Stáhni a zemřeš

Appka

• Kanada

Horor / Thriller

USA, 2019, 91 min

Existuje aplikace, kterou když si stáhnete zadáte tam své údaje a souhlasíte se smlouvou řekne Vám za jak dlouho umřete. Někomu řekne třeba za 50 let a někdo má smůlu a jeho život končí za hodiny´případně dny. A zrovna hlavní hrdinka má smůlu jelikož jí aplikace předpověděla, že umře za 2 dny a aby to bylo ještě horší její sestra si to stáhla taky a umře taky za pár minut po ní. V podstatě kopírka Nezvratného osudu s Vadí Nevadí jen s tím rozdílem, že nemusíte nikoho zabít, aby jste přežily. Konec je nedomyšlený zbývaly jí 2 vteřiny to by ji ještě mohla stihla zabít. Další díl bych klidně bral. P.s. byla by docela sranda kdyby si to někdo stáhl a aplikace mu řekla, že zemře třeba za minutu :-)(1.11.2019)

• applause

Ze začátku jsem čekala něco lepšího, ale pak to byla standartně klasická americká kravina. Téma filmu - aplikace, díky které se dozvíte, kdy zemřete je zajímavé samo o sobě. Nicméně zpracování už je tu horší. Film mě docela zajímal skoro do své třičtvrtiny, ale pak už to bylo přehnané, hlavně ten konec. Hustej byl moderní kněz. Jinak by se nic nestalo, kdybych se na film podívala doma nebo ho vůbec neviděla. Nedoporučuji.(14.11.2019)

• dom156

Jít na toto do kina byla trefa fakt vedle. Na pláně jsem totiž viděl nesmyslné dialogy, děj, který neměl hlavu ani patu a vše korunoval konec, kde vše vyvrcholilo v absurditu a plno vedlejších dějových cestiček vyústilo do ztracena. Jediné co snad nebylo pokažené, bylo plno tajemných záběrů a lekaček, které člověku hnuly s tepovkou. Nedoporučuji.(9.11.2019)

• darkrobyk

Velmi mizerné béčko pro děti a jednodušší puberťáky mé očekávání nezklamalo. Jakási obdoba Nezvratného osudu postrádající však jeho originalitu i zajímavé smrti. Atmosféra nulová, tvůrci nestraší, pouze, jak je v posledních letech módou, lekají. Takže každou chvíli někde něco vybafne za doprovodu výstřelu z kanónu, ale otrlý divák se už stejně nelekne. Směšný bubák celou tuhle šaškárnu završil. A proč tedy dvě hvězdy? Jedna za scénu před komisí v nemocnici a druhá za ponaučení, že je dobré přečíst si smlouvu, než ji odsouhlasím. Napsal bych, že to rozhodně není film do kina, ale distributor možná vydělá, jelikož sál byl téměř plný dětí a puberťáků. Jim se to možná i líbilo...(31.10.2019)

• Sayko

Vlastně jsem šel do kina jen proto, abych si byl na sto procent jistý, že se hororová produkce pro teenagery za poslední dekádu nikam neposunula. A měl jsem pravdu. Tento filmový počin neznámého režiséra Justina Dece má sice velmi zajímavou myšlenku, ze které by se dal vytvořit výborný napínavý snímek, ale tvůrci si s tím nápadem, jak už to u dnešních hororů bývá, vytřeli prdel. Že by se někdo zabýval budováním atmosféry či jinými lekačkami, než že by byly prostoduché zvukové efekty a k nim velmi levné CGI zrůdy? No o ničem jiném to vlastně nebylo. Neskutečně hloupý příběh omílaný ve filmovém světě snad již milionkrát film co film, nijak nedomyšlené vražedné scény a nekorektnost některých scén s odpočtem, který se nacházel v telefonu snímku dohazovali ještě větší demenci a neschopnost filmového umění. Pro absolutní vypnutí a popcornovou zábavu, kterou sledujete jen jedním okem, protože druhým koukáte po flašce rumu na párty se Countdown i celkem hodí, ale jako plnohodnotný film selhává na plné čáře.(8.11.2019)

• - Na konci filmu je ještě jedna scéna v závěrečných titulcích. (fisus)