Mizerná jízda

Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech, které dva nejlepší kámoši po cestě do New Yorku zkoušejí na náhodné kolemjdoucí – a všechno natáčejí skrytou kamerou. (Netflix)

oveckaoa

Ať mě nikdo netvrdí, že je to real a jsou to skuteční lidé 90 procent scén je hraných podobně jako v Boratovi 2. Ale jinak jako komedie to funguje ta scéna kdy utekla Trina z vězení a vybavuje se s vězněm , že je vděčná, že jí pomohl a znásilnění gorilou (asi to ani gorila není, ale chlap v kostýmu) jsou nesmírně vtipné. Bohužel body dole za fekální humor (blicí scéna v klubu) scéna v zaměstnání kdy jako by dal ruku do mixéru a jako by začne všude téct krev je taky za hranou vkusu. Konec už je taky hodně slabý. 60 procent. ()

Jaro.Krafcik

Ako naozaj má tento film len 54%? Konečne dobrá komédia od netflixu, ešte k tomu s dabingom. Ja som sa bavil. Miestami sa to podobalo aj na legendárnych Jackass. Nadávkami ozaj nešetrili. Ale keď pozriem tie percentá niekedy naozaj nechápem kde užívateľom hlava stojí. Odporúčam zapnúť vez víkend, na dobrý oddych. Záverom sa asi inšpirovali komédiou niekto to rád blond. Zároveň aj hodnotenie s číslom okrúhle 9.300, žeby som naozaj stihol dáť do leta aj 10K? 4* ()

herr_carter

Jackass na druhou, aneb než tam dojedem, musíme se posrat, pochcat, poblejt a ideálně bychom se měli nechat opíchat divokým zvířetem, třeba gorilou. Sledoval jsem to asi na 60 %, cca 3x jsem vyprskl smíchy, asi 35 minut jsem nevěřícně kroutil hlavou. No...Nemít ráno problém s dospáním, tenhle film mě jistojistě minul...........................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

Devadesát Dva

Na Andrého celkem monotónní a mdlé, ale sem tam se našly momenty, které to vykupují, navíc tvorby Erica Andrého je jako šafránu, takže i když slabší, pořád to má něco do sebe z jeho šílené poetiky. ()

JamesSi

Kdyby tuhle prankovinu udělal někdo o trochu méně vtipný než Eric André, bylo by to horší. Objektivně 3*, ale hlavně díky Ericovi jsem se docela často smál - např.: muzikálová scéna, obraťte autobus, lowpoint scéna s týpkem z armády a další. Myslím ale, že Eric André show je přesně to v čem Eric vyniká, krátké bizarní skeče s absurdní pointou + drobné nechutnosti a trollování celebrit. Naroubovat na jeho vtípky celý příběh v celovečerním filmu je těžké a stále si myslím, že se to vydařilo víc než třeba Between Two Ferns: The Movie nebo Bad Grandpa. A nevím proč, ale role "Lil Rel Howery" mi připadá, že byla skoro napsaná pro Hannibala Burrese, ale on na poslední chvíli odřekl. Tiffanny Haddish svou roli překvapivě zahrála skvěle i když jsem ji nikde před tím neviděl. Její nachytávky na kolemdoucí s ní fungovali. Objektivně 3*, ale za mě 4*. EDIT: Po zhlédnutí na Netflixu zvedám hodnocení. Asi nejlepší mi na tom přijde právě ten klišoidní příběh. Tvůrci samozřejmě ví, že tenhle je to klišé. Naprosto se řídí tříaktovou strukturou a je zajímavé vidět, jak lidé na tenhle provařený příběh reagují. Je pro mě strašně zajímavé sledovat normální lidi, jak věří, že to co se děje před nimi je realita. (viz třeba scény Otočte autobus, vymlouvání sebevraždy u vojáka či muzikálová sekvence). Myslím, že je jasné, že šlo o úmysl. Díky tomu je Bad Trip nejen prankovým filmem, ale i parodií na samotný žánr road tripového filmu. Rozhodně lepší než, co jsem viděl z filmu Bad Grandpa. Jasně je to blbost, ale zábavná. S géniem a politickou satirou Borata a děl Sashi Barona Cohena se to nedá srovnat, ale o to se ani samotní tvůrci nesnaží. Je to prostě zatraceně zábavná jednohubka. ()

iXtr3m3

Niektoré pranky fajn, niektoré o ničom a na niektoré nechápem, ako mohol niekto skočiť, napr. na gorile bolo jasne vidieť, že je to človek v kostýme, ale budiž. Budem zhovievavý a dávam o hviezdu naviac oproti objektívnemu hodnoteniu, predsa už len časy Jackass sú za nami, tak buďme radi aj za takéto prírastky. ()

borec999

Bláznivá, uletená a miestami aj dosť nechutná komédia v štýle Borata (natáčaná skrytou kamerou na nič netušiacich ľuďoch). Aj napriek podobnosti je však Bad Trip o dosť slabší film ako Borat. Jednak dvojica Eric André a Lil Rel Howery nie sú Sacha Baron Cohen, jednak hrajú na rozdiel od Borata skoro normálne postavy a rozdielny je aj humor. Borat bol premyslenou satirou s pár nechutnými scénkami a Bad Trip je občasná satira plná nechutných scénok s najjednoduchším humorom. Niektoré pranky a scénky sú výborné (záver inšpirovaný Niekto to rád Blond ma dostal :D ), niektoré priemerné (autoservis,mixér,bar) a niektoré celkom trápne (gorila). Pri dosť scénkach som mal problém uveriť, že bol film naozaj natáčaný s nič netušiacimi ľuďmi, a to z dôvodu do oči bijúcej nereálnosti niektorých scénok (grcanie prúdom, čínsky uzol, znásilnenie človeka gorilou-WTF?), takže som myslel že: a) sú najatí komparzisti resp. herci, b) Američania sú proste strašne tupí. Zo záverečných potitulkových scénok to vyzerá, že to hrané nebolo, čiže asi vyhráva b). Na záver ešte ocením Tiffany Haddish, ktorá herecky vo filme kraľuje a odvahu tvorcov sa do niečoho podobného pustiť. Celkovo - pár krát som sa zasmial, no dosť okusov o vtip šlo i ako sa vraví, mimo mňa. 55% ()

kretka

Přiznám se Erica Andrého vůbec neznám a jeho show už vůbec ne. Nechal jsem se nalákat na komedii ve stylu Jackass či Borata. Bohužel, humor mě absolutně minul..... ()

Oralfabet

Z toho, co jsem od Andreho viděl je Bad Trip určitě to nejslabší, ale jako pořád celkem slušná (to vlastně rozhodně není to vhodný slovo) zábava. Nevím, jak moc neoriginální je ten formát, ale tady podle mě fungoval dobře, protože těch hraných příběhových částí je tam oproti prankovým částem minimum a jsou často celkem kreativně zkombinovány. Chápu každýho, kdo to odsoudí jako odpad, ale mě to prostě celkem pobavilo, obzvlášť Tiffany Haddish. 7/10 ()

bobstock

Dobře ujetá jednoduchá komedie postavená na skryté kameře a sérii dopředu připravených scének sehraných herci, ve které vše ostatní doplní nic netušící obyvatele z Floridy a severnějších států směrem k NYC. Ústřední dvojička na tripu za láskou hezky ladí publikum na nejapné až hodně nechutné situace a Tiffany Haddish jakožto zlý prvek BAD ASS BITCH tomu dává kurva grády řádného kriminálního podsvětí. 75% ()

dan4815

Děj naprosto infantilní, ale je to tak poloamatérské, až mě to baví. Reakce lidí jsou zajímavé, občas ukázaly zajímavou věc, kdy se skupina lidí nechá strhnout - začne napomáhat zločinu. Ač komedie příliš nemusím, a vlastně ani nevím jakým způsobem jsem k tomuto dílu přišel, jsem rád, že jsem jej okem zahlédl. Vrátilo mě to do mladistvých let, kdy jsem na podobné vymašťováky sebetrýznivě koukal. Je škoda, že film neměl lepší zápletku, některé scény byly hrozně dětinské a bylo mi z nich docela divně. Například gorila a jeho sexuální touhy. To asi ani nebylo zapotřebí a filmy docela degradoval mezi filmy, u kterých jde především o nějakou kontroverzi skrze nechutnost. ()

Hapretor

kupodivu jsem to dokoukal ... je to místy spíš trapné ... hlavně sekvence v zoo ... ale musím uznat, že toto jsou pranky opravdu na úrovni ... provedení takové, že dutí Američané nepoznají rozdíl od reality ... bohužel to také reflektuje, jak jsou "vypatlaní" ... ale hlavní je, že to celkem pobavilo ... na zabití času ok ... ()

BOURQUE

„Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech... – a všechno natáčejí skrytou kamerou“ – citát od Netflixu (prezentovaný na ČSFD) k filmu Bad Trip. Problém je v tom, že tie „fóry“ sú pod úrovňou (napr. scéna v Zoo), medzi ktoré patrí aj záverečná scéna s wtf maskami. Eric André ako herec (a čiastočne scenárista) so svojím kamarátom Lil Rel Howery chcú šokovať – to sa im podarí, ale nie v pozitívnom zmyslu slova. Infantilný road movie s plochým príbehom. Trápna a zbytočná záležitosť, ktorú môžete vynechať bez akýchkoľvek problémov. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

Olík

Toaletní komedie z ranku „je to tak trapné až mne to sem tam rozesměje“. A když ještě vezmeme v potaz, že vlastně jde pouze o vetchý příběh, který slouží jako kostra pro skrytou kamerou natočené reakce nic netušících lidí, celé to ještě staví do úplně jiného světa. ()