Loki - Season 2 (2023) (série)

Věda/Fikce (S02E05)

(epizoda)

Loki pátrá v odumírajících časových větvích po přátelích, ale realita je zrádnější, než se zdá. (Disney+)

Isag1

Tak toto bolo ešte lepšie... Prosím, Marvel, nepokazte to budúci týždeň s poslednou epizódou! Som až tak moc nahypovaný, že to ani možné není. Každopádne 50 min na poslednú epizódu je podľa mňa málo a som zvedavý ako uzatvoria túto sériu. Ak to skončí cliffhangerom, bude to totálny odpal. Som ready na Secret Wars. ()

Scarecrow7

Co tak koukám, tak za mě to bude asi velmi nepopulární názor, ale možná tomu pouze nerozumím. Za mě je celá druhá série třeba naprosto nudná, na první sérii to nemá a zkrátka tohle "časový špagetový monstrum" neskutečně nudí. Možná mi něco uniká, ale přijde mi to podprůměrnější než i Secret Invasion. a to už je co říct. Hudba, herci, set, to všechno je fajn, ale příběh je za mě naprostá nuda, která mi snad bude dávat větší smysl po posledním díle a já pak změním názor. Nepřijde mi, že koukám na Lokiho a ne, opravdu od toho neočekávám ani nic na styl Thora či Avengers. ()

P_Neubauer

Poměrně chytrá epizoda, která ačkoli se může zdát zbytečná tak je možná i jednou z těch nejdůležitějších. Zajímalo by mě ale jak chtějí vše uzavřít za 50 minut v poslední epizodě. 8,5/10 ()

joszefcz

Chtěl jsem s recenzí počkat, až po shlédnutí celé série. Nic méně nejde to vydržet musím to napsat již teď. Někomu může přijít, že tato epizoda je vlastně zbytečná, ale ve skutečnosti je velmi důležitá, je vidět že scénář se psal skutečně hlavou. Velmi hezky, vystavěné pro finálový díl. Po tomto seriálu, jsou všechny ty ,,Avengers,, jen pohádky pro děti. ()

Textorix

Nie je filler ako filler. Toto je správne urobená filler epizóda, ktorá rozvíja postavy a dáva im ešte väčšiu hlbku, pričom pekne pripravuje pôdu na finále, ktoré isto trafí klinec po hlavičke. Po scenaristickej stranke bezkonkurenčne najlepší seriál (možno aj projekt ako taký) od MCU. ()

Tom10000

5. a předposlední díl 2.série, a dost možná i celého ambiciózního seriálu. Loki se opět ocitá mimo čas, kdy se snaží, seč může, najít všechny své přátele. To se mu sice skutečně podaří, avšak namísto Mobiuse, Ouroborose a inženýra z TVA nalézá jejich de facto "minulé" života. Z agenta se tedy stal prodejce vodních skútrů, z vynalézavého technika spisovatel neúspěšných sci - fi románů a fyzik, snažící se ze svého koníčku vytvořit budoucnost své tvorby, a místo posledního kamaráda najde jen zloděje uvězněného v Arkansasu. Netřeba zmiňovat roli B - 15, živící se zde jako lékařka. Každý chce žít po svém, naštěstí se může Bůh falše znovu opřít o vědce, jenž mu pomůže se sestrojením Tempatu. Bohužel, svět kolem něho se řítí do záhuby. Nové větve se netvoří, pouze pomalu odumírají, a tím zaniká i svět jako takový. Sylvia si na něj sice pamatuje, a stihne uniknout před zkázou své časové roviny, při společném setkání všech ale s nimi umírá i ona. Loki zůstává na vše sám. Či ne? Povede se mu zkrotit své skoky časem? Nakonec ano. A dokáže se vrátit na moment před výbuchem usměrňovače. Má však ještě šanci vše zachránit? To nikdo neví (...). 80 procent. Výborný díl, ale kde nabral, tam i trochu polevil, zejména co se týče romantiky, již odstrčil na druhou kolej. ()

66pepo66

Tak toto bola brutálna časť. Strašne sa mi páči kým sa stáva Loki. Jeho interakcia so Sylvie a ostatnými postavami je super. Ten Loki je fakt ako kus zlata medzi kmeňmi. Kiežby dokázal Marvel tvoriť takto kvalitné seriály aj s inými postavami a navrátil kvalitu aj do filmovej tvorby. ()

ENDGAMEBOY

Další epizoda která nebyla moc špatná. Ale jsem zvědavej na finále neboli 6. epizodu neboli konec 2. série mého oblíbeného seriálu. Jenom co se mi líbilo bylo třeba Mobius na skútrů. Epizoda za mě 7-8/10. ()

SyL3r

Toto mi chýbalo, konečne dobrá a chytrá marvelovka. Díki LOKI. Len to nepos*rte v tej poslednej časti. (ten návrat k originálnej znelke z prvej série bol proste paráda) 90% ()

ondravzi

Podle mě zatím neslabší díl, to ale neznamená, že se mi nelíbil. To jak hledá ostatní, mi přišlo trochu nudné, ale prý to bylo potřeba. Myslel jsem si, že tam bude i Reanslayerová když už, i tak to bez ní dává smysl. Jen bych chtěl vidět, jestli se tam objeví Kang nebo zrádce Minutka. Co se týče grafického zpracování, líbilo se mi moc to špagetování, až jsem na ně dostal chuť. :) ()

Koudy_96

Člověk si tak pro sebe řekne, jak to že KU*VA ostatní seriály od MARVELU jsou takový shit, když tu máte takový skrytý klenot. Celá série je jedná velká emocionální jízda se skvělou režií, napětí i hudbou... Těším se na poslední díl jak malý Jarda. ()

loyziik odpad!

ODPAD! Je to strašná natahovaná. Vizuál je skvělý. Po režijní, technické a audio stránce se na to kouká dobře. Seriál opravdu vypadá dobře... Furt je to takové... MCU prostě neroste s diváky. Asi jsem už starej (čerstvě 30), ale asi nerozumím trendům gen z nebo na koho cílí tento seriál a celkově nová multiverse sága je taková... na nic. Koukám na seriál ze setrvačnosti, protože ve mě stále neodumřela poslední buňka marvel fandy a stále jak hlupák dávám šanci, že se teď už polepší. Teď už fakt musí jinak další díl nebudu koukat... Když já ale vůbec stále nechápu o čem ta slátanina je a už vůbec nerozumím té rychlé proměně Lokiho od prvního dílu, kde začíná jako ten zmrd z Avangers 1. BTW - kolik že mohl prožít dní v tomto seriálu a takto rychle se změní a nikoho nepodvádí a chce zachránit celý časoprostor?  skoro 5 hodin koukáme na větvící se děj o záchraně převaděče spojitosti. Wow. Pecka.  Odpad dávám jen abych co nejvíc narušil 89%, protože tohle absolutně nemá hlavu a patu a absolutně nechápu, co to tu hodnotí za málo náročné televizní/seriálové diváky. Toto je lehčí nadprůměr těch 65% ()