Joe Young, snaživý herec z Utahu, se rozhodne prosadit v Hollywoodu. Jednoho dne natrefí na štáb připravovaného filmu "Kapitán Orgazmo", ve kterém mu režisér Max Orbison nabídne hlavní roli. Joe se seznámí s příležitostným vědcem Benem, který také hraje v tomto filmu. Ben vymyslel plně funkční zbraň nazvanou orgazmerátor, která velmi originálním způsobem likviduje zločince. Film "Kapitán Orgazmo" se stane velkým hitem. Joeův výkon ocení i kritika a hned se mluví o pokračování. Jenže škrt přes rozpočet může udělat Lisa, Joeho oddaná snoubenka, která o pozadí úspěšné "kariéry" nemá ani potuchy. Penězi posedlý Orbison se rozhodne situaci řešit radikálním způsobem - unese Lisu. Joe přistoupí na natočení filmového pokračování, netušíc, že Benův orgazmerátor bude potřebovat i ve skutečnosti.... (oficiální text distributora)

Kryton

Ten název by člověku řekl , že pujde o nechutnou věc. Jenže ono to je celkem zábavné. Trey Parker jako mormonský pornohrdina a Matt Stone jako uchýlak s fotákem. Ke konci se člověk dočká slušné parodie na superhrdinské filmy. Chci Orgazma 2: Kastrát vrací uder! ()

Ender66

Bolo mi treba vidieť tento film? Teraz aby som sa bál v Bratislave odmietnuť ponuku bratov na hĺbanie nad knihou Mormon. Jedna strela medzi oči na Hlavnom námestí a môžem sa rozlúčiť s vidinou zvolenia za prezidenta SR v roku 2029 :) ()

Derek

od dvojice trey parker a matt stone som cakal o dost viac. par vtipov bolo vazne dost dobrych, ale vacsinu casu to posoby dost lacnym a hlavne nedotiahnutym dojmom... ()

honajz2

Taková příjemná nenáročná blbina, parodující porno, superhrdinské a kung-fu filmy, která jako by z Tromy vypadla (a v závěru se vlastně objevil i sám Kaufman, takže to přirovnání dost pravděpodobně nebude mimo) a která sice nebaví pořád a ne vždy má ty humorné scény zdařilé, ale většinu z nich ano, správně absurdní to celé je taky a nejedna scéna je skutečně geniální (pro mě asi vede Ježíš úplně na konci). Obával jsem se trapnějšího a fekálnějšího humoru, ale toho je zde naštěstí málo a Parker se Stonem to dokázali správně ukočírovat. A jako bonus si zde oba kluci zahrají, jeden dokonce hlavní roli :D Že by mě to vyloženě odrovnalo taky říct nemůžu, ale zase se mi to líbilo natolik, že si to někdy rád znova zopakuji. Slabé 4* ()

4daPeace

Verdikt: Nechci vypadat jako buzík nebo tak něco, ale myslím, že tohle byl totálně úchylný mormonský nářez s pornografickou příchutí. ()

cubajz

místy až trapná komedie od tvůrců South Parku, ve které je vrchovatou měrou zastoupen ulítlý humor, satira a parodie na hrdinské filmy. A i když je například taková mormonská sekce ve videopůjčovně doslova boží, na Kanibala nebo snad South Park tahle taškařice opravdu nemá... ()

Wormboy

Stupidnost najhrubsieho zrna, ktoru pred absolutnym odpadom zachranuje len niekolko celkom vtipnych scen. V Southparku to moze fungovat, v hranom filme urcite nie! ()

Radiq

Trey Parker a Matt Stone posbírali pár lidí z partičky, se kterou natáčeli Cannibal: The Musical a natočili opět hroznou sračku. Jo, má to působit lacině a taky se to děje (herectví ve filmu je pro tyhle dva režiséry asi zbytečnost). Ale vůbec mi to nepřišlo už vtipný. Zasmál jsem se asi jen dvakrát třikrát, z toho jednou při pohledu na videokazety o Ježíšovi, z nichž jedna se jmenovala Pulp Jesus a vypadala jak předělávka Tarantinovky. Zbytek fórů byl trapnej. Ve filmu se objeví i skutečné pornohvězdy - znalci poznají Rona Jeremyho a ještě větší znalci Maxe Hardcorea. No ale jak říkám, je to dost blbost. ()

Mrkvič

Začátek mě celkem namlsal zajímavým songem a putováním dvou mormonů, ale potom už to šlo jen a jen dolů. Mizerní herci, trapné vtipy a hlavně ani žádné kozičky či pičky. Snad mě ke konci bavil už jen Ron Jeremy, který by tu jakoby z oka vypadl profesoru Snapovi. ()

ywo666

Bombastická píč.ovina. Takú ultimatívnu zhovadilosť môžem dostať len od Treya Parkera a Matta Stona. Film ponúka plejádu nápadov a postáv, ktoré rozosmejú. Snáď ešte nikdy som nevidel taký nízkorozpočtový film ktorý by ma chcel dostať efektami. Tvorcovia sa proste nezaprú. Celý film som predstavoval tie ich predkomentáre k jednotlivým dielom South Parku. Orgazmo je proste ultra lacný nášup, ktorý sa nehrá na nič a zároveň hrá na všetko. Film som videl asi 4 krát a paradoxne, prvý krát sa mi páčil najmenej. Ale potom, keď to človek vidí viackrát, pozorne to sleduje a pochopí niektoré veci, je to fakt paráda. ()

srbak

Je obrovskou škodou pre celý komediálny svet, že práve niekto ako Trey Parker natočil len tak málo filmov, lebo sú úžasné. Orgazmo je proste špica s perfektným Parkerovským humorom. ()

Arach.No

Nechcu vypadat jako buzík ale tohle byl námrd! Troufám si říct, že Orgazmo je nejlepší komedie o mormonským pornoherci jaká kdy byla natočená. Parker a Stone se zase předvedli a já myslím, že si je dám brzo znovu. Btw pokud víte kdo je to Ron Jeremy, tak se určitě na tento film podívejte, v takovéto roli jste ho stoprocentně ještě neviděli. ()

Frederika

O čem to je? O mormonovi, který točí superhrdinské porno? Jo, zní to ujetě, ale je to docela vhodná zábava na večer, kdy chcete vypnout mozek :) ()

Gismo.kv

Film, který mě velmi zklamal, nebylo to vůbec vtipný a bylo utrpění koukat až do konce. Odpad to sice neni, ale i tak jsem zvyklý od těchto tvůrců na jinou kvalitu. ()

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008