Epizody(6)

Druhá série Lokiho pokračuje po šokujícím finále, kdy se Loki ocitne v bitvě s Úřadem časových odchylek. Spolu s Mobiusem, B-15 a týmem nových i vracejících se postav se Loki pohybuje ve stále se rozšiřujícím a stále nebezpečnějším multivesmíru a hledá Sylvii, soudkyni Renslayerovou, slečnu Minutku a pravdu o tom, co to znamená mít svobodnou vůli a velkolepý cíl. (mikki089)

Soweek

Na Marvel jsem již nějaký ten pátek zanevřel a až na výjimky skutečně nesleduji žádnou Marvel produkci. První série Lokiho ale byla ještě jedním z těch posledních lepších výstřelů a tak jsem si druhou nenechal ujít. Přes všechna ta lejna, která teď vychází mohu s klidem říct, že alespoň Lokimu dopřálo Disney důstojný odchod do důchodu. ()

666Carnage

Druhá série působí více komplexněji a hlavně je fakt dobře udělaná. Líbí se mi finále a herecký výkon Lokiho. Dva díly sice slabší, ale jako celek je to super. Ze seriálového světa Marvelu určitě patří druhá série k tomuto nejlepšímu. A další věc co je škoda, je hlavní záporná postava a Victor Timely v jednom. Ten herec měl potenciál a mohl být v Marvelu fakt klasa. Včetně toho, že si mohl připsat jednoho z největších záporáků Marvelu. 85% ()

Ajvngou

První série mě nadchla.. Tady jsem v podstatě celou sérii nechápal, o co se kdo snaží.  A když už se někdo o něco snažil, tak to trvá celou sérii (vše je hrozně natahované) a nedává to moc smysl. Prostě zmatek. Uživatel Kentaku dokonale vystihl moje pocity. ()

TheEvilTwin

Druhá série byla fajn a zase je to něco, co i když se člověku nelíbí, tak to musí vidět, aby byl v dalším marvel světě orientován, jinak se ztratí a už nechytí. Ale i přes tolik pochvalných recenzí mě druhá série nebavila tak moc jako první, a to z prostého důvodu. Loki tady jednoduše ztrácí cokoliv, co jej dělalo Lokim v celém MCU. Z vychytralého záporáka se najednou stává dobrák, který už úplně ztratil svou podlost, nekouzlí, nevyužívá své přednosti ve formě iluzí a manipulací a je prostě jen “kladná postava bez charakteristik”. Děj taky není bůhvíjak ohromující, jelikož tenhle kolaps multiverza je podán tak abstraktně a v momentě kdy se to celé zhroutí jsem si říkal “no a co?”, protože nám tady tvůrci neukázali jediný konkrétní, hmatatelný důsledek, který by v nás vyvolal emoce a u kterého bychom byli zdrceni jeho osudovostí. Celá série se pro mě vezla na vlně průměru a v závěru je fajn pozice, ve které Loki skončil a která vyvolává zájem o další vývoj, ale nic víc bych v tom nehledal a větší přednosti tady zkrátka nevidím… ()

• Caseyho (Eugene Cordero) varianta v této epizodě je Frank Morris, což je jeden z vězňů, kteří opravdu uprchli z věznice Alcatraz v červnu roku 1962. Jeho „zmizení“ ze svojí reality je pomrknutím na skutečnost, že Morris po jeho útěku již nikdy nebyl nalezen. (NiWi)
  • Natáčení začalo 13. června 2022 v Londýně. (KGBelik)
  • Tato epizoda má stejný název jako první epizoda první série Velké poslání (2021). Tvůrci tento fakt odůvodnili tím, že se samotný příběh kompletně uzavřel. (HellFireFery)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD