Mizerná jízda

Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech, které dva nejlepší kámoši po cestě do New Yorku zkoušejí na náhodné kolemjdoucí – a všechno natáčejí skrytou kamerou. (Netflix)

Mirabony

Je to vlastně jedna velká skrytá kamera s příběhem. Některé scénky jsou vtipné ale některé zase dost průhledný a až trapný. Je to takový průměr ale člověk se zasměje. 50% ()

vinducha

Láska vs. přátelství. Jako by si 2 zběhlíci od Jackass chtěli natočit svůj film , který by měl být o malinko přístupnější mainstreamovému publiku , ale ve finále z toho zase jen  vypadl další klon Jackass. Jinak hláška v 59:40 v náborovém stánku : " Vykouřím vám ho , když mě zabijete." Nemá chybu. ()

soukyd33

1. Se nejprve opijte a něčím sjeďte. 2. Shlédněte film. Poznámka: Není to film pro jednoho, ale spíše pro partu. Poznámka: Ty scény jsou silně přes čáru. Dva naprostý idioti, a jeden stupidní plán. Typická americká komedie, plná až trapných scén a hlášek. Až se divím, že to má i český dabing. Tohle asi měl být smysl o vtip. Soundtrack TOP. Poznámka: Hádám, že v reálném životě by člověk platil asi pěkný částky za tyhle situace. Tohle asi není komedie pro nás. Poznámka: Všechny hlavní postavy by normálně šli do vězení. Poznámka: Závěrečné titulky mě donutili zvednout hodnocení. Poznámka: Zajímalo by mě, jestli měl někdo psychické trauma. Hvězdiček 2 ()

KuceraJohny

Zcela náhodou jsem narazil na tento počin a smekám. Jasný moje hodnocení tomu úplně neodpovídá, ale tvůrci mají můj velký respekt. Příběh sám o sobě je, však pod filmovou úrovní, ale skutečnost, že kromě cca 4 herců jsou všichni skuteční lidé je obdivuhodná. Samozřejmě vím, že existuje vícero podobných snímků, ale nejsou tak časté. Legendou je Cohenův Borat, který dokázal vše vyšperkovat na maximum, ale na druhou stranu měl v něčem trochu lehčí práci. Myslím tím samozřejmě to, že jako moderátor z kazaschtánu měl u sebe samozřejmě i štáb, tudíž kameramana a nikomu to nepřišlo divné. Zde se, však tvůrci museli skrývat a i přesto vyprodukovali kvalitní záběry. Sice je to spíše snímek, jednou a dost, ale na poprvé jsem si to skutečně užil. Hlavně scéna s gorilou je k popukání. ()

ReMusiCZ

To byla neskutečná, ale fakt neskutečná hovadina, jakou jsem dlouho neviděl. :P Očekával jsem něco mírnějšího typu Pařby ve Vegas, ale to jsem se sekl. Je to spíš takovej mix filmů jako Zahulíme, uvidíme nebo Zkurvenej pátek... ()

sourekm odpad!

Formát této "komedie" mi připomíná filmy jako Nevyhrožuj či Kdo hulí, ten umí. Akorát bez originality tehdejších nápadů pro zvrácený humor. Většina vtipů je v podstatě recyklát z podobných filmů a seriálů jako třeba Brickleberry, navíc některé jsou spíše nechutné než vtipné. Na vizuální stránce filmu se taky docela šetřilo, většina záběrů vypadá jakoby byla točená na mobilu. Od bláznivých komedií neočekávám nic extra, ale tohle fakt mohlo být lepší. Jinak mě překvapilo, že studio Orion ještě existuje. ()

MM1979 odpad!

Trapné, ubohé, amatérské - hrozný dabing, hrozní herci, hrozná kamera. S klidným svědomím hodnotím jako ODPAD. ()

razzy1230

Normálně bych tomu dal Odpad ! Ale nápad se mi líbil, natočit film z pranku na lidi a tím být originální. Ovšem nezklamalo to svojí totální debilitou....... To už snad ani nejde jinak napsat. To už dnes neumí udělat normální komedií ?! Minimálně to jejich všude přítomné blití, na to už jsem alergický. Tato komedie by se hodila do roku 1995. Ale je rok 2021 proboha, tehdy tedy 2020. Nebýt to točené tak jak bylo, soudil bych snad produkci za ztracený čas. Ani se nedokážu představit, jak by to dopadlo, kdyby tam nehrál André. Asi bych si to šel hodit se vzkazem, jak jsem nezvládl psychicky tento film. ()