Mizerná jízda

Komedie postavená na drsných, nečekaných fórech, které dva nejlepší kámoši po cestě do New Yorku zkoušejí na náhodné kolemjdoucí – a všechno natáčejí skrytou kamerou. (Netflix)

ER

Že by se inspirovali Boratem? Jenže to by tam musel "Borat" hrát, pak by se na to dalo dívat. ()

Likan7

Několik scén je sice vtipných, ale co je moc, toho je příliš. 80 minut dlouhá kravina, která jde často přes čáru vkusu. Být to kraťas maximálně hodinu dlouhý, bylo by to fajn. Prostě když někdo chce dělat Borata a nemá na to. ()

Shitonit

No po pravdě, jsem na to zíral pár minut, a fakt jsem to chtěl utnout, a zkomentovat to, že to je neskutečná sračka totálně vo hovně. No, nějak mi napadlo si na csfd přečíst co to jako kurwa má bejt, a zdejší plénum mi svými rozporuplnými doušky mouder vnuklo myšlenku, že to ještě zkusím, že tomu dám šanc. No a fakt dík, páč jsem to nějak v kebuli přechápal, pootočil závity, a nakonec jsem si to vážně dost užil, chvílemi jsem se dávil smíchy, takže bych dal klidně i pět hvězd, ale těsně před tím okamžikem jak se dávaj ty hvězdičky jsem si uvědomil, že na pět koulí to nemá, a to proto, že...protože. ()

Mr.Ward

Jako je to hrozná blbost, ale strašně vtipná blbost. Takovej ten typ komedie, který jsem během 00’s sledoval a smál se jak blbec (jako příklad - Někdo rád blond) 😅 Stupidní, úchylný, fekální, a dost trapný humor. Jo, ale sedlo mi to 🤣 Není to totiž film, je to sbírka pranků ve stylu skryté kamery, kterou provází nějaký ten příběh. Konceptem něco jako Borat. Velkou chybu vidím v tom, že kdo si o tom něco nezjistí předem, tak mu to přijde jako totální shit. Na začátku teda tvůrci měli hodit karty na stůl a vysvětlit o co půjde - že ve středu dění jsou čtyři herci, kteří jsou zasazení do reálného života a těmi svými eskapádami se snaží šokovat reálný lidi, kteří nic netuší. Jako odreagovačka na vypnutí ideální. Cukání koutků až smích - zaručeno 😁 ()

Detak

Tak takhle jsem se dlouho nezasmál :-D Dobrej kult z nové éry filmů, kde herci vůbec netuší, že jsou herci. No výrazy účinkujících mě fakt bavily a i příběhově to dávalo smysl. Jako klobouk dolu před takovým počinem. ()

Pecan206 odpad!

Hodně dementní film, dal jsem 40min a doufal, že se to zlepší, leč tohle je fakt úchylná hovadina na N tou, příběh o ničem a ano pokusy o humor tu jsou, leč nepovedené a trapné. Zkrátka nepochopím, jak to mohl vůbec někdo dokoukat. ()

AndrewNewman

Lepšie než Bad Grandpa, slabšie než Borat. Ale má to pár poriadne šokujúcich a švihnutých scén, takže nuda vám vôbec nehrozí. A napokon ma pobavili aj niektoré reakcie okolo idúcich ľudí. ()

MrsTecka

Místy až zbytečně dlouhé a zbytečné natahování, ke konci už mě to moc nebavilo. Ale když na to přišlo, chlámala jsem se smíchy. Být to trochu kratší, je to film přesně pro mě, když potřebuju vypnout a jen se smát. Super parodie otřepaných filmů s autentickými reakcemi. Velmi kladně hodnotím český dabing! ()

MrFarmer odpad!

Je to takovej ten lacinej humor alá Jackass nebo Borat - kde to dohromady docela funguje, jenže Bad Trip působí hodně amatérsky, některé skeče jsou nedotažené nebo až moc křečovité a celé to cílí na asi jen černochy, kterých je ve filmu zhruba 90%. Bohuže i styl humoru tomu odpovídá. Zbytečnost a ztráta času. ()

PanJelen odpad!

Mizerná jízda je především mizerný film, kde hlavní hrdina je takový trouba, že měl skončit ve 40 minutě s gorilou ve výběhu a pak by to byl vcelku zdařilý snímek o tom, jak se dva hledali až se našli. Scénky jako drsné znásilnění gorilou, či spojené penisy opravdu není humor pro každého. Nedokázal jsem se dodívat a to se mi už dlouho nestalo, proto bohužel odpad. Dejte si radši znovu Blbý a blbější z roku 1994, tam jsou taky hovada, ale máte je rádi. ()

Vatanen.

Bad Trip ve své podstatě dekonstruuje, dnes již vyčpělý, subžánr romantické road-movie. Film pracuje s narativní strukturou, jež je pro tento subžánr typická, přičemž samotné prolnutí záběrů skryté kamery s klasickými hranými scénami plní ozvláštňující funkci. Bad Trip přitom, není o nic víc přitažený za vlasy, než kdejaká jiná tuctová romantická komedie, kde se iracionální a nesmírně tupá rozhodnutí vnímají jako romantická gesta. Bad Trip přináší osvěžující pocit autentičnosti, ba co víc, nebere se ani trochu vážně, a zároveň si je snímek zcela jednoznačně vědom stupidních cliché, což se potvrzuje v závěrečné konfrontaci Chrise s Marie, kde Chris naprosto pochopitelně ostrouhá. ()

NikaIn

Keby to bola komédia s reálnymi hercami tak by to bolo o ničom,ale vzhľadom k tomu,že vlastne vedľajšie postavy sú len náhodný ľudia ktorí nevedia ,že je to film,ale myslia si,že sa to reálne deje,je to fakt pecka.Sledovať tie reakcie 😂 ()

bichalmajus

Mám rad americký humor, ale toto slo absolútne mimo mna a ja vlastne ani neviem prečo tomu dávam jednu hviezdu, ale toto je fakt koláž trápnych a ešte trápnejších scénok, škoda, myslel som, že sa zasmejem, ale smejem sa len na tom, že čo som si to vlastne zapol ()

vlk++ odpad!

vydržel jsem asi pět minut, než jsem pochopil, že komedie se nekoná a že se jedná o zábavu na cizí účet, což je styl, který nechápu a odmítám. odpad. ()