Dokážeš udržet tajemství?

• USA Can You Keep a Secret? (více)

Každý má svá osobní tajemství, která neřekne ani té nejlepší kamarádce. Emma, hrdinka romantické komedie Dokážeš udržet tajemství?, ale v návalu alkoholu a paniky z turbulencí vyklopí všechny své tajnosti a intimní pocity neznámému muži na vedlejším sedadle v letadle. Kdyby se už nikdy nepotkali, nic by se nestalo. Z cizince se ovšem vyklube očekávaný Jack Harper, nový nejvyšší šéf v práci. Máloco může být strašnějšího, než jejich druhé setkání… A než pobyt v jedné kanceláři a asi i v jednom městě. Proč mu jen, proboha, říkala o svém bodu G?! A že by chtěla zkusit mít penis?! A že kafe v práci je úplně strašný?! Na pomoc musí přispěchat nejlepší kamarádka i šílená spolubydlící. Všechny společně pak spadnou do víru trapasů, náhod a komických situací, ze kterých ale i přesto může vzejít překvapivé pozvání na rande a láska. Láska, do které zasáhne další tajemství. Ty má totiž úplně každý. (Bontonfilm)

Morholt

První polovina byla fajn a ačkoliv mi připadalo, že hlavní hrdinka mohla dostávat trochu větší kapky, bavil jsem se dobře. Ta druhá se dle očekávání spíš než na komediální soustředila na romantickou linku a to už mě tolik nebralo. Na Alexandru Daddario se sice koukalo pořád dobře a s Hoechlinem jim to docela klapalo, ale na můj vkus bylo těch sladkobolných výjevů trochu moc. Navíc se vytratil vtip a když už na něj v těch několika málo momentech došlo, působil spíš trapně. Jednou se to dá. 55% ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA Tržby Celosvetovo $1,604,466▐ Hystérka Alexandra Daddario, čo vykecá aj čo nevie a do cesty jej vojde nový šéf firmy. Zo začiatku tu je jedna trápna scéna za druhou ale nie až tak aby to hneď odpudilo, otrávilo, trocha strpenia a ako tak sa to ustáli a začne fungovať ako taká ľahká skoro romantická komédia. Posledná tretina samozrejme príde s ostrielaním schématickým klišé ale tomu sa už proste asi nedá vyhnúť. Nakoniec ako tak aspoň priemer na hrane to ustálo, zopár dobrých zábavných nápadov sa tu nájde. /50%/ ()

BOURQUE

Mala by to byť ľahká romantická komédia, ktorá so svojimi vtipnými momentmi a zaľúbeným mladým párom dokáže vzniesť zopár slnečných lúčov aj do života divákov. Výsledok je však fiasko. Vo filme (ako tak) funguje len zopár vecí. Chémia medzi A. Daddario a T. Hoechlin ani z ďaleka nie je tak dobrá, ako nám to chcú zobraziť. Vedľajšie postavy sa snažia nejako vylepšiť film, ale ani jedna z nich nemá dostatočnú silu. Každopádne je pozitívne, že sa nesnažia to celé úplne postaviť a predať na kráse Alexandri Daddaria (určite si na ňu spomeniete z prvej sérii True Detective). Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Sany33

Príbeh: Ak vás napadne, že s vidinou blížiacej sa smrti neznámemu cudzincovi v lietadle prezradíte všetky životné tajomstvá? Nerobte to! Herecké obsadenie: Najväčším lákadlom filmu je Alexandra Daddario, ktorá sa konečne predviedla aspoň v nijakej hereckej rovine. Ale dalo sa z jej zjavu vyťažiť určite viac. Tyler Hoechlin je celkom sympatický a ako ústredná dvojica sa k sebe títo dvaja celkom hodili. Prevedenie: Zaujímavá zápletka ale na druhej strane strašne klišoidné rozuzlenie. Celkom uveriteľné nakoľko medzi hlavnými protagonistami fungovala celkom dobrá chémia. Pocity: Na naladenie romantického večera celkom ideálna voľba. Pridaná hodnota: Film moc nezaťaží mindset a nie je to ani zlátanina, ktorú méte po 5 minútach chuť vypnúť. 65% ()

vodkasesemte

První polovina super, pak to ztrácí tempo a propadá se to někam k patetický pýčovině. Nicméně i přesto to nám fandum Alexandy Daddario stojí za to (scena v posteli, ve výtahu at). But I do know I have to land this account to get my promotion. My pricings? When customers buy Panda Prime, they expect the best from their energy drink, they expect the best from themselves. I dont say we are proud, but we are not ashamed. Look, when Panda customers open this can, they are saying who they are. They are making a statement. Tak to je snad první film, kde hraje předělanej transexuálek a nevydává se za nic jinýho - navíc Černoch. The world works in such mysterious ways. Doesnt it? [smack lips] in my defense, I had no idea who you were. So I don’t think that I should be peen-alized. Is that how you pronounce it? The penalty flag, not a peenalty flag. Its like peenis, sorry. Neither of us are wrong. I m like a steel trap. Nothing goes in and nothing comes out. Well stuff goes in. Its like one of these, you know, Venus fly trap. Like you get in there and then you die in there. I feel very safe. So we are both dying with each others secrets. That’s quite intimate (intimní). No one has any goddamn idea what love is on this entire planet. [Mm-hm] Invigorating (povzbuzující). [elevator dings] Leopold file. It was just a an excuse to get away from our desk. You two are an item. Do you just sense this stuff or? Have you ever found Emmas presence here distracting (very). Our target demo is 18 to 35. Can you say that again without using the word “strategic”. Thank you for your input. You are wrong. Are you convincing me or yourself? I thought there was some emergency. There is. Isnt love supposed to make you a little bit crazy? Take off on a Thursday (co maj s těma čtvrtkama). Relationships should be based on truth and trust. Dogs smile. Adopt, don’t shop. Whe I was growing up, I took it for granted that I would always love myself. But sometimes I feel like I havent enough to deserve it. Sweaty, passionate, marathon sex. Twice last night and once this morning. And I in love with him. She cried every time that she hears Demons by Imagine Dragons. I havent been so humiliated (lol). Never let a man know anything about you. Yes, bitch, step into your power (Jezebel). Jsou akorát trapný. Its time to get even. Key his car, or shred his suits (jako přes kopírák), send him a message. You know, instill that fear in him. Reveal his secrets. Our relationship was completely one-sided. You need to get revenge. He needs to pay. Are you gonna have him whacked? No, hes tabloid reporter (dokonce podruhý) I hooked up with on Tinder. You know that as a woman you have to work twice as hard as everyone else (jako koně) to be taken seriously (transexuálci čtyřikrát - ti to mají fakt těžký, kdo by s nima vlezl do postele, ale zase si dvakrát rozmyslí ho vyrazit, protože se obává kritiky slníčkový komunity). Goddaughter. There was a tabloid snooping around and I had to kill the story. To je síkrit jak prase. () (méně) (více)

• Keď Jack (Tyler Hoechlin) príde prvýkrát k Emme (Alexandra Daddario) do bytu, zahlási pri pohľade na obrázok, že je to najšťastnejší pes, akého kedy videl. V skutočnosti ide o psa Alexandry Daddario Levona, ktorého si adoptovala. (megajalec)
  • Film je založen na románu „Can You Keep a Secret?“, který napsala Sophie Kinsella. (ČSFD)
  • Jedno z priznaní Emmy (Alexandra Daddario) v lietadle je, že keď počuje skladbu od Imagine Dragons "Demons", rozplače sa. Alexandra Daddario si zahrala v inom videoklipe spomínanej kapely, a to v Radioactive (2012). (megajalec)