3 nindžové v zábavním parku

• Česko Tři nindžové v zábavním parku (více)

Tři mladí nindžové - Rocky, Colt a Tum Tum - trénovali o prázdninách své umění u dědy Moriho. Dva starší bratři se ale místo o dobrodružství začali zajímat o krásná děvčata, a tak ani nepostřehli, že místnímu zábavnímu parku hrozí nebezpečí. Zpočátku to vypadalo, že se proti nindžům spikl snad celý svět. Naštěstí ale stačili na poslední chvíli spojit své síly dohromady a připravit se na těžký boj se záhadnou a tajemnou silou, která chtěla nad parkem převzít kontrolu. (Bonton Home Video)

Popluh odpad!

Úžasně hloupá a nudná sračka s neuvěřitelně wtf? dětskými souboji a heroickým Hulkam Hoganem, která se nikdy neměla dostat na plátna kin. Sen McNamara byl zlo, je zlo a bude zlem dokud ho někdo bolestivým způsobem nevyprovodí ze světa. Nemá náhodou Charles Manson žijící potomky? ()

Colonist odpad!

Normálně bych na to nekoukal, ale zdejší komentáře mě zaujaly. Tento film je ukázkou klasického laciného dětského filmu, který se dětem bude líbit (možná) a rodiče u něj budou trpět. Já jsem se teda bavil, protože jsem se musel pořád od srdce smát té hromadě trapností. Jenže to nebylo úmyslem tohoto filmu, takže odpad. ()

fars

Strasny shit, film tak debilni az je zabavny. Pokud to budete brat prilis vazne, poblijete se po prvni pulhodine. Ovsem pokud se na to budete koukat trochu s nadhledem tak se docela pobavite, i kdyz jinak nez tvurci chteli... ()

Triple H odpad!

Dovolím si zacitovať jedného fanúšika z koncertu Metallicy - "Jo, ty vole. Todleto je pecka!". Toto nemá chybu. Prečítajte si názov filmu EŠTE RAZ! TRAJA NINDŽOVIA V ZÁBAVNOM PARKU! To hovorí za všetko. Hulk Hogan v plnej paráde ukazuje nedostatok svojej súdnosti. Predstavte si ako dostal na stôl scenár s názvom TRAJA NINDŽOVIA V ZÁBAVNOM PARKU. Namiesto, aby ho hodil do koša, starý Hulk spozornel a povedal si - "To je ončo! To je film!" Ja normálne nenachádzam slov. Odpad iste, ale treba to vidieť. TRAJA NINDŽOVIA V ZÁBAVNOM PARKU!!!!!! ()

Jazzzz odpad!

Já ten film vydržel dokoukat až do konce a chvíli jsem přemýšlel jestli se tomu nemám smát, ale ne. Opravdu tento film není k smíchu. Je to film k pláči!!! ()

Trustme odpad!

.......áááááááááá......vidím že nejsem sám kdo tenhle shit hodnotí jinak než hvězdičkami! Do té doby jsem měl ninje docela rád... ()

JKL odpad!

Tak tohle "stojí za to"! Zápletka, kterou by vymyslelo duševně choré, tříleté děcko v horečkách. Ptákovina, kterou se není třeba zabývat... ()

Eso_pwned odpad!

Proč to existuje? Co to bylo za retardovaně trapnej konec. A vůbec, to malý děcko mě střašně sralo. Všechno mě strašně sralo. Kdybych se 91 minut čuměl do zdi, byl by to líp strávenej čas. ()

spikey1 odpad!

hulk je nejvíc:) s vlasy a třema usmrkancema který kopaj do holení zvládne zachránit.... no... když ne svět tak aspoň lunapark ()

Drnqonovic odpad!

Viděl jsem půl hodiny a nebyl jsem schopen se od toho odtrhnout. Pak přišla reklama a já byl volný. Od té doby se na svět dívám jinýma očima. ()