Láska a příšery

• USA Love and Monsters (více)

Sympatický smolař Joel přežil apokalypsu, při které Zemi ovládly příšery. Po sedmi letech ale opustí útulný podzemní bunkr a vydá se najít svoji bývalku. (Netflix)

MatoPalkes

Nenáročné, dostatočne zábavné, hlavný hrdina super týpek, Jessica Henwick nádherná. Príjemné nedeľné dopoludnie. Niekedy si možno aj zopakujem. Vôbec by som sa nebránil pokračovaniu. ()

Chenso

Dokonalé. Zabaví,pobaví,napne. Film má od všeho trochu a je to taková rodinná komedie která má velmi kvalitní vizualní,zvukove i dějové zpracování. Za mě teda fajn film který jsem mohl klidně vidět znova. ()

adam2311

To ''vysvetlenie'' apokalypsy som si normalne musel pustit 2 krat lebo som neveril vlasnym usiam.  Rovno som to vypol... ()

petopetovic

Příjemný filmeček takhle hezky k večeru, nejedná se o nic světoborného, ale film zároveň ani neurazí, krásné nápady s monstry, sice hodně jednoduché zvraty a i hlavní dějová linka, ale beru to tak že nejsem cílová skupina. Krásný snímek na zpestření večera. ()

HighInTheSky

Tohle nepochopíš...myslel jsem že to bude totální hovadina a pak...jsem čučel s hubou otevřenou, že je to tak kurevsky dobrý. Zas jeden z filmů u kterých jsem nechtěl aby byl konec. Baví od začátku do konce. Skvělej odpočinek tun sračkoidních filmů se zombíkama. ()

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu

Star Wars: Rogue Squadron našlo scenáristu