Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

V horách pokračuje pátrání po Ketillově uprchlém synovi Skúlim. Policie zjišťuje, že Skúli je ozbrojený a pro pátrací tým tudíž velice nebezpečný. Podezření ze spáchaných zločinů zůstává na skupině Thórovo kladivo, jejíž strukturu se Andri s Hinrikou snaží ze všech sil rozkrýt. Nenávistný boj mezi obyvateli ale neustává a schyluje se k dalšímu neštěstí. Dokáží mu tentokrát vyšetřovatelé zabránit? (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S tímto dílem si dramatik musel hodně vyhrát, protože se krásně stupňuje, velká pochvala. Stále jsem čekal, co se stane v příštím okamžiku, tak by to mělo vypadat. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V tretej epizóde som si uvedomil, že zločiny súvisiace čisto s prítomnosťou nie sú tak zaujímavé, ako keď rozplietame klbko z minulosti, ako v prvej sérii. Ale predpokladám, že aj tu bude mať história čo povedať. Len mi nejde do hlavy ultrapravicová ideológia, pretože snaha o to, aby mal kontrolu nad veľkými podnikmi štát, je ľavicová. No a tá rasistická skupina a jej členovia pôsobia trochu prvoplánovo, nacistické plagáty v izbe a heslo do kompu HeilHitler... ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dobrý, ale závěr mi přišel nelogický. SPOILER!! Mám na drátě poldu, přede mnou se děje něco divného a já zavěsím a jdu se mrknout? Wtf? // No a jestli byl ten pohled to co si myslím, tak se bude chudák Andri ještě divit. Ale to by přece bylo přiřazený za vlasy... nebo ne? ()

Galerie (33)

Zajímavosti (1)

  • Když se Ketill (Steinn Ármann Magnússon) vydá hledat jednoho ze svých synů do hor, vyjíždí na čtyřkolce, která má dvě přední světla. V horách již jede na jiné čtyřkolce, která má třetí světlo umístěné mezi řídítky. V dalších záběrech již opět jede na té původní. (Muffino)

Reklama

Reklama