Parta přátel si pro legraci nainstaluje aplikaci, o které se tvrdí, že umí předpovědět čas zbývající do smrti. Je to trapný pokus o žert nebo již každému začal děsivý odpočet? (Vertical Ent.)

Trailer 1

LIVINGDEAD

Většinou ty kino-horrory jsou alespoň průměrné. A člověk se tak alespoň může podívat na něco jiného, než na amatérskou sračku. I v tomto filmu je občas napětí, dobrá hudba, sympatické herecké obsazení. Na sobotní odpoledne skvělý film. Taky jsem nepochopil, proč nepoužívali ten solný pentagram, když to fungovalo :-) ()

Asia_Power

Jelikož sem vychcaná jak mraky a všude vidím dvojsysl, tak sem si film nestáhla, abych náhodou nechcípla a jen sem se na něj mrkla online. No dokoukala sem to a přežila, každopádně to je jedno z hodně mála pozitiv. Samotná myšlenka, že Smrtka je moderní a děsně kůl, tudíž si vytvořila appku, aby mohla kosit hříšníky, co maj kostlivce ve skříni, je strašná píčovina bo hrozně vtipný nápad. Záleží na tom, kolik jste toho ten den vyhulili. Já asi málo, protože mi to přišlo jako strašná píčovina, ale ok. Zubatá tak má svojí appku, každej JůEsEJ týnejdžr si jí samo sebou mocně sosne a přidaj se i dospěláci, protože to je přece děsně vtipný. No smrtka má kliku, že lidi nejsou jako já, která veškerý appky nesnáší stejně jako vypíčeniny typu "Klikni a zjisti co za čůráka si byl v minulým životě" "Kolikrát denně máš mít, ty debile, sex" "Jak moc si seksi" atd....To by si to, chuděra mohla jít rovnou hodit, nikdo by si to nesosnul. Buddhožel dnešní doba je tak v piči, že pokud nemáš na fejsbůku, že si ve vztahu, tak si prostě svobodná, i když máš manžela a deset dětí, bo pokud nesdílíš své nikohonezajímající instastory, tak prostě nežiješ. No a tak se tvůrci hororů snaží čím dál víc vše naprcat do virtuanálního světa, aby se náctiletí dementi dokázali vůbec vžít do filmu, páč kdo nemá appku, ten nemůže vraždit, pyčo. Já už jen s panikou čekám, kdy si Míša Majers založí streamovací anál na twitchy... ()

T2

Rozpočet $6,5miliónaTržby USA $25,621,766Tržby Celosvetovo $44,621,766Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Zas čerpáme s krásne praštenej mobilnej doby. Však prečo nie, len by to chcelo viac nápaditosti, než rutinných scén, otrepaných lakačiek, či dosť nezmyselných scén. Mohlo sa to aspoň z časti priblížiť Final Destination ale to ostalo len pri túžbe. /40%/ ()

Fr

„JE TO JEN APPKA...“ /// No tak hlavně ale tahle appka drží slovo! (a má vedlejší účinky) Celkem nenáročný vyprávění o lidech, co si ji instalovali a pak umřeli. Něco jako Nezvratný osud (ale kdo by dneska věřil na osud, že?). Občas se tady straší, občas nějaká vražda (vlastně nečekaný úmrtí), občas si řeknu, že jsou to píčusové – ale to není nic překvapivýho. Vidět víckrát to fakt nemusím (a snad nikoho nenapadne upgrade).Ale třeba týnejdžři budou mít jinej názor. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak porazit appku. 2.) Zjistím, že smrt sbližuje. 3.) Thx za titule „blacklanner“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ** ()

Psychor odpad!

Další z řady hororů bez ofenzivního potenciálu, který slouží jako pouhé odreagování pro mládež. Na FAMU bych za horory typu Countdown vyhazoval od státnic, protože studentům od prvního ročníku vtloukám do hlavy, že režisér královského filmového žánru tu není od toho, aby točil levnou a výdělečnou zábavu, která má do kin přilákat co nejširší publikum. Justin Dec se diváky pokouší strašit navýsost amatérsky, prostřednictvím předimenzovaných ruchů a prudkých střihů, přičemž tyto uměle konstruované lekací scény ani nedokáže obstojně variovat. Obdobně tragicky si počíná i v roli scénáristy. Jedná se o dezorientované motání v kruhu; oslavu repetitivnosti, kdy hlavní postava pokaždé zvolí řešení, které se hned záhy ukáže jako nefunkční. Jakožto zdejší hororový expert tak snímku Countdown nemohu udělit nic jiného než odpad. ()

• Keď sa v aplikácii zobrazí nápis "victim", výkrik, ktorý je počuť, pochádza z hry "Destiny" od vývojárov z Bungie. Používa sa výkrik Omnigula. (Game90)
  • Některá místa v odvrácené části nemocnice bylo možné vidět již v seriálu Vlčí mládě (od r. 2011), například šatna nebo chodby. (pityty)
  • Aplikácia, ktorá je použitá vo filme, naozaj existuje. Vlastní ju štúdio a slúži na propagáciu filmu. (Game90)