Mythic Quest

• USA Mythic Quest: Raven's Banquet
USA, (2020–2023), 13 h 26 min (Minutáž: 22–37 min)

Kamera:

Mike Berlucchi

Série(3) / Epizody(30)

Seznamte se s týmem, který vytvořil největší multiplayerovou videohru všech dob. Na pracovišti, kde se budují nové světy, rodí se hrdinové a vznikají legendy, se ty nejtěžší boje nesvádějí ve hře, ale v kanceláři. (Apple TV+)

Slack

Pre mňa zatiaľ najlepšie čo Apple pustilo do obehu. Pozrel som na jeden záťah. Netuším či to má potenciál na ďalšiu sériu. Ale isto si ju pozriem. ()

Sidenius

námět pro mileniály, docela mě baví některé postavy. Sem tam fajn scénář že i nudle z nosu vyletí. V praxi takhle herní studio skutečně netvoří, ale v Americe je vše možné. Předěly mezi scénami opravdu tvořil UbiSoft a to je tak jediné co s tímto průmyslem souvisí. Ale jo - občas jsem se pousmál protože F. Murray Abraham opravdu perlí  :) Druhá série mi přišla lépe propracovaná. V nepřeberných scénách a dílech plný srandy je vždy vnořený jeden citlivější díl a poodkryje seznámení hlavních postav. ()

supEnoc

Kinda sweet, very binge-able, must-see pro fanoušky RPGs and games in general. Radši experience ukončuji po 2 sériích. 85% for originality ()