Operace Delta Force II (TV film)

Operation Delta Force II: Mayday

Operácia Delta Force II

Akční / Thriller

USA, 1998, 105 min

Podle mě nejlepším dílem této série. Asi mi to sedlo, má to dobrý příběh, dobré herce a akční scény. Béčka mám rád, zde bylo sice vidět vše až moc béčkovitě, ale největším problémem to není. Trošku ubrat délku by neuškodilo. Film jsem viděl 4x a určitě se k němu někdy vrátím. Hodnotím na poctivých 70% = ****(14.12.2012)

• Wacoslav1

Zajimavej obsah i kdyz jenom tak mimochodem to je dej trojky ale to je detail po slusny jednicce zmizeli vsichni herci co za neco stali a toto je jenom tezce zkripajici prumer ktery dusi zbytecne dlouha stopaz a malo akce potesil jenom ten nesmrtelnej padouch a aspon jeden fight na konci jo a ted korekce nebezpecny terorista Lukesch unese ruskou ponorku kterou hodla vyzbrojit a zautocit na USA pokud neobdrzi 25 miliard dolaru zastavit ho muze jedine delta force [oficialni text Wacoslava1!](1.10.2012)

Takovéto snímky byli ve své době neskutečně in a to hlavně zásluhou Chucka Norrise v obdobné sérii. I přes jednoduchost pyrotechnických efektů a dávání důrazu na akčnost je znatelný příběh, který se (jak jinak) věrně drží zavedené dějové šablony. Hned na počátku příběhu uvidíme akci jednotky DELTA FORCE pro seznámení s nimi, po které se objeví hrozba a touto jednotkou řešení problému. Dnes už jsou mnohé scény spíše k smíchu, ale z nostalgického hlediska se jedná o příjemné připomenutí doby, kdy jsme takovéto snímky hltali s plnou vervou.(23.6.2015)

• Shit

Větší kravinu z vojenskýho prostředí sem už hodně dlouho neviděl. Hned od začátku sem vytušil skoro kařdou scénu jak se bude vyvýjet a to mě většinou napadaly úplný kraviny. Hlavní herec nesympatickej debílek co si hraje na tvrďáka a příběh naprosto nesmyslnej a debilně se vyvýjejíci. Jen díky pár né úplně stupidním scénám nedávám odpad, ale tahle sračka unikla opravdu jen o kousek.(7.9.2006)

• Terva

33%(9.4.2013)

• - Natáčení probíhalo v Jižní Africe. (Terva)