Mythic Quest

• USA Mythic Quest: Raven's Banquet
USA, (2020–2023), 13 h 26 min (Minutáž: 22–37 min)

Kamera:

Mike Berlucchi

Série(3) / Epizody(30)

Seznamte se s týmem, který vytvořil největší multiplayerovou videohru všech dob. Na pracovišti, kde se budují nové světy, rodí se hrdinové a vznikají legendy, se ty nejtěžší boje nesvádějí ve hře, ale v kanceláři. (Apple TV+)

Recenze uživatele Necrotongue k tomuto seriálu (22)

Džusík (2021) (S02E08)

Po nějaké době se tvůrci vrátili zpět do centra dění, spáchali na mě nějaké ty humory a zajistili mi vcelku slušnou zábavu (s mírnými výkyvy). Prezentace pro Montreal vedla, následována firemním žralokem, ale i v tomto případě se ukázalo, že tvůrci budou chtít nadále hrát i na vážnější strunu. Je to zvláštní, ale u tohoto seriálu mi zatím stále nepřekáží. / Poučení: Když se dva perou, stává se, že se nikdo nesměje. ()

Připravuje se (2021) (S02E09)

Finále druhé sezóny pro mě přišlo až příliš rychle, protože jsem se i u této řady velmi dobře bavil. Závěrečná epizoda mě opět dokázala rozesmát, cítil jsem i ten vážnější podtón a dost mě překvapilo, jakým směrem se příběh vyvíjel. Vzhledem k tomu, že třetí série s jistotou bude, by mě zajímalo, o čem a s kým to vlastně bude. No, nechám se překvapit a určitě nevynechám. / Poučení: I soulad může vést k destrukci. ()