poster

Tajemství levného bytu (S02E07) (epizoda)

 • Velká Británie

  The Adventure of the Cheap Flat

 • Československo

  Dobrodružstvo lacného bytu

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Velká Británie, 1990, 51 min

Režie:

Richard Spence

Předloha:

Agatha Christie (povídka)

Kamera:

Peter Bartlett
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PhillM.
  ****

  Poirotovská parodie na americkou tvrdou školu je zábavná. Nutí belgického velkého malého detektiva s bříškem do akce, převlékat se za lupiče, rozkládat na kuchyňskou linku své nádobíčko a prchat do stínu noci, což je skoro roztomilé. Stejně jako celý tento pokus o "detekivní thriller bez střelby". Na závěr se chce zvolat, Hey, Mrs. Robinson! Cosa Nostra? Neexistuje!(8.1.2017)

 • necisty
  *****

  Dost zajímavá zápletka, kterou ke všemu Poirot neodhaluje až ke konci, kdy všechny svolá, jako je tomu snad v každém díle. Tady se vše dovídáme postupně. Také trošku z jiného soudku - Poirot 'zlodějem' a plus za super atmosféru. Jen teda netuším, proč ten 'mafoš' nevystřelil:). ... Stejné jména, plány ponorky, americká zpěvačka, dveře k popelnicím.(15.11.2012)

 • kaylin
  ****

  Hned od začátku je jasné, na jakou notu bude tenhle díl hrát. Je to hodně komediální, a to i v tom smyslu, že tu jsou krásné karikatury, hlavně ten agent FBI je prostě ukázkový. Poirot se ale také překonává v tom, jak je zábavný, protože jen ta úvodní scéna v kině o něm hodně řekne. Dobrý je ale i příběh, který je výborným a funkčním propletencem událostí.(18.1.2015)

 • chelseaman22
  **

  WTF? Jedinou opravdovou výhodou této zoufalosti je skutečně přijatelně krátká metráž! Pseudointeligentní zápletka z West Side je neuvěřitelně paranoidní a infantilní. Americká děvka sbalí na své vnady nějakého úředníčka z Ministerstva námořnictví. Ten je popoháněn touhou ošahávat děvce rozkrok, tak na její popud zčoří plány na ponorku (aneb každý úředník má přístup do trezoru). Stojí za doplnění, že SEXY buchta do něj v konečném zúčtování narvala čtyři kulky do krajiny srdeční. Následný přesun na starý kontinent je spojen s nechutným PŘESBUŘTEM od ef-bí-aj, jež je chytrý jako sedlo od koně. Na scéně se taktéž objevuje jakási frakce COSA NOSTRI, jež by dle pověstí měla zabíjet vždy a všude. Bohužel se mafián chová jako Milius, což vede k faktu, že nikdo neexne a Hercule s ňoumou Hastingsem jsou za borce. 30%(22.2.2013)

 • HiddenDragon
  ****

  Serie a epizoda: S02E07. Tentokrat ma Poirot za ukol ziskat ukradene plany ponorky, ktere do Londyna pravdepodobne propasovala jista amer. zpevacka. K tomu resi zahadu luxusniho bytu, do ktereho byli velmi levne ubytovani manzele Robinsonovi. Japp se v tomto dile musi podridit vyslanemu amer. agentovi, ktery ma zpevacku najit. Ze to Poirotovi pujde rychleji nez FBI, netreba pochybovat :) Hezky dil, ktery ukazuje Poirota jako cloveka nesnasejiciho strileni :)(7.10.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace