Velmi překvapivý osud prodejce anglických knih, aneb jak se stát porno režisérem snadno a rychle. Při první erotické scéně mi spadla čelist a přemýšlela jsem, jestli jsem opravdu na Netflixu, nebo jsem omylem přepnula na Pornhub. Takový stupeň erotiky bych opravdu nečekala, hlavně když vezmu do úvahy, že se jedná o japonský seriál... Každopádně nečekejte vynucenou nebo lacinou erotiku, využití lechtivých scén je velmi důvtipné a v příjemném kontrastu s celkově vážným laděním zbytku díla. Mé hodnocení: 90%(21.8.2019)

Nahý režisér je seriálek o průkopnících pornoprůmyslu v Japonsku. Zábavné, místy i vtipné vyprávění o nelehkých začátcích, o boji s cenzurou a konkurencí a jejich nekalými praktikami. Režisér Muraniši jak buldok jde za svým cílem točit opravdový sex a přes neuvěřitelné množství překážek a zatýkání neuhne dokud nedosáhne svého. A dobro opět zvítězilo! Stojí za vidění.(17.9.2019)

Nahlednuti do zacatku japonskeho porna bez cenzury. Tohle by si amici nelajzli, ale Japonci ano. Serial je inspirovan skutecnym reziserem japonskeho porna Toru Muranishiho. Za me dobry, trocha exotiky z Asie, plus netradicni dej. Za me gut. Mozna bude i druha serie. Na tu bych se podival, pokud ji odklepnou.(1.9.2019)

Hodně sympatický, ale ne úplně vyrovnaný a zvládnutý seriál.. Někdo tady píše, že erotika seriálu tady pomalu na rovině Pornhubu, což je samozřejmě ptákovina.. Někdo tady píše, že tohle by si amíci nelejzli.. No, vzhledem k tomu, že před časem skončila finální série seriálu Deuce, který s úplně stejnou mírou softerotiky vykresluje boom pornoprůmyslu v USA, tak i tento výrok musím ohodnotit jako fake news ;) ... Ale zpět k japoncům. Naked director je hodně zvláštní směska, která je evidentně po všech stránkách naivní, zkreslená a až příliš často debilně se pitvořící, ale pak tam do toho všeho jednou za čas vpadne scéna tak citlivá a jemná, že to diváka svým způsobem dojme a uvědomí si, že ti šašci za netflixovskou kamerou možná přecejenom ví co dělají.. Takhle je to za mě někde mezi 3 a 4 (4 by byly spíše subjektivně, ze sympatií, 3 jsou objektivní a solidní).. Možná, že druhá série pronikne kapku hlouběji..(16.12.2019)

původně jsem čekal dokument,takže jsem byl na začátku trochu překvapen,ale nakonec musím uznat,že Naked Director dopadl opravdu výborně.Jelikož nemám nakoukáno moc japonských filmů/seriálů,tak mě opravdu bavilo to pro našince ne zrovna pochopitelné prostředí a celkově japonská nátura.Na jednu stranu hodně tradiční,ale pod pokličkou v mnoha věcech ujetější než třeba Evropa.Snad jen kdo by čekal,že uvidí něco z regulérního porna bude zklamán.Nahota tu sice je celkem dost,ale vše je hodně střídmé až cudné...70%(19.9.2019)