Krvavé účty

Kathy McCoy

Kostýmy:

Maxyne Baker
  • Lacike

Starého kriminálnika pustia z basy a on sa snaží znova zblížiť so svojím synom a popritom navštevuje svojich starých kumpánov a divák postupne zisťuje začo vlastne sedel a o čo mu teraz ide. Na konci sa dočkáme aj jedného zvratu, ktorý mňa osobne prekvapil, ale nijak v mojich očiach kvality filmu nezvýšil. Hlavným kladom filmu je Cage, ktorý zase raz hrá kvalitne. Väčšinu času umiernene a aj to jeho občasné tradičné prehrávanie má v deji logiku, takže nevyznie trápne. Záporom filmu je zápletka, ktorá je podaná strašne nezáživne a film sa celý čas nekonečne tiahol. Bohužiaľ vzťah medzi Cageom a jeho synom na ktorom by mal film stáť je taký nemastný neslaný a rozhodne žiadne emócie vo mne nevyvolal. Tragické vyústenie je u tohto typu príbehov očakávateľné. Takže celkovo to je zase ďalší podpriemerný film s Cageom, ale tentoraz aspoň on nesklamal. 4/10.(4.9.2019)

• bourec

Ta jedna je snad jen za to,že se jim na film povedlo sehnat těch pár dolarů.Protože sračka je to řádná.Děj o hovně,kde sice Cage nepodává tak hroznej a strnulej výkon jak v některejch jeho předešlejch filmech,ale jinak spíš nedokoukatelný(mě se to povedlo).A když sem to dokoukal,tak ten konec tomu dal korunu.Směju se ještě tedˇ.10%.(30.11.2019)

• mzss1

(10%) Uf, tak tohle byla teda silná káva. A ani se nestydím, že dávám tak nízké hodnocení. Mám rád béčka a i ty jednak nízkorozpočtové a jednak ty, které jsou většiny diváků hůře hodnocené, ale tohle se prostě nedalo. Zvažoval jsem, že dám odpad, ale nakonec jsem se smiloval kvůli Nicolasovi, který sehrál vcelku slušný výkon – herectví mu jde pořád dobře, to uznávám. Jako herec to sehrál obstojně, ale jeho postava mě těžce nebavila. Přece takovému hovadu divák nemůže fandit, ne? Choval se jako totální vocas a i logicky to nemělo moc hlavu a patu. Celé to sbližování s jeho filmovým synem absolutně nefungovalo. To bych to mohl sehrát vožralej na plech s kámošem a výsledek by byl stejný. Zápletka byla ohraná, ale zde totálně nulová, nezáživná, nezajímavá. Krom toho film obsahuje spoustu trapných scén, až mě samotnému bylo trapně, že takovou pakárnu vůbec sleduji. Mezi nejhorší scény patří pasáže, kdy si Cage nabaluje tu děvku a celé se to tváří jako hrozně emotivní dílo nebo závěr, kdy Nicolas napřahuje basebalovou pálku na chlapa, co leží v nemocnici v umělém spánku. No, to bych tu byl ještě do Vánoc, kdybych to měl takto popisovat. Ostatní aspekty filmu jsou rovněž bezcenné, včetně hudby či nějakého zajímavého úmrtí. Působí to spíš jako těžce nezvládnuté drama než thriller apod. Rychle tento komentář odesílám na CSFD než si to rozmyslím a dám odpad! Cage to zahrál dobře, aspoň tu 1* dávám. SRAČKA JAK VYŠITÁ TO JE!(6.9.2019)

• DEXTER099

Další akční béčko s Nicolasem Cagem a zde si myslím,že kromě nosné myšlenky se to moc nepovedlo.Cage mi zde přijde ne tak uvěřitelný a pokud jde o akci tak ta tu skoro není.No a jinak je to film,který nemá něco co byste si z něj asi zapamatovali.Šlo to udělat určitě lépe.Film by mohl mít určitě menší stopáž,Jsou lepší filmy s Cagem i ty co točí aktuálně,škoda.Za mě tedy celkově 45% a dvě hvězdy(5.1.2020)

• SeBig

Kejdž se zas mstí, tentokrát za to, že byl dlouho zavřenej v lochu a neužil si syna. Dohání všechno se shovanýma prachama od hlíny a sem tam pomstí svůj ukradenej čas. Utne mu nikdo ťipec nebo mu to všechno vyjde a bude si dál uživat pěti hvezdičkovejch hotelů se sprchou? To se dozvíme na konci pořadu.(27.1.2020)