Nahý režisér

• Japonsko The Naked Director (více)

Série(2) / Epizody(16)

V Japonsku osmdesátých let dokázal jeden odhodlaný muž v každém neúspěchu najít novou příležitost. Jmenoval se Tóru Muraniši a v branži způsobil úplnou revoluci. (Netflix)

Recenze uživatele ledzepfan k tomuto seriálu (1)

Nahý režisér (2019)

Hodně sympatický, ale ne úplně vyrovnaný a zvládnutý seriál.. Někdo tady píše, že erotika seriálu tady pomalu na rovině Pornhubu, což je samozřejmě ptákovina.. Někdo tady píše, že tohle by si amíci nelejzli.. No, vzhledem k tomu, že před časem skončila finální série seriálu Deuce, který s úplně stejnou mírou softerotiky vykresluje boom pornoprůmyslu v USA, tak i tento výrok musím ohodnotit jako fake news ;) ... Ale zpět k japoncům. Naked director je hodně zvláštní směska, která je evidentně po všech stránkách naivní, zkreslená a až příliš často debilně se pitvořící, ale pak tam do toho všeho jednou za čas vpadne scéna tak citlivá a jemná, že to diváka svým způsobem dojme a uvědomí si, že ti šašci za netflixovskou kamerou možná přecejenom ví co dělají.. Takhle je to za mě někde mezi 3 a 4 (4 by byly spíše subjektivně, ze sympatií, 3 jsou objektivní a solidní).. Možná, že druhá série pronikne kapku hlouběji.. ()