Šestici přátel se o halloweenské noci po párty ještě nechce domů a rozhodnou se, že navštíví některý ze strašidelných domů v okolí. Když při cestě na jeden narazí, berou to jako znamení a rozhodnou se vstoupit dovnitř. Brzy ale zjistí, že se nejedná o hru a že je čeká boj o přežití v domě plném nástrah, kde jsou právě oni terčem krutých halloweenských zabijáků v maskách. (Tejkina)

argo.smile

Škoda, že to nebolo viacej odvážne čo sa týka Gore. Inak je to lepšie čo nám tento rok na filmovom poli s témou " House " ponúkli. Slabšie 4*. ()

hony23

Partička studentů chce prožít vzrušujícího Halloweena a tak se vydají do Strašidelného domu. A baví se dobře až do chvíle, kdy začnou jeden po druhém kapat. Děj nepřináší žádná překvapení, divák od počátku očekává klasickou vyvražďovačku a je zvědavý jen na to, jak bizarní způsoby smrti tvůrci vymysleli. V tomto ohledu film zapadá do lepšího průměru, gore scény jsou ale dost odfláknuté, snad aby nepohoršily nějaké estéty. ()

Grázl83

Scénář pitomej, hlavně klasicky hloupé chování hlavních postav, ale atmosféra a režijní stránka velmi povedená. Nenudil jsem se. ()

Ace.A.T.L.

Klasická osnova. Banda mladých, banda rasoušů, dojde k čistce, z bandy mladých přežije kluk a holka a vyhrajou. Ale o to tady nejde. Bylo to fajn promyšlený, bylo to fajn zvrhlý a celkově to působilo příjemně. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()

Lilith03

Ačkoliv začátek nepůsobí nikterak slibně, tak se z filmu vyklubal velmi dobrý slasher aneb parta studentů a postupná vyvražďovačka. Vytkla bych konec, který mě až tak neoslovil a nebyla jsem v nějakém velkém napětí, pár scén, které ve filmu být nemuseli a nebyl k nim moc důvod (třeba linka s bývalým přítelem hlavní postavy) a taky atmosféru, která byla vybudována dobře, ale po tom, co jsem viděla Hell Fest, tak vím, že to nemusí jít na 65% ale na 100% a to se u parku hrůzy děje, tady by to šlo teda taky lépe. Ono to prostředí totiž nabízí opravdu řadu možností pro vytvoření špičkové atmosféry a to jsem zde čekala. Kdybych první viděla tohle a pak Hell Fest, tak budu z tohoto asi více nadšená, ale prostě mám po včerejším zhlédnutí Hell Festu větší očekávání. Tyhle filmy jsou totiž dost podobné a srovnávání po zhlédnutí obou si prostě neodpustím. Každopádně jinak je film opravdu povedený, námět je zajímavý, postavy mi sedí a ikdyž herecké výkony mohli být lepší, tak se s tím herci poprali dobře. Najít zajímavý slasher, který člověka baví není vždy nejlehčí, takže jsem za zhlédnutí ráda. ()

injoy

Jako studenský film nějakého maturitního ročníku dobrý. Ale hrozné chyby. Chce to ještě trochu studovat. ()

Accuphose

Pokud chcete natočit něco dobrého v žánru, kde se o to už pokusila spousta lidí před váma, tak to musí bejt buď kulervoucí a nebo musíte mít nový nápady. Tady mě ze začátku postavy sraly a chovaly se debilně, takže jsem si říkal a jéje máme tu další kolonku s hodnocením vykřičník na konci. Jenže postavy se zlepšovaly a akce taky, nechyběly zajímavé nápady a i když to místama skřípalo, tak konec byl zajímavej a celej film docela osvěžujícíc, nakonec se to vyšplahalo na slabší tři hvězdičky, které však u mě jsou známkou slušného filmu. ()

Miroslav.Zac

Filmy s vražednými Únikovkami se točí už několik let a vesměs v nich jde o to samé. Tak proč se mi zrovna tenhle líbil víc než ostatní? Ani nevím, možná to bylo tím, že se na filmu podílel Eli Roth? Nebo kvůli ksichtům těch hnusáků? Nebo proto, že jsem od filmu nečekal absolutně nic a dostal jsem docela solidní zábavu? Asi od každého něco. Každopádně je to jeden z filmů, který si klidně na Halloween můžete pustit a nebudete zklamaní. ()

Holly_Molly

Byla asi chyba u slasheru očekávat něco trochu hlubšího, ale konkrétně u tohohle byl ten potenciál jinde.. Mordování teenagerů i napětí horror housu samotnýho má skoro až nádech duchařskýho hororu mixnutýho se Saw, ale hrozně tomu chybělo jakýkoliv lore vysvětlení a nebo jakejkoliv dějovej twist, takže se jako diváci nikdy nedozvíme proč se ve filmu děje to co se tam děje a nebo třeba co je zač ta strašně bizardní skupina zabijáků...Ve výsledku to je nakonec jen oukej slasher ve fakt cool prostředí a je to hrozná škoda.. ()

PORTER44

Průměrná vyvražďovačka,nastražené pasti v jakém si strašidelném domě kde se chce parta mladistvích pobavit a dělají si z toho srandu ,než zjistí že majitelé jsou vraždící maniaci v maskách,herecké výkony nic moc,vraždící scény ujdou. ()

Andrew88cz

Příjemné letošní hororové překvapení... Slušná vyvraždovačka ze strašidelného domu, která je jak brutální, tak napínavá. (7/10) ()

Zaks

Spočiatku to vyzeralo na x-tú teen blbosť, ale s príchodom k domu to začalo byť slušné. Fajn lakačky, tiež hudba. Happy halloween :-) ()

Dailon

Takto má vypadat Slasher movie. Horory tohoto žánru nepatří mezí mé favority, ale toto mě bavilo. Kromě nějakých podivuhodných "vidin" hlavní hrdinky, měl film logiku. Parta kamarádů je samotným Halloweenem znuděná a rozhodnou se, opepřit si večer návštěvou strašidelného domu. Po čase zjišťují, že vše co se jim v domě děje, je reálnější než by mělo být a že jen tak se živý z domu nedostanou. Herecký výkon hlavních postav není nějak extra, ale v tomto žánru nás spíše zajímají záporaci, kteří své role zvládli na jedničku. Prostředí filmu taky super. Skvěle vymyšlené "atrakce", kterými hlavní postavy museli projít. Líbila se mi celková atmosféra filmu, která byla sem tam doprovázena jednoduchým, ale vtipným humorem. Dávám 70%. ()

DyingAngel

Parádne desivý horor. Celý čas ma držalo napätie, a to sa nestáva často pri "moderných" hororoch. Keby nebolo od začiatku jasné, kto prežije labyrint strašidelných miestností tej chatrče a keby hlavná hrdinka neposobila tak zjavne nepremožiteľným dojmom, dala by som filmu aj plný počet hviezdičiek, takto to však stále ostáva pri nadpriemere. Moment, kedy sa začalo odhaľovanie masiek, bol asi najlepší a postava diabla ma bude mátať ešte dlho. Veľmi chválim dokonale premyslené pasce a nástrahy. Toto bola jednoducho perfektná ukážka strašidelného domu. Ten záver bola pomyselná čerešnička na torte (až sa tu otvára priestor pre možné špekulácie ohľadom povolania jej otca a v tom prípade by jej šikovnosť nebola až takým iritujúcim faktorom a zapadlo by to do seba ako puzzle). ()