koule si ji stáhnout... :D Nicméně film klade zajímavou otázku: opravdu měli všichni zemřít v ten a ten čas nebo to určila apka? Bohužel béčkový horor z toho udělal nakonec paskvil, že porazili démona a prodloužili si tím život... než vyšla teda verze 2... :/ Naprostá kravina! :/ Byl by to býval dobrý konec, kdyby se hlavní postava obětovala, ale takto..? :/ Prostě béčko.. :/ ()

soukyd33

Stáhni a zemřeš (Odpočet), je moderní způsob, jak děsit dnešní mládež. Stačí si jen nainstalovat aplikaci, a souhlasit s osudem. Ze začátku jen odpočet na displeji, a později i přízraky a démoni. Poznámka: Zkuste se vžít do jejich kůže. Poznámka: I v tomto hororu jsou moc pěkný holky, kterým půjde o život. Doporučuji. Hvězdiček 3 ()