3 nindžové v zábavním parku

• Česko Tři nindžové v zábavním parku (více)

Tři mladí nindžové - Rocky, Colt a Tum Tum - trénovali o prázdninách své umění u dědy Moriho. Dva starší bratři se ale místo o dobrodružství začali zajímat o krásná děvčata, a tak ani nepostřehli, že místnímu zábavnímu parku hrozí nebezpečí. Zpočátku to vypadalo, že se proti nindžům spikl snad celý svět. Naštěstí ale stačili na poslední chvíli spojit své síly dohromady a připravit se na těžký boj se záhadnou a tajemnou silou, která chtěla nad parkem převzít kontrolu. (Bonton Home Video)

vincent

Nedá sa nezaradiť medzi Ztko. Je to asi prvý rodinný film, ktorý radím na dno kinematografie. Hulk Hogan pobehujúci v červených riťopleskách, tona nelogických situácií a hnusné malé deti, ktorým som prial aby niekde spadli a napichli sa cez anus na nejakú hrubú kovovú tyč. Keď to zrátame dostaneme z toho svojskú zábavu, ktorej človek musí prísť na chuť. ()

herr_carter odpad!

Těbůh, víc dementní dětský herce jsem neviděl - ještě štěstí, že Hulk se tu objevuje jenom pomálu, jinak by to aspirovalo na odpad všech odpadů...............moje hodnocení = 0 z 10. ()

Jiří K. odpad!

...6-ti letý klučina, který dává do těla dvěstěkilovýmu pořízkovi, a kterého dokonce dokáže skolit, ...prsatá štíhlá blondýna vrazila panu Hoganovi pěstí a ten upadl do bezvědomí ...... a takové "perly" tam jsou celý film. Ne, na pět hvězdiček to skutečně není... Nedoporučuji ani jako studijní materiál pro idiocii ()

Rudinsky odpad!

Myslím že úplne stačí vidieť, čo Hulk Hogan dorába na wrestlingových vystúpeniach. Tento chlap, ktorý ma viac testosterónu ako Godzilla jednoducho nikdy nebude hrať v dobrom filme. Niekedy mi je až ľúto, načo sa míňajú peniaze. ()

wosho odpad!

Jednou odpoledne o víkendu, jsem se nudil. Pustil jsem telku a na nově dávali toto. Větší zvratky si nepamatuji. Něco tak kokotský blbého jsem dlouho neviděl a doufám, že ani neuvidím. ()

Standito odpad!

Smrtonosná pasca pre najmenších, ale neručím za to, že to nebude mať na nich trvalé psychické následky. Že sa na natáčanie tohto projektu dali deti pochopím, ale IQ zvyšného štábu asi nepresahuje ani stovku (ehm, vlastne 50, ak prirátame mínusovú inteligenciu scenáristu). TOTO SA MUSÍ ZAPÍSAŤ DO ANÁLOV HISTÓRIE KINEMATOGRAFIE... ()

orkadimenza

Hned při úvodní scéně jsem měl chuť to vypnout, ale chtěl jsem se dozvědět pravé pohlaví blonďatého hermafrodita s copánkem a náušnicí. Přiznávám, že mě většina hlavních postav donutila se smát tomu, jak jsou trapní a jak celý příběh, kde se desítky ozbrojených „ninjů“ místo nějaké banky rozhodnou přepadnout raději zábavní park. V průběhu celé supr čupr akční komedie jsem pociťoval ztrátu mých mozkových buněk, jelikož mi nedávalo smysl, jak můžou malé děcka přeprat ozbrojené dospělé lidi. A pak jsem si vzpomněl…no jóóó, vždyť oni měli na začátku ninja výcvik!! Hodlám věřit tomu, že pro malé děti to může být dobrá zábava, ale pro mě to byl absolutní bullshit, který by nabyl na významu, kdyby to byla parodie. Bohužel to tvůrci mysleli vážně. R.I.P. ()

system odpad!

Je to odpad nejvetsiho kalibru, ale narozdil od odpadu jineho, sem se (a nejenom ja) valel pod stolem cely film, tak nadherne herecke vykony v cele s deckovym Hulkem Hoganem (no proste krasa) sem uz dlouho nevidel. PS: scenar je samozrejme na nejvyssi urovni a o dabingu ani nemluvim :-) ()

GreatestFan odpad!

Už jen samotný popis filmu, rozhoduje o hodnocení. Vláda by měla natáčení takových hovadin prohlásit za ilegální. //viděno 1X ()

thunnus

Otřesné herecké výkony, nelogismy, špatný scénář, mizerná režie... To vše. NA druhou stranu to ale nenudí a hlavně nesmíme zapomínat, že tenhle film je pro děti a já když byl dítě, tak bych se možná bavil ještě líp. Jasně, je to kravina, ale existují ještě mnohem horší. ()

husokachna

Můj přítel Lukáš říká, dobré lidi špatné filmy nebolí....a tak si monstrozně delikatózně famózně vybral svůj narozeninový dárek a já musím psát tento komentář k jednomu z pilířů kinematografie devadesátých let, postmodernímu opusu, za který by se nemusel stydět ani Richard Kelly či David „Městečko“ Lynch. Na první pohled banální příběh třech malých divně vypadajících ninjů, pod povrchem sterilní devadesátkové rodinné demence skrývá komentář k Americe té doby, je zrcadlem v zrcadle nastaveným pop kultuře a člověku, a jeho snažení jako takovému. Je to opravdu rozmáchlé dílo a nepotřebuje k tomu monumentální stopáž jako buldozery typu Once upon a time in America. Ne, tohle je spíš švýcarský strojek v dokonalých hodinkách, kde vše zapadá na své místo a plní svůj konkrétní účel. Asi nebudu mít prostor, abych rozebral všechny aspekty, ale pojďme se podívat, alespoň na jednotlivosti, ve snaze vykreslit celý obraz tohoto majstrštyku. Na začátku se s ničím nezdržujeme a jsme nemilosrdně hozeni do výcviku třech hlavních protagonistů, který vede Egg Šen z Velkých nesnází v malé Číně (jestli je herec z nejlepšího film osmdesátých let využit náhodou nebo záměrně, již nechám na Tvé interpretaci, milý čtenáři), zde v roli dědečka….i když….dědečka? V dědečkovi se zrcadlí hned několik metafor. Za prvé jeho výcvikový kemp koncentrace, je v mých očích koncentračním táborem a malý ninjové jsou snad evropští židé, kteří prošli hrůzami druhé světové války, aby v kapitalistickém ráji (zábavní park….mindblown) našli vykoupení. Film mi v tomto ohledu dá ještě několikrát za pravdu. Dědečkův strach ze ztráty svých dospívajících vnuků (cituji: „je čas odložit dědečka na poličku“) značí úzkost generace otců malých ninjů, tedy i tvůrců tohoto filmu, z nástupu internetu a tzv. tekuté doby dle Zygmunta Baumana. Ale pojďme dál. Celým filmem se jako červená nit táhne Hulk Hogan (slovo „táhne“ ještě nikdy nebylo použito přesněji, protože rozhýbat svou horu skvělosti činí Hulkovi očividně problémy), který sám o sobě by vydal na jednu dlouhou stať. Hulk Hogan sošný jako Socha svobody a rigidní stejně tak, symbol starých pořádků, neustále padá k zemi a opět se zvedá, padá, zvedá, padá, zvedá….má snad být Hulk symbolem bílého muže a jeho bezmála kopulační vztah se z(Z)emí má být metaforou znásilnění americké přírody? Nevím, ale řeknu, že ANO! Mých povinných 2000 znaků se dávno naplnilo a tak si na závěr dovolím podívat se na film ještě nonkonformní optikou T. Texas Tramwaye. Podle ní, by tři malý ninjové mohli být otec, syn a duch svatý, tedy trojjediný Bůh, hlavní záporná blond pornohvězda, ďábel, dědeček Ježíš a Hulk Hogan by byl tramvají nebo jedinou ženou, kterou jsem opravdu miloval. Ale to bych se pouštěl na tenký led dohadů. A to bych nerad. Takže na to seru….Krásné narozeniny Luky. ()

#47 odpad!

Nedávno jsem přemýšlel jakému filmu bych dal titul "Největší kravina která kdy spatřila světlo světa"....tenhle mě napadnul mezi prvníma.... ()

robo7773 odpad!

Tak toto je mučenie všetkej filmovej scény, rozhodne neodporúčam pozerať niekomu kto je slabšej povahy, lebo by mu mohlo byt toho vyhodeneho televizora cez okno dosť ľúto!!!! Jediné označenie ktoré tento film vystihuje, je neodmedzene jebnuta kravina!!! ()